نمایش پست تنها
قدیمی 06-28-2010
دانه کولانه آواتار ها
دانه کولانه دانه کولانه آنلاین نیست.
    مدیر کل سایت

کوروش نعلینی

سپاسها: : 1,382

7,486 سپاس در 1,899 نوشته ایشان در یکماه اخیر
دانه کولانه به Yahoo ارسال پیام
پیش فرض مصاحبه با اقای دوست محمد کاریکاتوریست توانای کرمانشاهی حین برگزاری نمایشگاه تراژدی خنده -اختصاصی

با سلام خدمت دوستان و همشهریان گرامی .

8-13 خرداد 89 نمایشگاه کاریکاتوری با عنوان تراژدی خنده در مجتمع شهید اوینی کرمانشاه واقع در میدان غدیر (شهناز) برگذار شد که در اون اثار اقای دوست محمد عضو انجمن کاریکاتوریستهای کرمانشاه به نمایش در آمد .
در سایت خودمون اون موقع بارها در موردش صحبت کردیم و اعلام کردیم که دوستان خوبمون حتما به این نمایشگاه بروند که چند تا از بچه ها رفتند و بعدش به بحث و بررسیش هم پراختیم
راستش نمایشگاه عالی بود اما تبلیغات و اطلاع رسانی اون اصلا خوب نبود و من هم به طور اتفاقی وقتی به خاطر کارهای رفع فیلتتترینگ سایت به فرهنگ و ارشاد مراجعه کردم به طور اتفاقی با این نمایشگاه برخورد کردم
و بعد از اون 3 دفعه ی دیگر هم تنها یا به همراه اعضا خانواده به نمایشگاه رفتیم و لذت بردیم.
دوست داشتیم با اقای دوست محمد مصاحبه ای داشته باشیم و در مورد کارهاشون و کلا کاریکاتور نظرشون رو بدونیم در مورد ایشون بیشتر در اینترنت مطلب داشته باشیم .
ایشون هم با روی باز پذیرفتند
روز اخر نمایشگاه اونجا رفتم و فی البداهه 15-16 تا سوال با خط بد اونجا طرح کردم و به ایشون دادم تا جواب بدهند و بعدا در سایت منتشر کنیم
همزمان صدا و سیما هم در حال تهیه گزارش بود برای برنامه مجله هنری
که اقای دوست محمد فرمودند با بنده (نعلینی) هم مصاحبه کنند به خاطر ایشون پذیرفتیم
طبق اندیکاتور و جدول زمانی برنامه ها که در سایت صدا و سیما ی کرمانشاه ذکر شده بود منتظر پخش این برنامه شدیم اما هیچگاه ندیدمش
چند روز بعد با اقای دوست محمد قرار گذاشتم و در صدا و سیما پاسخ سوالات رو از ایشون گرفتم
به خاطر امتحانات و کارهای دشوار سایت متاسفانه فرصت نشد زودتر از این اونها رو منتشر کنیم .

ویرایش توسط دانه کولانه : 06-28-2010 در ساعت 08:04 AM
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید