نمایش پست تنها
قدیمی 05-30-2008
haj_amir haj_amir آنلاین نیست.
دوست و کاربر فعال سابق

سپاسها: : 2

122 سپاس در 119 نوشته ایشان در یکماه اخیر

کیا پروژه امنیت سراتو را پس از صادرات به استرالیا از سر گرفت و برخی تغییرات را در آن بوجود آورد که منجر به امتیاز دهی مجدد موسسه های جهانی به این خودرو شد .
در سال 2001 پس از عرضه اولین گروه سراتو ها از کیا موتورز آمریکا به استرالیا ، موسسه بیمه امنیت در بزرگراه IIHS که یک شرکت آمریکایی است این خودرو رو از لحاظ تست تصادف از جلو در سطح خیلی ضعیفی ارزیابی کرد ، مدیر این موسسه ( آدریان لاند) در همان سال گفت در صورتی که کیا خودرویی این چنین با کارآیی ضعیف و امنیت غیر قابل اطمینان به بازار ارائه کند مطمئنا در استرالیا ( یکی از مقاصد بزرگ کیا سراتو) از دیگر رقیبان عقب خواهد افتاد که این بازخورد سراتو در استرالیا منجر به تفکر کیا برای عرضه مدل دگرگون شده سراتو شد ، به گونه ای که در باره این تحول نویسنده ی قسمت خودرو یاهو ، اندی اینرایت می نویسد :

" به یاد دارم سال 2002 یک سراتو رو تست کردم و اونقدر از این خودرو متنفر شدم که خیلی منفی در موردش نوشتم اما آلآن در سال 2007 ، می تونم پیش بینی کنم سراتو یکی از خودرو های پر فروش کیا در استرالیا بشه ، این خودرو اونقدر بهتر از قبل شده که حاضرم بهترین توصیفاتی که بلدم رو برای معرفیش به کار ببرم "

کیا سراتو هم اکنون گواهی 5 ستاره امنیت از موسسه NHTSA آمریکا دارد .

å قیمت !
+ قیمت نقدی کیا سراتو 31 میلیون و 700 هزار تومن هست و در تحویل دو ماهه با سود 9.5 درصد به 28 میلیون و 700 هزار تومان کاهش می یابد .

å طرح یک مشکل برای سراتو !
من این خودرو رو در خیابون های تهران از نزدیک دیدم و با احترام برای دیگر دوستان مخالف حرف من و حفظ بی طرف بودن نسبت به هر خودرویی در بازار خودروی ایران به هیچ وجه کیا سراتو رو در حد خودروهای دیگر 2.0 لیتری بازار ایران ندیدم ، عجیب هم به نظر نمی رسه ، کمپانی کیا از جمله کمپانی هایی است که در بیش تر مواقع از ناحیه امنیت خودرو ها و طراحی آن ها در فروش ضربه می خورد ، استایل چراغ های این خودرو شباهتی مشترک با محصولات دیگر کیا دارد اما از نظر هیکل در کنار این که خودروی کوچکی به نظر می رسد معقول و با وقار است
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید