نمایش پست تنها
قدیمی 07-14-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 14

95 سپاس در 74 نوشته ایشان در یکماه اخیر
پیش فرض کلوپ هواداران علی کریمی

وقتی آقای از مابهتران خود را تافته جدابافته می داند!

علی کریمی مابه‌التفاوت قیمت بلیت معمولی با بلیت بیزینس کلاس را از جیب خودش پرداخت کرد تا نشان دهد تا چه حد خود را تافته جدا بافته می داند!

علی کریمی، ستاره استیل‌آذین حاضر به سوار شدن به هواپیما در پروازهای داخلی نیست اما برای حضور در اردوی اتریش تیم ملی مجبور شد سوار هواپیما شود.

او که از کیفیت هواپیمای شرکت لوفت هانزا ناراضی بود و به مسئولان فدراسیون فوتبال گفته که برای برگشت از اروپا، فکر دیگری برایش بکنند. گویا پرواز مسیر رفت با لوفت‌هانزا خیلی آقای ستاره را اذیت کرده چرا که از اصغر حاجیلو خواست برای مسیر برگشت بلیت عادی او را با بلیت بیزنس کلاس تعویض کنند.

کریمی حسابی از صندلی‌های عادی شاکی بود و از جیب خودش هزینه تعویض بلیت را پرداخت. بلیت بیزنس کلاس حدوداً دو برابر قیمت بلیت‌های عادی است.

...اما واقعا همه مسوولان و حتی بازیکنان تیم ملی از این نوع رفتار کریمی درمانده اند که واقعا چگونه این نوع رفتار را تفسیر کنند؟!

گفتنی اینکه تقریبا تمامی مسوولان باشگاههایی که کریمی در ایران بازی کرده است بارها در صحبت های خودمانی از چنین رفتارهای کریمی گله مند بوده اند . از رفتارهایی همچون اینکه وی در بسیاری از موارد غذایی سفارش می دهد که حتی در منوی رستوران هتل محل اردوی تیمهای طرف قرارداد کریمی وجود ندارد!

آری! ستاره بودن برای بعضی ها هم عوالم خاص خود را دارد!
هنوز اولین سطر را نخوانده
تو را به خاطر آوردم و شب هاي مهتاب را...
ولی نه...!! باید ترک کنم
هم تو را....هم شعر را .... و هم‌‌‌٬ همه ی شب هایی را که به ماه نگاه می کردم...

======================================

مسابقه پیش بینی نتایج لیگ برتر ( اگه دوست داشتی یه سر بزن دوست من )

ویرایش توسط mohammad.90 : 12-04-2012 در ساعت 03:01 PM
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید