نمایش پست تنها
قدیمی 09-02-2007
Younes آواتار ها
Younes Younes آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 4

26 سپاس در 21 نوشته ایشان در یکماه اخیر
پیش فرض به نيابت از تك‌تك شما در وزارت ارشاد حضور دارم

« صفار هرندي » در سيزدهمين سالگرد تاسيس هيئت اسلامي هنرمندان مطرح كرد:

به نيابت از تك‌تك شما در وزارت ارشاد حضور دارم

وزير ارشاد در جمع اعضاي هيأت اسلامي هنرمندان گفت: من در جايگاهي كه قرار دارم، خودم را به نيابت از تك تك شما مي‌دانم و انشاءالله خدا توفيق دهد آن كاري كه شايسته است، در ذهنمان بنشيند و از دستمان برآيد.

به گزارش سایت سینمایی سوره ، در مراسمي كه پنچم شهريور به مناسبت نيمه شعبان و به منظور بزرگداشت سيزدهمين سالگرد تاسيس هيئت اسلامي هنرمندان، در تالار انديشه حوزه هنري برگزار شد، از سه جانباز هنرمند،‌عليرضا سربخش، رضا ايرانمنش و احسان رجبي توسط صفارهرندي وزير فرهنگ و ارشاد اسلامي و جواد شمقدري مشاور رئيس جمهور در امور هنري و با حضورعليرضا سجادپور، جمال شورجه و احمد ميرعلايي قدرداني به عمل آمد.
بنا بر اين گزارش، محمدحسين صفار هرندي در سخنان كوتاهي كه در اين مراسم ايراد كرد، ضمن ابراز خشنودي از حضور در جمع خانواده‌ هيئت اسلامي هنرمندان، خود را نماينده هنرمندان در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي خواند و گفت: من در جايگاهي كه قرار دارم، خودم را به نيابت از تك تك شما مي‌دانم و انشاءالله خدا توفيق دهد آن كاري كه شايسته است، در ذهنمان بنشيند و از دستمان برآيد.
وي با اظهار اميدواري نسبت به آينده فرهنگي كشور، عنوان كرد: اقداماتي كه پس از انقلاب اسلامي در كشور شروع شده و در اين 2 سال سرعت گرفته است، نتايج و ثمرات خوبي خواهد داشت و اميدوارم آن روز كه ملت‌ها جشن بزرگ رستگاري و پيروزي در قله عظيم توفيقات انقلاب اسلامي را مي‌گيرند، ما نيز سهمي در آن داشته باشيم.
هيأت اسلامي هنرمندان از سال 1368 فعاليت خود را آغاز و در نيمه‌ شعبان 1372 به طور رسمي با حضور علامه جعفري، اعلام موجوديت كرد و به اين مناسبت هر سال، هم‌زمان با ولادت حضرت مهدي (عج) جشن سالگرد اين هيات با حضور اعضاي هيات و خانواده‌هاي آنها برگزار مي‌شود.
بنا بر اين گزارش، در اين مراسم همچنين در ادامه سلسله برنامه‌هاي نمايش فيلم هيئت اسلامي هنرمندان برگزار شد، فيلم « سبيل مردونه » به كارگرداني جواد اردكاني و تهيه‌كنندگي محسن علي اكبري نيز به نمايش درآمد و از عوامل ساخت آن تجليل شد.
در بخش ديگري از اين مراسم از جوانان هنرمندي كه در اجراي موفق طرح «خانه جوانه ايران» با هيئت اسلامي هنرمندان همكاري نموده بودند نيز قدرداني شد.
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید