نمایش پست تنها
قدیمی 08-14-2010
مهدی آواتار ها
مهدی مهدی آنلاین نیست.
مسئول و ناظر ارشد - مدیر تالار موبایل و دوربین دیجیتال

سپاسها: : 4,552

4,939 سپاس در 1,683 نوشته ایشان در یکماه اخیر
Cool موج شديد مخالفت مقامات آلماني باسيستم ديد خياباني گوگل

شمارزيادي از سياستمداران گروه‌ها و احزاب سياسي آلمان ،مخالفت شديد خود را با سيستم خدمات ديد خياباني گوگل (Street View) اعلام كرده و آن را نقض حريم شخصي افراد توصيف كرده‌اند.

به گزارش باشگاه خبرنگاران،به نقل از خبرگزاري آلمان؛ پس از مخالفت‌هاي "توماس اپرمان" از حزب سوسيال دموكرات آلمان (SPD) "هانس كريستيان اشتروبل" از حزب سبز نيز به جمع مخالفان سيستم ديد خياباني گوگل پيوست و خواستار ممنوعيت اجراي اين برنامه در آلمان شد.

"ايلزه ايگنر" وزير حمايت از مصرف كنندگان از حزب دموكرات مسيحي (CDU) نيز تصويربرداري و عكسبرداري از خيابان‌ها و منازل را در قالب طرح ديدخياباني گوگل مورد انتقاد قرار داد و آن را نقض حريم شخصي افراد اعلام كرد.

يكي از كارشناسان حفاظت از اطلاعات از حزب دموكرات آزاد (FDP) در مصاحبه با روزنامه فرانكفورتر روندشاو گفت:من از جمله مخالفان طرح ديدخياباني گوگل هستم، زيرا نمي‌خواهم تصوير محل زندگي‌ام در اينترنت در اختيار همه كاربران قرار بگيرد.

مسئولان شركت گوگل كه با مخالفت كشورهاي مختلف مواجه شده‌اند،با انتشار بيانيه‌اي اعلام كردند كه از هفته آينده فرم درخواستي در سايت اين شركت قرار خواهد گرفت و ساكنان 20 شهري كه تاكنون تصاوير آنان توسط سيستم ديدخياباني ضبط شده است، تا 14 سپتامبر فرصت دارند درخواست خود را براي حذف تصوير منازل خود ارسال كنند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
دل به زخمی شعله ور شد، جان به عشقی مبتلا
بر نتابد سینه ما داغ چندین ماجرا
تازه شد به هوای تو دل تنگ ما ای وای !

جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید