نمایش پست تنها
قدیمی 02-15-2013
bigbang آواتار ها
bigbang bigbang آنلاین نیست.
مدیر بخش مکانیک - ویندوز و رفع اشکال

سپاسها: : 5,427

6,159 سپاس در 1,794 نوشته ایشان در یکماه اخیر
پیش فرض محمد راننده با مرام+فناوری خفن بلک بری+مهارت+لباس روبات+سایبورگ+بیهوشی تو هواپیما+وسواس+ماهیگیر+f18+تولدت مبارک+نیکل داغ

خوب از اونجایی که کوروش گفته بود در کارهاتون ارشد ها رو نمونه و الگو قرار بدین یکی از کارهایی که ارشد ها کردند این بود که من هر کجای این فروم پا گذاشتم اثر و ردپایی از اونها دیدم که خیلی برای من جالب بود ! امروز تصمیم گرفتم این کار رو تا لیمیتی که کوروش تعیین کرده ادامه بدم !

اولین پست استارتش رو با همین پست کلیپ های جالب میزنم
خوب نمیدونم چی بگم که شروع کنم شروع ، 1و2 و3 این شما و این کلیپ ها !

این کلیپ در مورد راننده تاکسی با صداقتی به نام محمد هست که وسایل یک مسافر به ارزش تقریبی 13000 دلار رو میبره به ایستگاه پلیس تحویل میده خوب اینجور آدما مخصوصاً تو بلاد کفر خیلی کم هستن ! شوخی میکنم آدم با هر کیشی که باشه اگر انسان باشه همین انسان بودنش غنیمته ، این کلیپ رو بیشتر برای دل خودم گذاشتم

دانلود از اینجا

حجم کلیپ : 35.13mb

فناوری سوپر خفن بلک بری من که واقعاً از دیدنش لذت بردم تا اونجایی که مطمئن هستم این مال حداقل یکسال پیش هست چرا تا الان به چشمم نخورده بود خودم هم نمیدونم !

دانلود از اینجا

حجم کلیپ : 5.17mb

من نمیدونم ملت این مهارت ها رو از کجا میارن !×!

دانلود از اینجا

حجم کلیپ : 16.86mb

اول اینو میخواستم تو بخش مهندسی مکانیک بزارم بعد دیدم فقط به مکانیک مربوط نمیشه حتماً به گوش شما هم خورده همون پروژه معروفی که ارتش آمریکا داره روش کار میکنه . قوی کردن انسان اون هم به وسیله یک لباس ! نیمه انسان نیمه ربات

دانلود از اینجا

حجم کلیپ : 10.04mb

این ویدیو در مورد فردی هست که در اصطلاح امروزی بهش سایبورگ میگن ، این دسته از افراد یکسری نابه هنجاری هایی دارند که با وصل کردن یک کیت الکترونیکی به مغزشون این مشکل رو برطرف میکنن این مورد بسیار جالب هست این فرد همه دنیای اطراف خودش رو به صورت سیاه و سفید میبینه ! با وصل کردن یک پردازشگر به مغزش و یک دوربین ، الان قادر هست که رنگها رو تشخیص بده نکته جالب این هست که این فرد پاشو فراتر از معلولیت خودش گذاشته و الان میتونه رنگ هایی رو ببینه که آدمهای عادی نمیتونن ببینن ! میتونه صدا ها رو ببینه ! مثلاً جا آهنگ جاستین بیبر رو تابلو کشید ، یا امواج اینفرارد رو میبینه ! البته خودش یکسری محدودیت ها داره مثلاً میگه وقتی میخوام برم سینما فکر میکنن میخوام فیلم بگیرم به خاطر همین نمیزارن برم فیلم تماشا کنم !
یکجا هم فکر کنم گفت میتونم رنگها رو به صورت صدا بشنوم ! کلاً کارکتر خفنی هست !
من بیشتر از حسش خوشم اومد اونجایی که میگفت من دنیا رو سیاه و سفید میدیدم ولی نمیتونی بیخیال رنگ بشی به خاطر همین از بچگی تو ذهنم یادآوری میکردم که آسمون آبی هست یا چمن سبز هست

دانلود از اینجا

حجم کلیپ : 87.12mb

بیهوشی کمک خلبان آماتور ، یا شاید صرفاً یک خبرنگار که میخواد از حالی که خلبان ها بهشون دست میده گزارشی تهیه کنه ، پسر دوست بابام تو دوره های خلبانی شرکت کرده میگه دندونات رو چک میکنن ، بینایی سنجی میکنن ازت ، تو رو تحت سخت ترین شرایط بدنی قرار میدن ، میگفت فشاری که به انسان موقع سوار شدن به یک جنگنده وارد میشه شاید چندین برابر حالت معمولی هست ، مخصوصاً موقع فروم آمدن انگار دندونات میخواد از دهنت بیرون بیاد !

دانلود از اینجا

حجم کلیپ : 5.8mb

مستند جالب ، کوتاه اگر بخوام داستانش رو بگم در مورد فردی هست که وسواس بسیاری داره که باید همه سر جای خودش باشه ! تو یک سوپر مارکت کار میکنه ، همین وسواس کار دستش میده ، عاقبت از اونجا میندازنش بیرون ، اما حرفی که میزنه برای من خیلی با ارزش بوو ، گفت تو دنیای من که هر چیزی جای خودش رو داره ، من هم یه جایی برای خودم دارم ( یعنی بیکار نمیمونم ! ) همونجایی هم که اون رو لازم داشتن ، جایی که اصلاً فکرش رو نمیکرد شغل مورد نظرش رو پیدا کرد !

دانلود از اینجا

حجم کلیپ: 21.76mb

یک روش عجیب برای ماهیگیری !

دانلود از اینجا

حجم کلیپ : 11.52mb

این قاهر 313 که میگفتن میگن یکی از الگوهای اصلی برای ساختش همین هواپیمای f18 بود من دیگه هیچی نمیگم خودتون تماشا کنید f 18 رو شاید هم یه کلیپ از f35 بزارم

دانلود از اینجا

حجم کلیپ : 29.59mb

جشن تولد غیر منتظره برای آقای راننده

دانلود از اینجا

حجم کلیپ : 10.92mb

وقتی نیکل داغ ذوب شده رو روی یخ بگذاری چه اتفاقی میافته ؟

احد،صمد، قاهر، صادق ...
عاشقشم

لا تقنطوا من رحمة الله

هیچ چیز تجربه نمیشه اینو یادت باشه !!
ترفند هایی براي ويندوز 7

عیب یابی سخت افزاری سیستم در کسری از دقیقه

ویرایش توسط bigbang : 02-15-2013 در ساعت 02:42 PM
کاربران زیر از bigbang به خاطر پست مفیدش تشکر کرده اند :
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید