نمایش پست تنها
قدیمی 04-06-2008
امیر عباس انصاری آواتار ها
امیر عباس انصاری امیر عباس انصاری آنلاین نیست.
مسئول ارشد سایت ناظر و مدیر بخش موبایل

سپاسها: : 8,720

6,357 سپاس در 1,362 نوشته ایشان در یکماه اخیر
Arrow درخواست نرم افزارهای سیمبیان ( لطفا درخواستهای سیمبیان فقط اینجا )

نقل قول:
نوشته اصلی توسط 39145 نمایش پست ها
با سلام
در صورت امكان فارسي ساز ان 93 را بگذاريد
باتشكر 39145
سلام و خوش آمدید
سیستم عامل گوشی شما اعم از مدل N93 معمولی یا N93i هر دو (
Symbian s60 3rd Edition) می باشد.
باید خدمتتون عرض کنم که متاسفانه این امکانی که در پست بالا برای خانم ویولا ذکر کردم برای گوشی شما موجود نمی باشد و نمی توان فایل فارسی ساز گوشی شما را بدون فلش کردن گوشی و کراک کردن آن و رجیستر نمون دوباره و برنامه ریزی مجدد نصب نمود و در صورت انجام فعالیت غیر اصولی جهت فارسی نمودن گوشی احتمال آسیب دیدن سیستم عامل گوشی شما بسیار بالا می باشد.
در نسخه ویرایش سوم سیمبیان 60 3rd فونت عربی هم برای مصرف کنندگان خاورمیانه منظور شده که با استفاده از ترفند ملحقات فارسی را بر روی این فونت نصب می کنند و ابزار و متن فارسی ارائه می کنند.

( که مشاهده شده در بعضی از موارد باعث کندی و افت سرعت گوشی و یا حتی کمبود توان آنتن دهی و یا افت شارژ باطری را در پی دارد و علت آن در آسیب دیدن نرم افزار مدیریت و سیستم عامل گوشی می باشد. )

مگر اینکه گوشی شما اصل بوده و تحت ساپورت شرکتهایی مانند ایرانوکیا و ایراتل و یا گارانتی های معتبر دیگه یوده باشد و از همان اول هنگام برنامه ریزی خود گوشی و وارد کردن سیستم عامل برای گوشی فونت فارسی و ابزار و ملحقاتش نیز منظور شده باشد یا سفارش اضافه نمودن شده باشد.
برای فارسی نمودن کلی و کامل گوشی خودتان بهتر است به نمایندگی معتبر مراجعه نموده و با استفاده از کمک افراد آگاه و حرفه ای و نرم افزار معتبر و لایسنس دار گوشی خود را فارسی کنید.
در کل و با عرض معذرت فراوان من می توانم کمی کمک به شما بکنم و کمک من هم در این حد است :

جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید