نمایش پست تنها
قدیمی 05-24-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 14

95 سپاس در 74 نوشته ایشان در یکماه اخیر
پیش فرض ويژه نقل و انتقالات ليگ برتر

سكوت راه آهن در هياهو نقل و انتقالات

جدايي ميلاد زنيدپور از تيم راه‌آهن قطعي شده و بازيكناني نظير مسعود همامي، رضا نورمحمدي، ابراهيم كريمي و حسين پاشايي نيز با پيشنهادات خوب تيم‌هاي متمول ليگ‌برتر مواجه شده‌اند

سايت گل ـ باشگاه راه‌آهن بعد از ليگ‌برتر روزهاي آرامي را سپري مي‌كند ولي به نظر مي‌رسد اين تيم ريشه‌دار و قديمي طي روزهاي آتي با تمديد قرارداد بازيكنان كليدي و جذب بازيكنان جديد خبرساز شود. محمدحسن انصاري‌فرد مديرعامل باشگاه راه‌آهن، در سه سال گذشته موفق به حفظ اين تيم در رقابت‌هاي ليگ‌برتر شده و راهيابي راه‌آهن به فينال جام‌حذفي به موفقيت نسبي نيز دست يافته، همچون سال‌هاي گذشته در انديشه استفاده از مربيان جوان است و در همين راستا اعلام كرده كه مهدي تارتار فصل آينده نيز سرمربي اين تيم خواهد بود.
از باشگاه راه‌آهن خبر مي‌رسد مديرعامل شركت راه‌آهن نسبت به تقويت تيم و حمايت مالي چراغ سبز نشان داده و همين راستا قصد دارد طي روزهاي آتي نسبت به تمديد قرارداد بازيكنان كليدي و جذب بازيكنان جديد اقدامات جدي را انجام دهد. مهدي تارتار نيز ليست بازيكنان موردنياز خود را بر حسب اولويت در پست‌هاي مختلف ارائه كرده است. جدايي ميلاد زنيدپور از تيم راه‌آهن قطعي شده و بازيكناني نظير مسعود همامي، رضا نورمحمدي، ابراهيم كريمي و حسين پاشايي نيز با پيشنهادات خوب تيم‌هاي متمول ليگ‌برتر مواجه شده‌اند.
هنوز اولین سطر را نخوانده
تو را به خاطر آوردم و شب هاي مهتاب را...
ولی نه...!! باید ترک کنم
هم تو را....هم شعر را .... و هم‌‌‌٬ همه ی شب هایی را که به ماه نگاه می کردم...

======================================

مسابقه پیش بینی نتایج لیگ برتر ( اگه دوست داشتی یه سر بزن دوست من )
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید