نمایش پست تنها
  #1  
قدیمی 06-12-2008
دانه کولانه آواتار ها
دانه کولانه دانه کولانه آنلاین نیست.
    مدیر کل سایت
        
کوروش نعلینی
 
تاریخ عضویت: Jun 2007
محل سکونت: کرمانشاه
نوشته ها: 12,689
سپاسها: : 1,374

7,474 سپاس در 1,891 نوشته ایشان در یکماه اخیر
دانه کولانه به Yahoo ارسال پیام
پیش فرض جدول کامل بازیهای جام ملتهای اروپا euro 2008

جدول کامل بازیهای جام ملتهای اروپا euro 2008
زمانبندی بازیهای جام ملت های اروپا

گروهA جمهوری چک ، پرتغال ، سوئیس ، ترکیه
گروه B اتریش، کرواسی، المان ، لهستان
گروه C فرانسه ، ایتالیا ، هلند، رومانی
گروهD یونان ، روسیه ، اسپانیا، سوئد
=====================================
شنبه 18 /3 گروهA
سوئیس - چک......ساعت 20:30 .....محل بازی بازل سوئیس
پرتغال- ترکیه......23:15..........ژنو سوئیس
یک شنبه 19/3 گروه B
اتریش- کرواسی......20:30 .....وین اتریش
آلمان - لهستان......23:15.......کلاگن فورت اتریش
دوشنبه 20/3 گروهC
رومانی - فرانسه .....20:30 .....زوریخ سوئیس
هلند- ایتالیا........23:15......برن سوئیس
سه شنبه21/3 گروه D
اسپانیا- روسیه .....20:30 ....ایسنبروک اتریش
یونان - سوئد .......23:15......سالزبورگ اتریش
چهار شنبه 22/3 گروه A
جمهوری چک-
پرتغال ....20:30.....ژنوسوئیس
سوئیس - ترکیه .....23:15 ......بازل سوئیس
پنج شنبه 23/3 گروه B
کرواسی - آلمان .....20:30 .....کلاگن فورت اتریش
اتریش- لهستان .....23:15 ......وین اتریش
جمعه 24/3 گروه C
ایتالیا - رومانی .....20:30 .....زوریخ سوئیس
هلند - فرانسه .....23:15 .....برن سوئیس
شنبه 25/3 گروهD
سوئد- اسپانیا ....20:30 .....ایسنبروک اتریش
یونان - روسیه ....23:15 ....سالزبورگ اتریش
یک شنبه 26/3 گروهA
سوئیس-
پرتغال .....23:15 ...بازل سوئیس
ترکیه - جمهوری چک ....23:15 ....ژنو سوئیس
دوشنبه 27/3 گروه B
لهستان - کرواسی ....23:15 ....کلاگن فورت اتریش
اتریش - آلمان ....23:15 .....وین اتریش
سه شنبه 28/3 گروهC
هلند - رومانی ....23:15 .....برن سوئیس
فرانسه - ایتالیا....23:15 ....زوریخ سوئیس
چهار شنبه 29/3 گروه D
یونان - اسپانیا ....23:15 ....سالزبورگ اتریش
روسیه- سوئد ...23:15 .....ایسبروک اتریش
______________________________ساعت بازیها 23:15پنج شنبه 30/3
اول گروه A -دوم گروه B ......بازل سوئیس
جمعه 31/3 *برنده این دوبازی چهار شنبه 5/4 بازل سوئیس
اول گروه B-دوم گروهA ......وین اتریش
شنبه 1/4
اول گروه C-دوم گروه D .....بازل سوئیس
یک شنبه 2/4 *برنده این دوبازی پنج شنبه 6/4 وین اتریش
اول گروه D-دوم گروه C .....وین اتریش
______________________________________فینال بازیها 9 تیر در استادیوم وین اتریش
==============================
زمان بازیهای جام ملتهای اروپا EURO 2008

__________________
مرا سر نهان گر شود زير سنگ -- از آن به كه نامم بر آيد به ننگ
به نام نكو گر بميــرم رواست -- مرا نام بايد كه تن مرگ راست



پاسخ با نقل قول
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید