نمایش پست تنها
قدیمی 11-02-2015
bigbang آواتار ها
bigbang bigbang آنلاین نیست.
مدیر بخش مکانیک - ویندوز و رفع اشکال

سپاسها: : 5,427

6,159 سپاس در 1,794 نوشته ایشان در یکماه اخیر

خوب باز لااقل دم من گرم ، وسط این همه بی معرفت یه 4 تا لگد هم میکنم به پستهای اینجا ، من اصلاً باید از همون اول میومدم اینجا معنی نداره لااقل اگر چیزی بشه با هم غصه اش رو میخوریم ، هنوز سر پا هست اینجا خدا رو شکر ... البته اگر دوباره نپره ! امیدوارم نپره

خوب سلام ! خوبید میدونم هیچکدوم کتابهایی که گفتم نخوندید ، چون آدمهای تنبل و تن پرور و ضد حال اسیر جو هستید ، منتظرید یک چیزی معروف بشه ، یا سر و صدا کنه بگیرید نگاه کنید یا نظر بدید در موردش تایید و تفسیر بنویسید دیدید سریع یک چیز معروف میشه ترجمه اش میکنن یا این که فیلمش رو میخرند پخش میکنن
شما هم کرم کتاب نیستید این پست یه نگاهی میندازید و میرید ولی اگر اشتباهاً ، زبونم لال ، یک تیری به تخت خورد و جاهل شدید خواستید کتاب بخونید ، 3 تا کتاب واستون برای این پست دارم کتاب های خوبی هستند

نه اشتباه نکنید ژانر وحشت نیست ، بزارید یک راهنمایی کنم کتاب روح سرگردان رو خوندید ؟ همون کتابی که تو پست قبلی بود
یک باشگاهی بود به نام گوزن ها ، بیوه مردان شاید تصویری توضیحش بهتر باشه

میدونم که ممکنه از این کافه کتابهای دیگه ای هم پیدا کنم ولی تا اینجا این دومی بود . هر نویسنده ای هم مطالب مربوط به علایق خودش سوژه جالبی هست ، مخصوصاً برای خانومها شوخی میکنم

دومین کتابی که میخوام معرفی کنم براتون قصه هایی از کشورهای آسیاییهست

این کتاب ملین روح و اعصاب هست ( نمیدونم ملین رو درست گفتم یا نه )
آخه پدرم همیشه از این کلمه ها استفاده میکنه مثلاً همیشه میگه من حیثم المجموع یا مثلا میگه به قول مهشور و اینا ... گفتاً من هم مثلاً از اینا بگم
چه میدونم کتابی هست که رویاهای صادقانه یک ملت رو شاید بیان کنه
بزارید دقیقتر بگم رنگ خدا مجید مجیدی رو دیدید ؟ نه تنها واسه ما ایرانی ها معنی داشت واسه خارجی ها هم با معنی بود این هم رنگ خدای اوناست
منتها داستانهایی هست که ما راحت با اون ارتباط برقرار میکنیم
خیلی ساده تازه کلی با تصویر نقاشی هست ، لطف کنید بچه بشید و این رو مطالعه کنید لازم هست .

کتاب بعدی که معرفی میکنم کتاب سقوط 79 هست

چیز جالبی هست مطالعه کنید توقع توضیح از طرف من رو هم نداشته باشید چون ممکنه نظر شخصی من تاثیر بزاره روی شما ، باید مطالعه کنید این رو
چون کتابی هست که باید مطالعه کنید ... یعنی باید ... متوجه شدید ؟

چرا من اینقدر اصرار دارم ، کتاب معرفی کنم ؟ چون اون بیرون پر چرت و پرت هست ، رمانهای خارجی مزخرف رو ترجمه میکنند این ها کتابهایی هست که خود اونها خوب خوندنش ، الان اونجا اسم سی کلارک رو خوب میشناسن
اسم آسیموف رو خوب میشناسن ،اسم گریشام رو خوب میشناسن
اسم ... خوب میشناسن
این خانومها هم لطفاً دست از رمانهای عاشقانه بردارید ، خوب هر چقدر بخونید همون دیگه همش همونه ول کن دیگه ، یک کتاب 2 کتاب چند تا آخه ؟ جم هست دیگه ... عه
دارم لطف میکنم براتون آپلود میکنم بخونید لامصب ره

فایلهای پیوست شده : متاسفانه تمامی فایلهای ضمیمه شده تا مرداد 91 یعنی July, 2012 به خاطر بی دقتی شرکت سرویس دهنده خدمات سرور ما از بین رفته است بنابراین به تاریخ ضمیمه شدن فایلهایی که میخواهید دانلود کنید دقت بفرمایید که ما شرمسار بازدید کنندگان گرامی خود نشویم . فایلهای ضمیمه شده بعد از این تاریخ هیچ گونه مشکلی ندارند .

در فرصت مقتضی سعی خواهد شد فایلهای پرطرفردار تر که توسط خود بازدید کنندگان گرامی درخواست داده میشود به مرور اپلود و جایگزین شود. با تشکر
نوع فایل: pdf bashgahe_moama.[www.yasbooks.com].pdf‏ (3.04 مگابایت, 0 نمایش)
نوع فایل: pdf ghesehayi-az-keshvarhaye-asiyayi.pdf‏ (4.26 مگابایت, 0 نمایش)
نوع فایل: zip 1979.zip‏ (5.86 مگابایت, 0 نمایش)

احد،صمد، قاهر، صادق ...
عاشقشم

لا تقنطوا من رحمة الله

هیچ چیز تجربه نمیشه اینو یادت باشه !!
ترفند هایی براي ويندوز 7

عیب یابی سخت افزاری سیستم در کسری از دقیقه

ویرایش توسط bigbang : 11-02-2015 در ساعت 08:01 AM
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید