نمایش پست تنها
قدیمی 02-18-2011
مهدی آواتار ها
مهدی مهدی آنلاین نیست.
مسئول و ناظر ارشد - مدیر تالار موبایل و دوربین دیجیتال

سپاسها: : 4,552

4,939 سپاس در 1,683 نوشته ایشان در یکماه اخیر
Lightbulb نرم افزار SafeTxT مدیریت و امنیت اس ام اس ها - رمز گذاری بر روی انواع فایلها - برنامه کنترل تی وی نوکیا سیمباین

نرم افزار SafeTxT مدیریت و امنیت اس ام اس ها - رمز گذاری بر روی انواع فایلها - برنامه کنترل تی وی نوکیا سیمباین

نقل قول:
می خواستم بدونم برای گوشی من کهw595هست برنامه ای وجود داره که بشه بااون اطلاعات گوشیمو قفل کنم وبه آن رمز بدهم
نرم افزار بسیار قدرتمند SafeTxT برای مدیریت و امنیت اس ام اس ها و محتوای آنها به کار می رود. این نرم افزار بسیار ساده و در عین حال کارآمد به علت جاوا بودن بر روی اکثریت گوشی های موبایل قابل اجراست.
دانلود 57Kb

نرم افزار رمز گذاری بر روی انواع فایلها از قبیل موزیک و عکس و ویدئو و غیره.این نرم افزار بهترین گزینه برای کلیه ی گوشیهای سونی اریکسون است تا کاربران بتوانند بر روی فایلهای خصوصی خود رمز کذاری کنند.در صورت رمز گذاری توسط این نرم افزار بر روی فایلها آنها به صورت فایلهای ناشناس برای گوشی تبدیل می شوند و در صورت فرستادن آنها بر روی گوشیهای دیگر نیز قابل مشاهده نیستند.
دانلود
اولین بار که برنامه را باز می کنید باید پسورد دلخواه خود را برای نرم افزار تعیین کنید.
پسورد وارد شده برای اولین بار که دو بار وارد می کنید پسورد همیشگی شما است.

نقل قول:
سلام دوستان آیا برنامه ریموت کنترل جهت تلویزیون جاوا برای سونی w700 وجود دارد با تشر
برنامه کنترل تی وی برا نوکیا سیمباین هستش ولی من نتونستم باهاش کار کنم اما نرم افزار جاوا رو ندیدم اگه پیدا کردم در همین بخش میزارم
دل به زخمی شعله ور شد، جان به عشقی مبتلا
بر نتابد سینه ما داغ چندین ماجرا
تازه شد به هوای تو دل تنگ ما ای وای !

ویرایش توسط مهدی : 12-16-2011 در ساعت 04:22 PM
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید