نمایش پست تنها
قدیمی 12-10-2011
mary.f آواتار ها
mary.f mary.f آنلاین نیست.
مدیر بخش زمین شناسی

سپاسها: : 3,194

2,013 سپاس در 491 نوشته ایشان در یکماه اخیر
پیش فرض لوازم خانگی seb سب - مهاجرت از ظروف تلفن به ظروف چدن - سرخ کن مارک myson بحث در مورد وسائل خانگی

لوازم خانگی seb سب - مهاجرت از ظروف تلفن به ظروف چدن - سرخ کن مارک myson بحث در مورد وسائل خانگی

شکوفه جون تاپیک جالبیه دستت درد نکنه... راستش منم فکر می کنم اگه عنوان تاپیک رو وسایل آشپزی میزدی بهتر بود... البته بازم هرطور که خودت صلاح می دونی عزیزم

من دوست دارم غذا توی قابلمه و سر فرصت درست بشه ولی از وقتی رفتم سرکار و مخصوصا از وقتی امیرحسین به دنیا اومده اکثرا توی زودپز غذا درست می کنم... زودپزم هم از این مدلهای سب (seb) قدیمی هست... خیلی ازش راضی هستم

در مورد ظروف تفلون هم قصد دارم به زودی از شر همشون خلاص بشم! در اولین فرصت میخوام سرویس چدن بگیرم

بخارپز هم 8سال پیش برای جهیزیه ام گرفتم که تا حالا یکبار هم ازش استفاده نکردم! دقیقا مثل چرخ گوشتم! سرخ کنم هم مارک myson هست ولی فقط سال اول و دوم ازش استفاده کردم چون موقع استفاده اش زیاد حس خوبی بهم نمیده جمعش کردم گذاشم کنار!
ولی از بقیه وسایلم استفاده میکنم (گوشکوب برقی، مخلوط کن، آبمیوه گیری، ساندویچ ساز و ...) از همه بیشتر همون گوشتکوب برقی (براون)

ببخشید دیگه بحث کشیده شد به وسایل برقی

ویرایش توسط دانه کولانه : 12-12-2011 در ساعت 02:48 PM
4 کاربر زیر از mary.f سپاسگزاری کرده اند برای پست مفیدش:
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید