نمایش پست تنها
قدیمی 06-28-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 14

95 سپاس در 74 نوشته ایشان در یکماه اخیر
پیش فرض مرگ ويندوز xp در راه است

دوره پشتيباني سيستم‌هاي عامل Windows 2000 Professional و Windows Server 2003 در پايان ماه ژوئيه از Mainstream Support به Extended Support تغيير مي‌يابد.
آن دسته از سازمان‌‌هايي که نسخه قديمي‌تر سيستم عامل ويندوز را همچنان مورد استفاده قرار مي‌دهند، با نزديک شدن به زمان بازنشستگي برخي از اين نسخه‌ها بايد براي شبکه داخلي خود و امنيت آن دنبال راه جديدي باشند.

به گزارش ايلنا، شرکت مايکروسافت به کليه کاربراني که هنوز از 'سرويس پک 2 ويندوز XP' و 'ويندوز سرور 2000' استفاده مي‌کنند هشدار داد که پايان ژوئيه 2010 سيستم‌عامل آن‌ها بازنشسته مي‌شود.

مايکروسافت براي خاتمه دادن به دوره فعاليت نرم‌افزارهاي خود از اصطلاح 'پايان زندگي' استفاده مي‌کند که آخرين بار در تاريخ 13 آوريل اين اصطلاح را براي نسخه RTM سيستم‌عامل ويندوز ويستا به کار برد.

مايکروسافت پيش از آنکه براي هر يک محصولات خود سرويس Extended Support را در اختيار کاربران بگذارد، دوره زماني 10 ساله را سپري مي‌کند و پس از آن به مدت سه سال به پشتيباني خود از نرم‌افزار مورد نظر به صورت محدود ادامه مي‌دهد.

علاوه بر دو سيستم‌عاملي که در اين تاريخ به کار خود پايان مي‌دهند، دوره پشتيباني سيستم‌هاي عامل Windows 2000 Professional و Windows Server 2003 در پايان ماه ژوئيه از Mainstream Support به Extended Support تغيير ميابد.

به گفته 'يان مولستر'(Ian Moulster) مدير توليد سيستم‌عامل ويندوز در شعبه بريتانيايي مايکروسافت، کاربراني که از ويستا و XP استفاده مي‌کنند گزينه‌هاي فراواني پيش‌روي خود دارند که از جمله آن مي‌توان به انتقال فعاليت‌ها به XP SP3 يا آخرين نسخه ويستا اشاره کرد.
هنوز اولین سطر را نخوانده
تو را به خاطر آوردم و شب هاي مهتاب را...
ولی نه...!! باید ترک کنم
هم تو را....هم شعر را .... و هم‌‌‌٬ همه ی شب هایی را که به ماه نگاه می کردم...

======================================

مسابقه پیش بینی نتایج لیگ برتر ( اگه دوست داشتی یه سر بزن دوست من )
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید