نمایش پست تنها
قدیمی 04-15-2012
دانه کولانه آواتار ها
دانه کولانه دانه کولانه آنلاین نیست.
    مدیر کل سایت

کوروش نعلینی

سپاسها: : 1,382

7,486 سپاس در 1,899 نوشته ایشان در یکماه اخیر
دانه کولانه به Yahoo ارسال پیام

در مورد ارادت ما به لهجه بسیار خوب شما خودتون تایید کردین دیگه جای بحثی نمیمونه
بله من بازم میگم که کلا نباید نگران بود و ترسید چه در مورد حرف زدن چه در مورد لهجه
تا زمانی که ادم فکر میکنه داره یه زبان خارجی رو یاد میگیره نمیتونه موفق باشه چون یه زبان خارجیه ! بیگانه س ولی اگه زبان خودت بدونی و خودت رو از اون زبان و اون حال و هوا و فرهنگ بدونی و مال خودت بدونیش میتونی باهاش کنار بیای و راه این حس مالکیت اینه که بخوای راحت اون تقلید ها اون صداها اون لحنها و ادااطوار ها رو در بیاری اگه از صدای فلان بازیگر و شخصیت خوشت اومده استفاده کن تکرار کن به قول صبا هنگام ظرف شستن
منتهی من فقط در تنهایی خودم میکنم
شاید به خاطر یک سری اظهار نظر های غیرکارشناسانه ی افراد اطرافم در مورد خودم بوده که الان ممکنه اصلا یادم نمونده باشه اما تاثیرش در ناخوداگاهم مونده باشه .
به هر حال احساس کردم گفتن این بتونه برای افراد تازه کار خوب باشه که داستان من چطوریه
یه سری چیزا مهرگان نوشته در بالا که خیلی خوبه من یه چیزی که در تلفظم رعایت میشه و اتفاقا اصلا خود اگاه نیست و نشون از درستی و استواری اون قاعده در زبان انگلیسیه تلفظ R در کلمات بعد از حروف صدا دار و هنگام استاپ بر روی اونها یا هنگام اتصال هست که تلفظ میشه یا نه البته بریتیش و امریکنش فرق میکنه اما به هر حال این مساله به طور کاملا طبیعی توسط من رعایت میشه که میتونه کمک کنه به اینکه بیشتر شبیه نیتیو ها بشی .

4 کاربر زیر از دانه کولانه سپاسگزاری کرده اند برای پست مفیدش:
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید