نمایش پست تنها
قدیمی 11-20-2008
دانه کولانه آواتار ها
دانه کولانه دانه کولانه آنلاین نیست.
    مدیر کل سایت

کوروش نعلینی

سپاسها: : 1,382

7,486 سپاس در 1,899 نوشته ایشان در یکماه اخیر
دانه کولانه به Yahoo ارسال پیام
پیش فرض پیروانی سرمربی موقت : دشوارترین مسئولیت به من رسید / عابدزاده را درون دروازه می گذارم!

پیروانی سرمربی موقت : دشوارترین مسئولیت به من رسید / عابدزاده را درون دروازه می گذارم!

سرمربی موقت پرسپولیس: دشوارترین مسئولیت به من رسید / عابدزاده را درون دروازه می گذارم! افشین پیروانی پس از قبول مسئولیت سرمربیگری موقت پرسپولیس گفت: این سخت ترین مسئولیت در پرسپولیس است که به من رسید و امیدوارم بتوانم با کمک همکارانم نتایج خوبی با این تیم بگیریم. به گزارش خبرنگار مهر، افشین پیروانی پس از انتصاب به عنوان سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با بیان این مطلب درجمع خبرنگاران افزود: خوشحالم که به عنوان سرمربی موقت پرسپولیس انتخاب شده ام. من به عنوان یک پرسپولیسی به خودم افتخار می کنم که خادم این تیم درهر پست و سمتی باشم.
وی ادامه داد: من به عنوان فردی که بیشتری بازی را در تیم پرسپولیس داشته است هر جایگاهی که در این تیم به من بسپارند با افتخار آن را قبول می کنم . امروز دشوارترین مسئولیت تیم به من واگذار شده و باید تلاش کنم به نحو احسن در انجام وظایف محوله موفق عمل کنم.
سرمربی موقت تیم فوتبال پرسپولیس خاطرنشان کرد: خوشحالم اولین بازی من در تیم پرسپولیس به عنوان سرمربی سخت ترین بازی ام خواهد بود. ما روز شنبه دیداری مشکل مقابل صدرنشین لیگ برتر در قزوین پیش رو داریم که باید در آن مسابقه بهترین نتیجه را کسب کرده و روند رو به رشد خود را از سر بگیریم.
پیروانی نیز مانند افشین قطبی قول داد تیم فوتبال پرسپولیس در فصل جاری سه جام قهرمانی کسب کند. وی با تاکید بر این موضوع افزود: امروز در حرف می گویم که پرسپولیس سه جام قهرمانی را کسب می کند. اینکه حرف من تا چه حد به عمل نزدیک شود با نتایج تیم مشخص خواهد شد، سعی می کنیم با تلاش بسیار در پایان فصل نتایجی شایسته کسب کنیم.
کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس که از امروز به عنوان سرمربی موقت این تیم را هدایت خواهد کرد در خصوص انتخاب دستیاران خود گفت: در حال حاضر با آقایان کماسی و عابدزاده به کار خود ادامه خواهیم داد چرا که فرصت تغییر و تحول در کادر فنی نداریم . بعد از بازی با پیکان به احتمال زیاد به کادر فنی نفراتی اضافه خواهد شد.
وی با تاکید بر اینکه باید گذشته ها را فراموش کنیم و به فکر آینده باشیم گفت: قطبی شخصیت قابل احترامی است که برای پرسپولیس زحمات زیادی را متحمل شد. اینکه چرا از تیم ما جدا شد را باید از خودش جویا شوید من نمی توانم در این باره اظهار نظری داشته باشم.
پیروانی بر خلاف افشین قطبی که مدعی شده بود باشگاه به تعهدات خود عمل نکرده است گفت: من سالها در پرسپولیس بازی کرده ام اما آنچه که در فصل جاری مشهود است شرایط مساعد باشگاه از سوی هیئت مدیره و مدیریت باشگاه بهترین امکانات برای موفقیت تیم فراهم شده است.
وی با اذعان به اینکه در هیچ کجای دنیا تیمی بدون مشکل نیست خاطرنشان کرد: به عنوان همکار قطبی و کسی که چند ماه در کنار او حضور داشته است تاکید می کنم هر نتایجی که در فصل جاری کسب کنیم قطبی نیز در آن سهیم است.
" قطبی پیش از جدایی از تیم فوتبال پرسپولیس مدعی شده بود این تیم شرایط مساعدی نداشته و نسبت به عملکرد بازیکنان پرسپولیس در بازی با صباباتری ابراز تردید کرده بود ."
پیروانی دراین خصوص گفت: من چنین موضوعی را نه دیده ام و نه شنیده ام، مطرح کردن این موضوع باعث می شود شرافت و وجدان بازیکنان را زیر سئوال ببریم، نه در ایران و نه درهیچ کجای دنیا یک بازیکن شرافت خود را زیر سئوال نمی برد. بازیکنان ما در بازیهای گذشته و به ویژه بازی مقابل صباباتری تمام زحمات خود را متحمل شده اند، اینکه تیم نتیجه نگرفته درعوامل دیگری دخیل است.
وی خاطرنشان کرد: پرسپولیس درحال حاضر بی حاشیه ترین و منظم ترین تیم ایران است و امیدوارم در فصل جاری نیز به موفقیت برسد تا پرافتخارترین تیم ایران نیز بشود.
پیروانی درخصوص مشکل دروازه بانی تیم فوتبال پرسپولیس در بازی مقابل پیکان گفت: ما در حال حاضر دروازه بان های خوبی داریم اگر به هر دلیلی نتوانیم از یکی از آنها استفاده کنیم عابدزاده را در درون دروازه خواهیم گذاشت!
وی در خصوص شایعه حضور محمد خاکپور در کادر فنی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: خاکپور دوست ما و پیشکسوت پرسپولیس است من نه تنها خاکپور بلکه هر پیشکسوت باشگاه پرسپولیس که بتواند به این باشگاه کمک کند را با آغوش باز پذیرا خواهم بود و دستش را می فشارم. امروز هر کسی که پرسپولیسی است باید به این باشگاه کمک کند.

مهر نیوز

جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید