نمایش پست تنها
قدیمی 12-11-2009
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 14

95 سپاس در 74 نوشته ایشان در یکماه اخیر

صباي قم 4- استيل آذين 2 : حقی ستاره هفته

چهار گل حقي، سه امتياز را از استيلي گرفت

جمعه 20/9/1388، هفته نوزدهم، ورزشگاه يادگار امام قم، ساعت 14، تماشاگر حدود 7هزار نفر

داوران: هدايت ا··· ممبيني، بهرام كياني، حيدر شكور

گلزنان: داوود حقي (24،41،42و50 پنالتي) (صبا)، افشين چاووشي (3) و حسين كعبي (31) استيل آذين

كارت زرد: عباس محمدرضايي و سهراب بختياري زاده (صباي قم)، افشين چاووشي ، عليرضا نيكبخت (استيل آذين)

تركيب صبا: ارشاد يوسفي، داوود حقي، سهراب بختياري زاده، محمد همرنگ، جابر انصاري، ابوالفضل حاجي زاده، اميرحسين فشنگچي، كلمنته (75 رامين رضائيان)، محسن بياتي نيا، عباس محمدرضايي (85 علي لطيفي)، آندرياس (46 مرتضي كاشي) سرمربي: رسول كربكندي

تركيب استيل آذين: علي نظرمحمدي، مهدي محمدي، لك چيه را، افشين چاووشي (57 رضا نوروزي)، امير شاهپورزاده (75 عليرضا نيكبخت)، حسين كعبي، حامد كاويانپور، محمد غلامي، علي عشوري زاد (72 شاه مرادي)، علي آذري، علي كريمي سرمربي: حميد استيلي

نماي بازي
استيل آذين درشرايطي كه تا دقيقه 31 با نتيجه دو بر يك از حريف پيش بود، به يكباره بازي را از دست داد تا شاگردان حميد استيلي در روز درخشش بي نظير داوود حقي، شكست سنگيني را تجربه كنند ودر نهايت اين ديدار با برتري 4 بر 2 به سود صباي قم به پايان برسد· صبا در حالي در مقابل استيل آذين به پيروزي رسيد كه رسول كربكندي باصبا اولين پيروزي را به دست آورد تا يكي از سرمربيان خوشحال ليگ برتر لقب بگيرد·

شرح گل ها
شوت از راه دور افشين چاووشي در دقيقه 3 با اشتباه ارشاد يوسفي همراه شد تا استيل آذيني ها گل زودهنگامي را به ثمر برسانند·

در دقيقه 24 ضربه ايستگاهي داوود حقي از سمت چپ بدون برخورد به بازيكنان حاضر درمحوطه جريمه تبديل به گل تساوي بخش براي صباي قم شد·

گل دوم استيل آذين در دقيقه 31 به ثمر رسيد· حركت پا به توپ حسين كعبي و دريبل يار مستقيم كعبي را در موقعيت گل قرار داد كه با ضربه اي چيپ دروازه صبا را باز كرد·

در دقيقه 41 ضربه ايستگاهي داوود حقي به زيبايي در قعر دروازه استيل آذين جاي گرفت تا بازي به تساوي كشيده شود·

در دقيقه 42 اشتباه محرز نظرمحمدي و خطا روي محسن بياتي نيا پنالتي را نصيب صبا نمود كه داوود حقي آن را به گل تبديل كرد·

ضربه ارسالي در دقيقه 50 به سمت دروازه استيل آذين با خطاي هند چاووشي همراه شد تا صبا صاحب پنالتي ديگري شود و داوود حقي چهارمين گل خود را به ثمر برساند·

اتفاقات ويژه
عليرضا نيكبخت واحدي بازيكن نيمكت نشين استيل آذين از ابتداي بازي در نيمه دوم مورد تشويق هواداران حاضر در استاديوم قرار گرفت و اين در حالي بود كه تعدادي از هواداران به سردادن شعار عليه حميد استيلي پرداختند·
هنوز اولین سطر را نخوانده
تو را به خاطر آوردم و شب هاي مهتاب را...
ولی نه...!! باید ترک کنم
هم تو را....هم شعر را .... و هم‌‌‌٬ همه ی شب هایی را که به ماه نگاه می کردم...

======================================

مسابقه پیش بینی نتایج لیگ برتر ( اگه دوست داشتی یه سر بزن دوست من )
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید