نمایش پست تنها
قدیمی 10-11-2009
دانه کولانه آواتار ها
دانه کولانه دانه کولانه آنلاین نیست.
    مدیر کل سایت

کوروش نعلینی

سپاسها: : 1,382

7,486 سپاس در 1,899 نوشته ایشان در یکماه اخیر
دانه کولانه به Yahoo ارسال پیام

کارهایی که در نظر داریم ... به بچه ها بدیم ...

الان ذهنم اماده نیست فعلا هر چی یادم افتاد میگم بعد میام اضافه ش میکنم...

1. ضمیمه کلیک روزنامه جام جم که یکشنبه ها چاپ میشه رو یکی از بچه ها هر هفته از سایت جام جم بگیره و 3-4 تا مطلب خوبشو توی سایت بزنه ......
  2. احتمالا همون کاربر بالا یه روزنامه (نمیدونم چی نامه س ) به اسم بایت که مال خراسانه رو هم که باز در زمینه کامپیوتر وای تی هست رو بگیره توی سایت بزنه
  3. قیمت سخت افزار کامپیوتر رو به طوری که بعدا براش شرح خواهم داد از یکی 2 سابت معتبر هست هر هفته در سایت بزنه و اپدیت کنه نوشته های پیشین رو
  4. لازم نیست کاری انجام بده دایی جی جی سفارششو کرده
  5. یه کار سنگین واسه کسی که خوره ی این کارا باشه و سرش درد کنه واسه کار - یه سری روبات در سایت نصب کرده ام احتمالا دیدین در بخش نرم افزار و انلود فیلم های خارجی که اینا بر اساس تایمی که بهشون میدم هر مثلا 48 ساعت یه سری سایت خوب که من براشون تعیین میکنم رو چک میکنند جدید ترین مطالبی که در خروجی اون سایتها قرار گرفته باشه رو میاد توی سایت میزنه که معمولا خوب و موفقیت امیزه ولی بعضی وقتا کثیف کاری هم میکنه و اشتباه میزنه و نیاز به اصلاجات و تغییر مکانهایی داره - خدایی اگه اسمشو کار بذاریم این کاره و ارزش انجام دادن داره توضیحات تکمیلی در نامه خصوصی هر کس دوست داشت بده تا عرض کنم

جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید