نمایش پست تنها
قدیمی 07-18-2010
bigbang آواتار ها
bigbang bigbang آنلاین نیست.
مدیر بخش مکانیک - ویندوز و رفع اشکال

سپاسها: : 5,427

6,159 سپاس در 1,794 نوشته ایشان در یکماه اخیر

دنیا اگر زبان داشت و حرف میزد دهنش رو باز میکرد و میگفت ای بشر ، ای فرزند آدم من وجود دارم تا تو بر من مسلط بشی ، تا تو با شناخت و کشف حقایق من به تکامل برسی! من از آن تو هستم پس من رو بشناس چون من مال تو هستم

گاهی اوقات که تنها میشم به خودم میگم خدایا یعنی تمام این هفت آسمان برای ما هست مایی که تنها افتخارمون البته دروغ و راستش به عهده خود مدعیهاش قدم گذاشتن روی ماه هست !

درسته یکم بلند پروازانه به نظر میاد اما این مسیری هست که ماناچاریم اون رو طی کنیم تو نمیتونی چشمهات رو به این حقایق ببندی که اون بیرون هزاران سیاره و کهکشان وجود داره که هنوز کشف نشده اونها هستند و ما روی زمین کوچیکمون چمباتمه زدیم و نگران این هستیم که فردا مثلاً چه اتفاقی میخواد بیفته ! میریم توی عالم هپروت فکر میکنیم سوپر من هستیم یا آقای همه چیز دان !

اما نمیدونیم ""افسانه هایی قشنگ هستن که عموماً قهرمانهاش آسیب پذیرترند ""!

ما دارای نواقصی هستیم عمرمون هم کوتاه هست تا نَمیریم هم نمیتونیم بریم تو اون دنیا ( برزخ و آخرت )

حداقل تا زمانی که در این دنیا هستیم باید نسبت به محیطی که در اون هستیم آگاهی کامل پیدا کنیم تکرار میکنم تا جایی که میتونیم

به زندگی افراد فرهیخته مملکت خودمون یه نگاهی بندازیم واقعا >
زندگی دانشمندان دوران ایران بعد از اسلام نمونه ای است از تفکر انسان مابانه دانشمندان ایران زمین .
لازم نیست برگردیم به عهد بوغ و دنبال جرجیس پسر بختیشوع باشیم !

یک مثال ساده اگر بخوام بزنم مثل زندگی ابوریحان است که در لحظات پایانی عمر خود به شاگردش گفت ""اگر من این موضوع را بفهمم و بمیرم خوب است یا اینکه در نادانی بمیرم"" ببینید این خیلی حرفه ها طرف رو به قبله شده داره میمیره
ولی میاد یه حرفهایی میزنه که باید اونها رو طلا گرفت شاید باید نگاهی دقیقتر به زندگی دانشمندای کشور خودمون نه در گذشته بلکه در حال بپردازیم
حالا هم افرادی مثل دکتر حسابی هستند که میان میگن نگیم ولش کن !
الکی نریم توی عالم هپروت ، بیخودی خیالاتی نشیم !

این درسته ، این صحیح هست ما اومدیم به اینجا تا به تکامل برسیم تا بفهمیم نه اینکه بریم به سمت خیالات
من خودم هستم

کور یا کچل یا دیوانه هم که باشم پذیرای شرایط خودم هستم

زندگی هر چقدر که برای من سخت باشد نخواهم برید چون من هدفی دارم برای زندگی و تا به هدفم نرسم دست از تکاپو و تلاش بر نمیدارم !
این روحیه همه ما باید باشد نه اینکه از وضعیت خود خجالت زده باشیم یا دست به تلاشی نزنیم و پناه به خیالات ببریم تا از دردها و رنج و آمال خود گریزان باشیم
مشکلات برای این هستند تا ما را بسازند نه اینکه از ما فقرد ضعیفی بسازند که همه او را با انگشت نشان میدهند
ادامه دارد !!!!!!!!!

نویسنده : بیگ بنگ
منبع : بیگ بنگ

احد،صمد، قاهر، صادق ...
عاشقشم

لا تقنطوا من رحمة الله

هیچ چیز تجربه نمیشه اینو یادت باشه !!
ترفند هایی براي ويندوز 7

عیب یابی سخت افزاری سیستم در کسری از دقیقه

ویرایش توسط bigbang : 07-18-2010 در ساعت 11:45 PM
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید