نمایش پست تنها
قدیمی 09-30-2010
Soheil_SALIB آواتار ها
Soheil_SALIB Soheil_SALIB آنلاین نیست.
تازه کار

سپاسها: : 0

0 سپاس در 0 نوشته ایشان در یکماه اخیر
Soheil_SALIB به Yahoo ارسال پیام

سلام به دوستان عزیز
چند روزی درگیر انجمن خودم بودم و فرصت کم پیدا میکردم بهتون سر بزنم که بابتش از همه عذر میخوام.

امشب می خوام در مورد فیلم کنستانتین حرف بزنیم.

محصول سال : ۲۰۰۵
هنرپیشگان: Keanu Reeves, Rachel Weisz, Tilda Swinton, Gavin Rossdale, Djimon Hounsou, Shia LaBeouf, Peter Stormare
کارگردان: Francis Lawrence

خلاصه فیلم : جان کنتسانتین سالها پیش اقدام به خودکشی کرده و بخاطر اینکار مدتی را در جهنم سپری نموده اما او این فرصت را پیدا کرده تا دوباره به زندگی برگردد تا با انجام اعمال خوب رضایت خداوند را جلب کند . او همچنین یک قدرت استثنایی پیدا کرده که توانایی مشاهده دنیای دیگر است که در ماورای دنیای عادی در جریان است . او قادرست موجودات نیمه فرشته و موجودات نیمه شیطانی را که در کنار انسانها بر روی زمین هستند را مشاهده کند . او تصمیم دارد موجودات شیطانی را نابود سازد و برای اینکار از کمک یکی از دوستانش که متخصص ساخت سلاحهای مخوف است بهره می گیرد . از سوی دیگر پزشک جان به او اطلاع داده که او مبتلا به سرطان ریه است و فرصت زیادی برای زندگی ندارد . در ادامه پسر شیطان تصمیم می گیرد زمین را تسخیر کند و جان با کمک یک زن پلیس به اسم آنجلا که او نیز قادر به دیدن دنیای دیگر است نبرد پایانی با نیروهای شیطانی را آغاز کند .
گروه فیلم : تخیلی

خوب موضوعاتی که تو فیلم خیلی آدم رو جذب خودش میکنه اینه که در فیلم بهشت جهنم و دنیای واقعی همه یکجور هستند با شرایط متفاوت یعنی دنیایی پشت دنیای دیگر .
مثلاً همین شهر با همین ساختمانها ولی بصورت ویرانه ها سوخته نماد جهنم محسوب می شود.
جدا از اینکه بهشت یا جهنمی وجود خواهد داشت آیا این احتمال وجود داره که دقیقا اینطور باشه دنیایی در پس دنیای دیگر ؟؟؟

در فیلم یک نکته خیلی جالب هستش . جان کنستانتین بخاطر خودکشی که در جوانی انجام داده محکوم شده به رفتن به جهنم ولی با کارهای خودش سعی داره نظر خداوند را تغییر بده . شیاطین را به جهنم میفرسته و غیره . .
ولی باز خداوند اون رو نبخشیده
دلیل : چون از 15 سالگی روزی 30 نخ سیگار میکشیده دچار سرطان ریه شده و بخاطر ظلمی که به خودش کرده باز هم محکوم میشه بره به جهنم - پس ما حتی به خودمون هم ظلم کنیم خداوند مارو نخواهد بخشید.

زوبین سرنوشت در بیشتر فیلمها وجود داره و یک نماد و یک قدرت محسوب میشه جالبه!
بدلیل اینکه حضرت مسیح بخاطر به صلیب کشیدن کشته نشد و بخاطر همون زوبین که سر نیزه یک سرباز بوده و به پهلوی مسیح اصابت کرده کشته شده ( به گفته مسیحیان اون حضرت بعد از چند روز به صلیب کشیده شدن از نظرها محو شده و روزی باز خواهد گشت مانند ما ایرانی ها که به امام زمان ایمان داریم)
در واقع تمام جوامع یک ناجی برای خودشون دارن که در شرایط ظلم و ستم به کمکشون میاد حتی یحودیان هم همچین ناجی دارند.

نگاه فرا جهان بینی : من واقعاً نمیدونم آیا کسانی وجود دارند که همچین دیدی داشته باشند در نیا یا نه !! در واقع مثل همون چشم برزخی ما هستش که می گفتند آیت الله بهجت خدابیامرز همچین قدرتی را داشتند و با جعفر جنی کسی در جنگ کربلا در کنار امام حسین بود رابطه داشته ( شنیده ها هستش)

اطلاعات عمومی :
جعفر جنی یک جن بوده که در جنگ کربلا به امام حسین میگه بیا سپاه یزید رو از بین انگشتان من ببین . امام حسین وقتی از لای انگشتای جعفر جنی نگاه میکنه میبینه روی سر تمام سپاه یزید یک جن با شمشیر ایستاده .
جعفر جنی به امام حسین میگه اشاره کنی کل سپاهش رو میکشیم که امام حسین مخالفت میکنه و نمگذاره این کار صورت بگیره چون داستان کربلا باید اتفاق میوفتاد و خواست خدا بوده.

برای امشب کافی هستش و باید بخوابم که صبح بتونم بیدار بشم انشالا فردا ادامه میدیم.
کسی هم نظری در مورد فیلم داره بیاد عنوان کنه من بسیار خوشحال میشم.

شب تمام دوستان خوش
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید