نمایش پست تنها
قدیمی 08-02-2010
bigbang آواتار ها
bigbang bigbang آنلاین نیست.
مدیر بخش مکانیک - ویندوز و رفع اشکال

سپاسها: : 5,427

6,159 سپاس در 1,794 نوشته ایشان در یکماه اخیر

من هر وقت صحبت از مسائلی میشه که باعث ایجاد دعوا میان اعضای فروم میشه احساس نگرانی میکنم
عده ای از دوستان شیعه هستند و عده ای سنی هستند .
و البته هر دو به دین مقیدند !
پس از هر 2 طرف درخواست میشود شرایط و حد تعادل را رعایت کرده تا خدایی ناکرده به کسی توهین نشود علارغم این که افرادی در فروم هستند که در هیچکدام از این دسته بندی ها قرار ندارند و بر علیه دین گاهی اوقات مطلبی را عنوان میکنند که این هم مردود هست !

من نه میخواهم کسی را نصیحت کنم و نه ادای آدم های همه چیز دان را در بیاورم ولی اگر همین طور پیش رود حساب ما و فروم با کرام الکاتبین است !!
اینجا یک فروم هست و ما هم یک عده دوست هستیم که دور هم جمع شدیم تا عقاید و افکارمان را با هم به اشتراک بگذاریم نه اینکه در مقابل هم قرار دهیم !
من نه کاربر فعالی هستم و نه سابقه درخشانی در فروم دارم اما دوست دارم در بین جمع بچه ها پی سی سیتی باشم و با آنها اوقاتم را شریک شوم اگر حرفی میزنم به خاطر این هست که این فروم با بقیه فرق دارد و این یک حقیقت است !

البته میدانم اصلا ً به من مربوط نیست !
من مسئولیت تام این پست رو به عهده میگیرم
چون احساس کردم باید یکی این حرفا رو بزنه
آقا اصلاً هر فحش و ناسزا هست بیایید به من بگید ! به یاد داشته باشید روشن کردن آتیش از خاموش کردن اون راحتتره !! اونوقتی که دعوا راه انداختیم و دیگه نتونستیم جمعش کنیم هیچ کس دیگه نمیتونه به ما کمک کنه ! پس این قضیه رو رعایت کنیم ! خواهشاً ! لطفاً!

احد،صمد، قاهر، صادق ...
عاشقشم

لا تقنطوا من رحمة الله

هیچ چیز تجربه نمیشه اینو یادت باشه !!
ترفند هایی براي ويندوز 7

عیب یابی سخت افزاری سیستم در کسری از دقیقه

ویرایش توسط bigbang : 08-02-2010 در ساعت 02:01 AM
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید