نمایش پست تنها
قدیمی 06-28-2015
bigbang آواتار ها
bigbang bigbang آنلاین نیست.
مدیر بخش مکانیک - ویندوز و رفع اشکال

سپاسها: : 5,427

6,159 سپاس در 1,794 نوشته ایشان در یکماه اخیر
پیش فرض کتاب های جدید

سلام
گاهی آدم از سر ناچاری هم که شده میره داستان ها رو میخونه دیگه ... باور کنید به سادگی میشه تشخیص داد چی رنگ واقعیت داره و چی رنگ دروغ و تو بعضی داستان ها رگه های حقیقت هست شاید هم همش حقیقت باشه فقط اسم ها و مکانها عوض شده اولین کتابی که معرفی میکنم ، دارم میگم یک کتاب ترجمه نیست ، مال یک نویسنده ایرانی هست ، نمیدونم چطوری بگم اگر دوست دارید پای درد و دل دیگران بنشینید یا از داستان زندگی دیگران مطلع بشید از جنس اون داستان هایی که اگر تو یک تاکسی با یک نفر همسفر شدید میان برای شما در مورد زندگیشون تعریف میکنند
یا چیزی که ممکن مشابه اش ، حالا دقیقش نه ! ، مشابهش رو خودتون تجربه کردید میتونید از خوندن این کتاب لذت ببرید ، من حس خنثی نسبت به این کتاب داشتم نه بدم اومد نه خوشم اومد ولی فکر کنم ارزش این رو داشته باشه که معرفی کنم به شما
داستانهای زیبایی ممکن نداشته باشه ولی رگه های حقیقت توش" موج " میزنه
اسم این کتاب "بیرون پشت در "

هست ، مخلوطی از داستان های ایرانی های مهاجر و داستان هایی در داخل ایران هست میتونید این کتاب رو مطالعه کنید ، ممکن حس خوبی بهتون منتقل نکنه ولی خوب به نظرم من ارزش خوندن داره ....

کتاب بعدی نوشته جک لندن هست این کتاب ... هنر گدایی رو به شما یاد میده ! البته چیزهای جالبی در مورد گذشته از قانون جان گرفته تا زندان ها و مسائل مالی رو عنوان میکنه ، 3 تا داستان کوتاه یکی در مورد یک گدای ماهر و جامعه شناس و هنر دروغ گویی! ، یکی دیگه در مورد تقابل یک مرد دزد و یک زن که بیشتر جنبه اخلاقی داره و جالبه و برخلاف تصور شما در نهایت تو این داستان دزد محکوم نیست یا آدم بده نیست
داستان سوم هم توصیفی از تقابل یک بومی جذامی با استعمارگران هست که به زور میخوان به جزایر دیگه تبعیدش کنند ، داستان سومی خیلی حس و حال غریبی داره یک حس تا آخر مبارزه کردن ... جالبه
کتاب اعتراف نوشته جک لندن

کتاب بعدی ترجمه های جسته و گریخته فریدون تنکابنی هست . با نام فردا روزی دیگر است ترجمه سلیس و خوبی هست و باز طبق معمول مجموعه داستان کوتاه هست من از 2 تا داستانش خوشم اومد یکی ارسال پیام برای مریخی ها بود و یکی هم که در واقع نام خود کتاب هست به نام فردا روزی دیگر است داستان جالبی داره ، البته داستان های دیگه هم به نوعی جذابیت های خودشون رو دارا هستند

کتاب بعدی اسمش امکان هست

"سی کار که به جای دانشگاه رفتن یا مسافرکشی می توان کرد " طنز نیست جالبه ، ممکن این کتاب زبان حال بسیاری باشه که در این سالها اون چیزی رو که میخواستن بهش نرسیدند اگر دوست داشتید دانلود کنید

کتاب بعدی یک کتاب علمی هست ، ممکن همه بخش های این کتاب برای شما جذاب نباشه اما قطعاً مطالبی داره که بسیار تاثیر گذار هستند ، بزارید مثلاً چیزهایی که من خودم خوشم اومد یک قسمتهایی رو برای شما بگم ، مثلاً نهنگهای قاتل شیوه های متفاوتی برای شکار دارند اگر به صورت گروهی باشند ، برای شکار شیر دریایی موجی ایجاد میکنند که باعث جابه جا شدن یخ ها و افتادن شیرهای دریایی به درون آب میشه و گروه دیگه ای هستند که اونها رو زیر آب شکار میکنند ، یا بعضی از این نهنگ ها خودشون رو به ساحل میندازند برای شکار ، از همه جالب تر این یکی هست .. محتویات معده اشون رو قی میکنند روی آب مرغان دریایی که میان بخورند ، اونها رو شکار میکنند !
فکر میکنید فقط نهنگ های قاتل جالب هستند ؟ اشتباه میکنید نهنگهای بدون دندانی شیوه های جالب تری دارند مثلاً میرند حباب های زیر آب رو آزاد میکنند ، جانورانی که از این حباب ها برای تنفس استفاده میکنند وحشت میکنند و به سمت مرکز حرکت حباب ها حرکت میکنند که اون جایی نیست جز دهن نهنگ !!!
یا این که کوسه ها اونقدری که تو فیلمها نشون میدند موجودات وحشتناکی نیستند در واقع اونها طالب گوشت انسان نیستند و به این جهت به انسان حمله میکنند که تصور میکنند انسان یک ماهی یا یک موجود دریایی هست ، که این ناشی از عدم تشخیص درست اونهاست برای همین وقتی اونها حمله میکنند و مقداری که تناول میکنند متوجه میشند اشتباه کردند و محتویات خورده شده رو هم بالا میارند ! یا این که قدرت بویایی کوسه یک در یک میلیون هست اگر تو یک استخر یک قطره خون بریزید کوسه به راحتی محل قطره خون رو میتونه تشخیص بده .... فقط 3 نوع کوسه در میان کوسه ها هستند که ممکن هست به انسان ها حمله کنند کوسه سفید ، گاو کوسه ، ببر کوسه که اون هم ناشی از اشتباه هست ، یا این که تو نوعی از کوسه تو عمر طبیعی خودشون بیش از 30000 هزار دندان در میارند ، که دندان های افتاده اونها رو موج اقیانوس ها به سمت ساحل میاره ، اصلاً مگه فقط جانداران دریایی جالب هستند ، خود همین اقیانوس ، هیچ میدونستید یک جریان از بالا به پایین درون آب اقیانوس ها وجود داره ؟ که باعث جا به جایی اکسیژن در نواحی پایینی اقیانوس میشه یا بسیاری از املاحی که درون اقیانوس هستند از آتشفشانهای زیر آب این املاح وارد آب میشند ؟ ، این کتاب یک جاهایی در مورد تشکیلات سلولی و اینجور مسائل صحبت میکنه که خیلی تخصصی میشه و اونجا جذاب نیست ولی جاهای دیگه بسیار جذاب هست ..... بهتون توصیه میکنم هر روز یک صفحه هم شده یک نگاهی به این بندازید بسیار جالب هست ، بهتون قول میدم ممکنه چیزهایی تو این کتاب ببینید که تا به حال جایی نخوندید

بقیه رو میتونید پیدا کنید فقط آخری رو ضمیمه میکنم
، فردا روزی دیگر هست هم با ممیزی خودم میزارم اینجا

فایلهای پیوست شده : متاسفانه تمامی فایلهای ضمیمه شده تا مرداد 91 یعنی July, 2012 به خاطر بی دقتی شرکت سرویس دهنده خدمات سرور ما از بین رفته است بنابراین به تاریخ ضمیمه شدن فایلهایی که میخواهید دانلود کنید دقت بفرمایید که ما شرمسار بازدید کنندگان گرامی خود نشویم . فایلهای ضمیمه شده بعد از این تاریخ هیچ گونه مشکلی ندارند .

در فرصت مقتضی سعی خواهد شد فایلهای پرطرفردار تر که توسط خود بازدید کنندگان گرامی درخواست داده میشود به مرور اپلود و جایگزین شود. با تشکر
نوع فایل: rar donyaye-zare-ab.part1.rar‏ (4.50 مگابایت, 0 نمایش)
نوع فایل: rar donyaye-zare-ab.part2.rar‏ (691.1 کیلو بایت, 0 نمایش)
نوع فایل: rar farda-roozi-digar-astt.rar‏ (4.40 مگابایت, 0 نمایش)

احد،صمد، قاهر، صادق ...
عاشقشم

لا تقنطوا من رحمة الله

هیچ چیز تجربه نمیشه اینو یادت باشه !!
ترفند هایی براي ويندوز 7

عیب یابی سخت افزاری سیستم در کسری از دقیقه

ویرایش توسط bigbang : 06-28-2015 در ساعت 07:11 AM
کاربران زیر از bigbang به خاطر پست مفیدش تشکر کرده اند :
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید