نمایش پست تنها
قدیمی 02-29-2012
FereShteH آواتار ها
FereShteH FereShteH آنلاین نیست.
کاربر خيلی فعال

سپاسها: : 1,663

2,620 سپاس در 1,701 نوشته ایشان در یکماه اخیر
پیش فرض 10 گل بحرین جای تعجب داشت

10 گل بحرین جای تعجب داشت
اتوری: تا آخرین لحظه دست از تلاش برنداشتیم/خوشحالم که ایران و قطر صعود کردند
خبرگزاری فارس: سرمربی تیم ملی فوتبال قطر گفت: تا لحظه آخر بازی با ایران جنگیدیم و دست از تلاش برنداشتیم.

به گزارش خبرگزاری فارس، اتوری در نشست خبری بعد از تساوی 2 بر 2 برابر ایران گفت: در ابتدا جا دارد از میهمان نوازی ایرانی ها تشکر کنم و خوشحال هستم ایران به مرحله بعدی صعود کرد.
وی در خصوص عملکرد تیمش گفت: بازی خوبی را انجام دادیم و جای تعجب دارد که بحرین توانست ۱۰ گل به حریفش بزند ولی خوشحال هستم که بازیکنانم توانستند صعود کنند.
سرمربی تیم ملی قطر در خصوص اینکه آیا بازیکنان ایران بی انگیزه بودند و این موضوع تاثیری در صعود قطر به مرحله بعدی داشت یا خیر گفت: بازیکنان ایران با ارزش هستند و بازی خوبی را به نمایش گذاشتند اما تعجب می کنم شما خبرنگار ایرانی چرا این سؤال را پرسیدید؟
اتوری در خصوص اینکه آیا شناختی از اشکان دژاگه داشت یا خیر عنوان کرد: همان طور که گفتم از بازیکنان ایرانی شناخت داشتیم و دژاگه هم یکی از همین بازیکنان بود.
وی در پاسخ به سوال خبرنگار قطری مبنی بر اینکه آیا از نتیجه بازی با بحرین اطلاع داشتید و می دانستید این تیم در حال زدن گل های پیاپی به حریفش هست اظهار داشت: فوتبال غیر قابل پیش بینی است و از هر لحظه آن باید درس گرفت و من از بازیکنانم تشکر می کنم که تلاش خود را متوقف نکردند و تا دقایق پایانی به تلاش خود ادامه دادند.
دیگر خبرنگار قطری از سرمربی تیم ملی این کشور پرسید بین دو نیمه چه نکته ای را به بازیکنانش گوشزد کرد چون نتیجه بازی بحرین هم برای آنها مهم بود و وی پاسخ داد: زمانی که من وارد رختکن شدم از نتیجه آن بازی خبر نداشتم و اجازه ندادم بازیکنان هم از نتیجه با خبر باشند چون باید روی این مسابقه تمرکز می کردم.
خبرنگاران قطری پس از پاسخ دادن به این سؤال برای سرمربی تیم ملی کشورشان دست زدند.
اتوری ادامه داد: از مربی قبلی تیم ملی قطر تشکر می کنم و اعتقاد دارم نتیجه امروز به تلاش های او هم بستگی داشت. در این لحظه خبرنگاران قطری بار دیگر برای سرمربی خود دست زدند

جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید