نمایش پست تنها
قدیمی 02-20-2008
امیر عباس انصاری آواتار ها
امیر عباس انصاری امیر عباس انصاری آنلاین نیست.
مسئول ارشد سایت ناظر و مدیر بخش موبایل

سپاسها: : 8,720

6,357 سپاس در 1,362 نوشته ایشان در یکماه اخیر
Wink هر صدتا پست بیا اینجا اعتراف کن فرزند !!!!

سلام
های ولک دارم از بیخوابی و شدت کار میمیرم
[IMG]****************************/62.gif[/IMG] [IMG]****************************/62.gif[/IMG] [IMG]****************************/62.gif[/IMG] [IMG]****************************/62.gif[/IMG]
به جان خودم [IMG]****************************/52.gif[/IMG]
میپرسین چرا؟؟ الان میگم[IMG]****************************/38.gif[/IMG]
اولا الان اول اسپندماه 1386 و من دقیق پنج ساعت و بیست دقیقه است که یه تخت پای سیستم نشستم و به نت وصل هستم اونم با دایال آپ !! از نیمه شب تا الان که هفت صبحه... !![IMG]****************************/62.gif[/IMG]
حالا آمار هم میدم
اولا که زیر تالارهایی که هنوز از افتتاحشون 24 ساعت نگذشته و مرکبش خشک شده رو منفجر کردم
[IMG]****************************/177.gif[/IMG] [IMG]****************************/177.gif[/IMG] [IMG]****************************/177.gif[/IMG]

برنامه های UIQ 2 با 48 عنوان تاپیک !!

برنامه های uiq3 با 17 عنوان تاپیک !!

و البته دوتا تاپیک هم واسه درخواستها و مدیریت این زیر تالارها زدم[IMG]****************************/103.gif[/IMG] [IMG]****************************/103.gif[/IMG] [IMG]****************************/103.gif[/IMG]
دیدم نه کمی تا صد کم دارم...... پس این تاپیک رو هم زدم
آکواریوم و هنر تزئین منازل و ادارات !! Aquarium Home Art

که الان آمارم از صدتا زد بالاتر.... ![IMG]****************************/85.gif[/IMG]

جدا از اراده خودم متعجبم.. خداروشکر... چشم نزنم خودمو...
[IMG]****************************/103.gif[/IMG] [IMG]****************************/103.gif[/IMG]
خوب آمار: 66 تاپیک حرفه ای و بسیار جالب و نود و نه درصد نرم افزاری و مهم و تخصصی وفقط در یک نیمه شب تا صبح.. کلی پست هم زدم البته... تو بخش ادبیات...:D

Amir Abbas Ansari
ناظر و مدیر بخش موبایل

تاريخ عضويت: Sep 2007
سپاسها: : 1,695
سپاسگزاری شده707 بار در 532 پست

ارادتمند... امیر عباس... بچه تهرانپارس!! [IMG]****************************/62.gif[/IMG] [IMG]****************************/62.gif[/IMG] [IMG]****************************/62.gif[/IMG] [IMG]****************************/62.gif[/IMG]
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید