نمایش پست تنها
قدیمی 09-23-2010
Soheil_SALIB آواتار ها
Soheil_SALIB Soheil_SALIB آنلاین نیست.
تازه کار

سپاسها: : 0

0 سپاس در 0 نوشته ایشان در یکماه اخیر
Soheil_SALIB به Yahoo ارسال پیام

با سلام خدمت تمامی دوستان عزیز

من یک منتقد فیلم نیستم و حرفه ای اصلی من طراحی سایت هستش و در حال حاضر یک انجمن پر بازدید دارم .
از اونجایی که من علاقه شدیدی به دیدن فیلم دارم , آرشیو کاملی از فیلمهای خارجی اکشن و ترسناک دارم .

------------------------------------------------------------

واقعاً امشب یک سوال تو ذهن من پیش اومده که دوست داشتم یکجا عنوان کنم و جواب درستی بگیرم تا اینکه سایت شما رو توی گوگل پیدا کردم.

چرا در تمام سوژه های فیلمهای ترسناک که در چند سال گذشته تا به امروز ساخته شده برای شخصیتهای آدم کش همیشه یک ماسک طراحی شده !!!
هالوین جزء اولین فیلمهای ترسناکی بود همچین ماسک ساده و ترسناکی براش طراحی شد و با توجه روز هالوین که هر کسی یک نقاب داشت اون کمی قابل قبول بود .

فیلم فردی یا جیسون نمونه های دیگه بودند توی اون سالها .

فیلمهای : آره برقی در تکزاس _________ the hills run red __________ collector

از اون دسته از فیلمها هستند و نمونه های بیشتر هم وجود داره اگه نیاز شد براتون اسم میارم.

نکته جالب توی کل این فیلمها این بود که تمام شخصیتهای آدم کش بخاطر چهره زشتی که داشتند در بچگی مورد آزار و اذیت دیگران قرار میگرفتند و مردم اونها رو مسخره میکردند و اونها برای فرار از چهره زشتی که داشتند یک ماسک برای خودشون طراحی کردند حالا این ماسک میتونسته صورت یک عروسک باشه و یا پوست صورت یک انسان واقعی در فیلم آره برقی ..

به نظر من تمام این فیلمهایی که از یک ماسک به عنوان عنصر ترسناک در فیلمهاشون استفاده می کنند جزء ضعیف ترین فیلم های ترسناک به حساب میان.

ما فیلهای بسیار قوی ترسناک رو هم داریم که هیچ ماسکی وجود نداره ولی در کل فیلم ترس رو در وجود خودمون حس کنیم ( می تونم قویترین فیلم آره - SAW رو معرفی کنم)

من کسی هستم که واقعاً این اثر رو یک شاهکار می دونم.
در تمام قسمتهای فیلم همه چیز از اول به همدیگه ربط پیدا میکنه ولی در عین حال می تونه بی ربط هم جلوه کنه ولی در آخر به یک نقطه ختم میشن.
برنامه ریزی بسیار دقیق و پیچیده ای که در فیلم وجود داره همه رو مجذوب خودش می کنه .

برای امشب کافی هستش امیدوارم جای درستی این انشاء طولانی رو نوشته باشم وکسی باشه که کمی من رو کمک کنه تا ذهنم آروم بشه .

با تشکر از تمامی دوستان عزیز
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید