نمایش پست تنها
قدیمی 09-08-2011
امیر عباس انصاری آواتار ها
امیر عباس انصاری امیر عباس انصاری آنلاین نیست.
مسئول ارشد سایت ناظر و مدیر بخش موبایل

سپاسها: : 8,720

6,357 سپاس در 1,362 نوشته ایشان در یکماه اخیر

اینجا رو!!!!!!!

به شبکه اجتماعی " پـَـــ نــه پـَــــ " خوش آمدید

پــَـــ نــه پــَـــ چیه؟ پــَـــ نــه پــَـــ همون "پس نه" ی خودمونه که با یه لهجه باحال به" پس نه پس" در اومده . که تو زبون محاوره ای خودمون "پــَـــ نــه پــَـــ" خونده میشه. این کلمه یه حالت طنز پیدا کرده که توی اکثر جمله ها میشه ازش استفاده کرد. پــَـــ نــه پــَـــ دات آی آر یک شبکه اجتماعیه که کاربراش می‌تونن یک ارسال با طول بیشتر از 500 کاراکتر داشته باشن و با دنبال کردن کاربرای دیگه، افکار و نظرات خودشون رو با سایرین به اشتراک بذارن. همین الان پــَـــ نــه پــَـــ ای بشید و جمله پــَـــ نــه پــَـــ ای تون رو با بقیه به اشتراک بذارید تا امتیاز بگیرید و پــَـــ نــه پــَـــ تون معروف بشه

http://panapa.ir/

علي يارو نشسته كنار خيابون نوك دماغش چسبيده به زمين. دوستم ميگه : معتاده؟! ميگم پـَـــ نــه پـَـــ ـــ ميخواد انعطاف بدنشو به رخ بكشه

آرش نشستم دارم واسه امتحان درس میخونم، 4صبح مادرم اومده میگه هنوز داری درس میخونی؟ پـَـــ نــه پـَـــ نیم ساعت پیش فارق التحصیل شدم، الان دارم مطالعه آزاد میكنم

آرش می خواستم با دوستم برم بیرون بش زنگ زدم که من رسیدم سر قرار میگه لباس بپوشم گفتم: پـَـــ نــه پـَـــ لخت بیا مردم فکر می کنن مده!

★♥♥★آرزو★♥♥★ محرم یه ماشینه پشت شیشه اش نوشته یود:یزید بی شعور میگم آخه اینا چیه مینویسن اینم جمله اس یعنی!؟خواهرم میگه پـَـــ نــه پـَـــ بنویسه ازت انتظار نداشتم یزید؟

علي نمونه...برای آزمایش بردم آزمایشگاه. دختره میگه:برای آزمایش آوردین!؟؟ میگم : پـَـــ نــه پـَـــ ـ آوردم شما غنی سازیش کنی ببرم واسه نیروگاه اتمی بوشهر

آرش دوستم میگه ساعت نو خریدی ؟ میگم پـَـــ نــه پـَـــ پـَـ نـَـ پـَـ همونه فقط بسته بنديش عوض شده

آرش قضیه سهرابو شنیدید ؟ گفته اهل کاشانم . گفتن واقعاااااا؟ گفته پـَـــ نــه پـَـــ اینو گفتم کاشونیا خوشحال بشن که همشهریشونم

جمشید پشت در دستشویی عمومی منتظرم دوستم بیاد بیرون من برم میادش بیرون میگه تو هم دسشویی میری می گم پـَـــ نــه پـَـــ فال گوش واسادم اصوات تو رو حساب کنم!

آرش رفتم کتابفروشی ،میگم : از دکتر شریعتی چی دارین؟ می پرسه : کتاباشو میخوای؟! میگم : پـَـــ نــه پـَـــ لباس زیراشو میخوام..!!!

آرش به دوستم میگم امشب قراره با سیما شام بریم بیرون.میگه:سیما دوستت؟ میگم: پـَـــ نــه پـَـــ سیمای جمهوری اسلامی ایران.

آرش نزدیک افطار نشسته بودیم سر میز، خواهرم ذل زده بود به تلویزیون. بهش گفتم منتظری اذان بگن میگه: پـَـــ نــه پـَـــ منتظرم مجری تانگو برقصه بگه عید سعید فطر مبارک

آرش تلویزیون میگه انقلابیون لیبی دارن در به در دنبال سرهنگ قذافی می گردن. مامانم میگه می خان پیداش کنن محاکمه اش کنن پـَـــ نــه پـَـــ می خوان پیداش کنن و ازش خواهش کنن برای انتخابات ریاست جمهوری دور بعد کاندید شه .

mohammad.z تو کافی نت بودم دختره اومد تو از صاحب کافی نت پرسید اینترنت دارین ؟! پـَـــ نــه پـَـــ تموم کردیم بمون الان دوباره پخت می کنیم

آرش فتم لپ تاپ خریدم، ویندوز روش نصب نشده بود، به یارو میگم آقا یه 7 (سون) روش نصب کن، میگه ویندوز 7 (سون)؟ پـَـــ نــه پـَـــ ماست 7 بریز روش خوب خیس بخوره، آخه من نمیتونم لپ تاپو همینجوری بخورم، سفته دندونام میشکنه

البته خیلیهاش معمولی و حتی بینمکه
ولی خوب کار نیکو کردن از پر کردنه

ویرایش توسط امیر عباس انصاری : 09-08-2011 در ساعت 01:01 PM
2 کاربر زیر از امیر عباس انصاری سپاسگزاری کرده اند برای پست مفیدش:
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید