نمایش پست تنها
قدیمی 12-19-2009
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 14

95 سپاس در 74 نوشته ایشان در یکماه اخیر

چهارمين بازي ناتمام تاريخ ليگ برتر

سايت گل- ديدار تيمهاي سپاهان و سپاسي در هفته بيستم ليگ برتر به دليل بارش سنگين برف ناتمام ماند تا اين بازي به عنوان چهارمين ديدار ناتمام در تاريخ ليگ برتر ثبت شود. در 4 بازي ناتمام ليگ برتر شموشک و سپاسي يک طرف ماجرا بوده اند!در تاريخ ليگ برتر به جز اين بازي 3 بازي ديگر نيز ناتمام باقي مانده بود:

شموشک نوشهر- استقلال اهواز(فصل 82): در اين بازي شموشک تا دقيقه 65 با نتيجه 3- صفر از حريف پيش بود که اهوازيهاي به دليل اعتراض به داور از ادامه بازي منصرف شدند. استقلال اهواز در حالي که 9 نفره شده بود، زمين را ترک کرد و به حکم کميته انضباطي نتيجه بازي 3- صفر به سود شموشک شد.

برق شيراز- شموشک نوشهر( فصل 84): اين بازي تا دقيقه 70 با نتيجه تساوي بدون گل در جريان بود که بهمن فروتن سرمربي تيم شموشک به دستور مالک باشگاه، به دليل اعتراض به داوري تيمش را از زمين بيرون کشيد و طبق حکم کميته انضباطي برق 3- صفر برنده شد.

سپاسي شيراز- پاس تهران(فصل 85): بازي تا دقيقه 72 با نتيجه 2- صفر به سود پاس در جريان بود که به دليل قطع برق ورزشگاه حافظيه ناتمام ماند. کميته انضباطي حکم به ادامه 18 دقيقه باقيمانده بازي داد که تيم سپاسي اين حکم را نپذيرفت و در نتيجه پاس 3- صفر برنده شد.
هنوز اولین سطر را نخوانده
تو را به خاطر آوردم و شب هاي مهتاب را...
ولی نه...!! باید ترک کنم
هم تو را....هم شعر را .... و هم‌‌‌٬ همه ی شب هایی را که به ماه نگاه می کردم...

======================================

مسابقه پیش بینی نتایج لیگ برتر ( اگه دوست داشتی یه سر بزن دوست من )
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید