نمایش پست تنها
قدیمی 05-20-2008
Knazari آواتار ها
Knazari Knazari آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 0

2 سپاس در 2 نوشته ایشان در یکماه اخیر

قبل از شروع لازم می دونم که از دوستان خوبم تشکر کنم که بنده رو قابل دونستین!
کوروش جان هنوز شروع به پاسخگویی نکردم اما مطمئنم که حرارتش بالاست میشه یکم درجه رو کم کنی؟

نام و شغل شریف . تحصیلات در صورت تمایل و خصوصیات اخلاقی به صورت خیلی خلاصه

اینجانب محمد ک.نظری مخلص همگی شما هستم....شغلم هم فعلا مالی چیم:D....در حال حاضر دانشجوی کارشناسی حسابداری
تمایلاتم هم که فکر می کنم همه بدونن ....البته اخلاق هر کسی از نظر خودش خوبه :Dو مهم نظر بقیس اما این رو می دونم که سعی می کنم آزار به کسی نرسونم اما گاهی اوقات زود عصبی می شم!:2:

علاقه به خودر و اتومبیل از چه زمانی در وجودت شکل گرفت که الان همه جا مدیر خودرو شدی ؟ بچگیهات چه آرزویی در زمینه ماشین داشتی ؟

علاقه من در زمینه خودرو به دوران نوجوونی بر می گرده که بازی NFS رو بازی می کردم:Dاما علاقه من از حدود 5 سال پیش به خودرو به شدت افزایش پیدا کرد و هنوز علتش رو هم هیچ کس نمی دونه و دانشمندان هنوز در حال بررسی علت این حادثه هستند
آرزو در زمینه خودرو بسیار زیاد دارم اما نه اینکه آرزو کنم که مثلا ایکاش فلان خودرو مال من باشه ... از بزرگترین آرزوهام این هست که خودرویی طراحی کنم و زمانی اون رو توی خیابونها ببینم

دیروز پیروزی قهرمان شد چه حسی داشتی و طرفدار کدوم تیم داخلی و کدوم تیم خارجی هستی؟ نظرت در مورد افشین قطبی چیه ؟
متاسفانه مجبور بودم تا 15 دقیقه آخر بازی رو از رادیو و داخل ماشین دنبال کنم اما بعد از زدن گل پرسپولیس به حدی خوشحال شدم که از ماشین پیاده شدم و فریاد کشیدم ( البته نزدیک بود داشبورد ماشین دوستم رو هم داغون کنم :D)
افشین قطبی به نظر من یک سبک تازه ای رو برای مربیان داخلی تعریف کرد....از نظر اخلاق و رفتار بسیار مربی حرفه ای و رده بالایی هست و از نظر فنی هم که امسال شایستگی هاش رو نشون داده....امیدوارم که همیشه در پرسپولیس بمونه
خودت بیشتر به چه ورزشی علاقه داری اصلا وقت میکنی ورزش کنی ؟
فوتبال و شنا....
خودم هم هفته ای یک بار فوتسال بازی می کنم....
چه ماشینی سوار میشی ؟ اگه همه ی چیز مهیا باشه دوست داشتی چه ماشینی داشته باشی ؟
من خودم ماشین ندارم....واقعا انتخاب سختیه برای من...اما در رده خودروهای لوکس مرسدس S63 AMG و در رده خودروهای سوپر اسپرت لامبورگینیReventon ....اما واقعا خودروهای دیگه ای هم هستن که خیلی دلم می خواد اسمشون اینجا باشه و این دو تا رو برای نمونه گفتم :D
5 چرای بزرگ زندگیت چیا هستند ؟ اصولا هر کسی چراهایی برای خودش داره

چرا های زیادی توی زندگی هست....بعضی ها رو اینجا نمی تونم بگم ( 30 یا30 می شه!)
اما یکی از بزرگترین سوالاتم اینه که (( چرا انسان ها دروغ می گن؟)) و ...
از کدوم شهر ایران بیشتر خوشت میاد ؟ (کرمانشاه نباشه باید به فکر مدیر جدید برای بخشت باشیم )
:D....تمام ایران رو دوست دارم....اما به پاسارگاد ارادت خاصی دارم!

به نظرت اهمیتی داره آدم کلی دنبال این باشه که علم بهتره یا ثروت ؟اگه آره برای تو کدومش در اولویته ؟

برای وقت آزاد و بحث بهتر از بحث های سیاسی هست اما به نظر من اولویتی ندارن.....هم ثروت خوبه و هم علم به شرطی که در جهت خدمت به خودت و دنیا باشه!

یه سوال خیلی مهم که میتونه تمام مشکلات دنیارو حل کنه : آدم و یه بوس خر کنه بهتره یا یه خر آدمو بوس کنه ؟

خیلی خیلی مهم هست :D اما به نظر من همون خر بوس کنه خیلی بهتره !!!!

کدوم شاعر سنتی و کدوم شاعر معاصر رو بیشتر دوست داری ؟ از اولیه یه شعر خوبش رو که دوس داری بنویس کلا میانه ات با ادبیات چطوره ؟

من حافظ رو دوست دارم .... همیشه هم از ادبیات نمره خوبی می گرفتم و خوشم میومده!.... اما مطالعه ام تو این زمینه زیاد نیست متاسفانه....

حافظ: (( ماجرای من و معشوق مرا پایان نیست.........هر چه آغاز ندارد نپزیرد انجام))

به نظرت این آقاهه داره دنبال چی میگرده ؟ http://www.imagebam.com/image/531fa56391991 به نظرت بهتر نیست به جای این کارا در انجمن های پی سی سیتی ثبت نام کنه و آخر عمرشو در آرامش و آسایش بسر ببره ؟

والا خجالتم خوب چیزیه ...سر پیری و...
به نظرم داره چک می کنه که میخش وصل باشه که تابلو نیفته!!!

از اینکه پسر به دنیا اومدی راضی هستی ؟ قبل از اینکه سریع جواب بدی "البته" کمی به مهریه و کار در خارج خانه و قیمت شیرخشک و کلاسهای کنکور و.... فکر کن بعد جواب بده

راضیم به رضای دوست!

نظرت در مورد کار در خارج خانه ی خانومهای ایرانی بعد از ازدواج در ایران چیه در هر زمینه که به ذهنت میرسه این موضوع رو مورد بررسی قرار بده
به نظر من نمی تونه ایده بدی باشه...خانوم ها هم حق دارند تا شغل داشته باشن....اما کاری که در شان و منزلت یک خانم ایرانی باشه !

از پیری نمیترسی کاک محمد ؟ دوست داری در زمان کهنسالی هم همچنان به قعالیت بپردازی یا اینکه بعد از مدتی به آرامش نسبی برسی و یه خونه لب ساحل داشته باشیو همراه با خانواده ت به زندگی آرامی ادامه بدی ؟
دوست دارم در هر سنی که هستم از زندگیم لذت ببرم....پیری هم دوره ای از زندگیه که راستش یه کمی ترس داره....اما باید این رو به خاطر داشته باشیم که ما کار می کنیم تا زندگی کنیم....نه اینکه برای کار کردن زندگی کنیم! ( این ایده منه!)

شاعر در شعری میگه که "مادر پیاله رخ یار را دیدیمو...." به نظرت منظور شاعر چی بوده آیا مادر پیاله از سری فحش های قرون 3-4 هجری بوده ؟ یا شاعر منظر دیگه ای داشته ؟

در این مورد دانشمندان بسیاری تحقیق کردن که به اتفاق گفتن مادر پیاله یک فحش بوده و شاعر هم بسیار عصبانی بوده اون لحظه....( فکر کنم اون موقع که شعرو گفته پشت فرمون بوده و یکی از موتوری های عزیز جولوش پیچیده!):D

حالا یه شعر دیگه .فردوسی میگه "چو شمشمیر بر فرق گرگین رسید گذر کرد بر اسب و برزین رسید" مگه میشه شمشیر اول از اسب گذر کنه بعد از زین ؟
فکر کنم اینجا رو با تاپیک ادبیات کهنی چیزی اشتباه گرفته باشینا :D...شاعر اون موقع سر و ته بوده و قضیه رو دنبال می کرده!

در مورد این عکس هر چی به نظرت میرسه بگو
خواستن توانستن است!

اولین چیزی که بعد از دیدن ای چند واژه به نظرت میرسه بگو:
گالانت: میتسوبیشی!
صابون مایع:نمیاد بیرون!:2:

باران: عاشقشم.....بوی نم!

خیانت :عصبانیم کردی الان!

رئال مادرید: پولدار ناموفق!

فروم پی سی سیتی: پیشرفت!

کنکور کارشناسی ارشد: اصلا فکرش رو هم نمی کنم!

نادرشاه افشار:الماس کوه نور و دریای نور!

دلمه کلم: بدک نیست!

به نظرت چرا در دانشگاه همه دنبال جزوه دختر خانوم ها هستند ؟
حالا ما می گیم چون خطشون بهتره! شمام همینو بگو!

غذای مورد علاقه ت چیه ؟ بده که آدم با چای شیرین پنیر پتزا بخوره /؟

باید می پرسیدی غذاهای مورد علاقت چیه:D...اما در کل از قرمه سبزی بگیر تا پیتزا و پاستا و... همه رو دوست دارم.....اما با گوشت مخالفم اما کباب و جوجه رو زیاد دوست دارم!:D

میدونی اسم این ساز چیه ؟
نه والا!

اگه جای مصاحبه گر بودی دوس داشتی چه سوالی ازت پرسیده بشه ؟ خودت یه سوال بپرس و جوابشو بده....
حالا که نیستم اما ازم می پرسید نظرت درباره فلان ماشین چیه که میشستم براش 100 صفحه مخ می خوردم!:D

روزی جایی کاربری گفته بود که اعتبار فروم به تعداد بالای بازدیدشه یا کاربران فعالش به نظرت منظورش چی بوده ؟ اگه شما جای ادمین بودید ایشان رو از کدوم ناحیه زیر آویزون میکردید ؟ 1: گوش 2: گیس 3:گردن 4:نه اصولا احتیاجی به ای کارا نیست فروم مکان آزادیه برای اعلان نظرات اشخاص و ..... اینجور حرفا و به نظر خودت اعتبار یه فروم به چی میتونه باشه ؟
هر کس نظری داره...من هم که خودم نظری هستم ....اما خارج از شوخی ملاک اصلی یک فروم مثل پی سی سیتی باید این باشه که تخصصی به معنای واقعی باشه....یعنی سعی بشه تا جایی برای سرگرمی مفرح در کنار آموزش ها و مطالب کاربردی فراهم بشه!که مطالب سرگرمی دیگر بخش ها رو تحت الشعاع قرار ندن!

این شخصیت رو میشناسی ؟

این بنده خدا رو هم نه!
:D

کدوم شرکت اتومبیل سازی رو بهترینش میدونی ؟ با دلیل
بهترین ها زیادن...اما مرسدس رو یه جورایی برتر می دونم....چون تا حالا بسیاری از سیستم های امنیتی و رفاهی و تجهیزات رو این کمپانی اختراع کرده و بسیاری از استانداردهای صنعت خودروسازی رو هم تعریف کرده.....
خودروهای مرسدس هم که در زیبایی شهره هستند....
در همه رده های خودرو ها هم نماینده خوب و موفق داره...و از نظر کیفیت و امنیت هم در رده بالایی هستند!

سونی اریکسون بهتره یا روغن جامد ؟ کاسپر اسکای رو هم مقایسه کن باهاشون
نخ شیرینی از همشون بهتره!

نمایشگاه کتاب رفتی امسال ؟ چی خریدی ؟
بله متاسفانه رفتم و اصلا خوب نبود! یک کتاب برای دانشگاه خریدم فقط!

از موسیقی سنتی خوشت میاد ؟ کدوم خواننده رو بیشتر میپسندی ؟
بدم هم نمی آد ... استاد شجریان رو خیلی قبولشون دارم!.....و اون آهنگ گل پونه های استاد ایرج بسطامی رو هم واقعا دوست دارم!

یه لطیفه بیمزه بلدی تعریف کنی ؟
تخصصم اصولا همینه!.... یه روز یارو داشته راه می رفته کنار خیابون....پاش گیر می کنه به لب جدول ... میوفته تو جوب! ( بخندین ضایع نشم!)

دوست داری دوستات چه تیپ آدمایی باشند ؟
ملاک اول صداقته....از آدمای جلف و لا اوبالی هم زیاد خوشم نمیاد....شوخ طبعی هم خیلی مهمه .... اما یه چیز مهم تر اینه که واقعا دوست دارم که دوستم راز دار باشه و تو همه مواقع چه سختی و چه خوشی با هم و پشت هم باشیم!

تاحالا دانه کولانه خوردی ؟
اگر یادت باشه یه بار ازت پرسیدم چیه اون قدیم ندیما!...نه والا نخوردم:D اما بدم نمی آد امتحان کنم!

به آینده خیای نگاه میکنی در طول روز؟ توی اون سیرتتو هم میبینی ؟ در طول روز با خودت حرف هم میزنی ؟

آینده خیای که نفهمیدم چیه....!!!!!
در طول روز بله زیاد با خودم حرف می زنم....یعنی فکر می کنم!

یکی از آرزوهای بزرگت رو میگی ؟
سربلندی ایران....البته آرزوها زیادن این یکی از مهماش بود!

به نظرت چند درصد از خترهای ایرانی اینطوری اند نمیخوام بگی سی و چهار درصد و نیم چون هیچ کس همچین آماری نداره اما کم زیاد و اصلا میتونه جواب خوبی باشه
معمولا دختر خانومای ایرانی منتظر نمی مونن!من فکر می کنم از 1% تجاوز نکنه!....البته ما که از خارج از گود نگاه می کنیم...دوستانی که داخل گود هستند بهتر می تونن نظر بدن!
دیپلمت چی بود دانشگاه چی خوندی ؟
دیپلمم هم حسابداری بود....فوق دیپلم هم حسابداری... و در حال حاضر هم برای لیسانسش تلاش می کنم!

در مورد عملکرد VPN کمی توضیح میدی ؟
در تخصص من نیست!

بزرگترین خلافت توی مدرسه چی بوده ؟ بچه که بودی آرزو نداشتی خلبان آتشنشان پلیس یا احیانا تزریقاتی بشی ؟

در رفتن از مدرسه برای خرید بود به خدا می خواستیم یه جیزی بگیریم از بیرون که وقتی از دیوارش اومدیم تو مدیر ما رو دید و .... :D
بچه بودم دوست داشتم خلبان بشم!

هنرپیشه مورد علاقه ایرانی و خارجی و بهترین فیلم ایرانی و خارجی از نظرت کدوما هستند

ایرانی: پرویز پرستویی
خارجی: نیکلاس کیج!

بهترین فیلم ایرانی: بیشتر فیلم های حاتمی کیا رو می پسندم!
بهترین فیلم خارجی: گناه اصلی!

نظرت در مورد این فروم چیه / چطور باشه بهتره 2 تا انتقاد بکن لطفا
فروم خوبی هست....اما به نظر من باید برای پیشرفت بیشترش تبلیغ کرد...چنانچه یکی از مدیران یک شرکت بزرگ جهان ( فکر می کنم شرکت اپل ) دقیقا خاطرم نیست شرکت رو .... گفته بود که ((اگر دوباره به دنیا بیام و همین پست رو داشته باشم قطعا 90 درصد در آمد رو به تبلیغات اختصاص خواهم داد! ))
به نظر من این فروم آماده جهش برای مراتب بالاتر هست!

چند تا سوال تست هوش ازت میپرسم :

مهاجم سال هاي دور منچستر يونايتد ؟

الف) اندي کول
ب) اندي سرشانه

ج) اندي پشت بازو****
د) اندي مرسي هيکل

مساحت دايره چقدر است ؟

الف) ٢ متر
ب) ٥/٢ متر

ج) بيشتره
د) صبر کن بپرسم****

هنرپیشه مرحوم فیلم “ممل آمریکایی” ؟

الف) نعمت الله گرجی
ب) نعمت الله ساقه طلایی
ج) نعمت الله شیرین عسل****
د) نعمت الله مینو

در مورد آزرمیدخت چیزی میدونی؟
انصافا خودت چیزی می دونی؟
:D
اگه تاحالا شده که بد ضایع شده باشی لطفا تعریف کن

زیاد شده... اما الان واقعا حضور ذهن ندارم....مهم اینه که می دونم زیاد ضایع شدم!:D

اگه بخوای از بین تورم و بیکاری یکی رو انتخاب کنی که رفعش کنی در حالی که میدونی ایندو همیشه در جهت عکس هم حرکت میکنند کدومو انتخاب میکنی

بیکاری!
بعضیا میگن زندگی بی عشق مثل ساندویچ بدون نوشابه که با ما ربطی نداره تو خودت ساندویچ رو با نوشابه میخوری یا فراورده های لبنی رو مثل دوغ بیشتر ترجیح میدی؟

من ساندویچ رو با نوشابه دوست دارم اگر مشکی باشه ممنون می شم!
زندگی بدون عشق خیلی هم خوبه....هیچ ربطی هم به نوشابه نداره!

نظرت در مورد کپی رایت در ایران چیه ؟ به نظرت از بیخ و بن باید رعایت بشه مثلا با وضعیت اقتصادی که ایرانی ها دارند و مثلا 500-600 هزار تومن طرف داده یه سیستم جمع کرده درسته که فقط برای نصب ویندوز و سی دی ارجینال اون چیزی حدود 300 هزار تومن بده ؟ به نظرت دولت در این زمینه میتونه چیکار کنه ؟
اجازه بدید تا مسائل و مشکلات با مراتب خودشون حل بشن....مثل این هست که هنوز ما ساختمونی رو نساختیم داریم فکر می کنیم که در ها رو چه رنگی بزنیم!!!!
اگر خرید ویندوز 300 هزار تومانی برای مصرف کننده انصاف نیست ... فروش اون به قیمت 500 تومان برای فروشنده انصافه؟ خودمون رو جای تولید کننده هم بزاریم می بینیم که انصاف نیست!

سوالاتی که برات طرح شده چطور بودند
سوالات خوبی بود....واقعا جای قدردانی داره ... باید از طراحش تشکر کرد که به این شکل در هم بر هم حرفه ای سوالات رو انتخاب کرده و به قول معلم قدیمیمون حسابی Brain Storming یا (( طوفان مغزی )) شدیم!

نظرت در مورد این شعر چیه ؟ خود ندانست مگر عاشق ما****که ز خوب رویان نتوان خواست وفا****عاشقان را گر همه آب برد****خوب رویان را همه خواب برد
مثل اینکه کلاس ادبیات ما تمومی نداره!:D
به نظر من شاعر اینجا ضد حال شدیدی خورده از معشوق....و گفته که عشق و عاشقی هم عشق و عاشقی های قدیم!

هر چی که خودت دوست داری بگو
باید باز هم تشکر کنم از تمامی دوستانی که به بنده لطف داشتن.....کوروش و امیر عزیز که از دوستان قدیمی هستن...و بقیه همکارانم توی این فروم.....
ایکاش روزی برسه تا دروغ برای همیشه ریشه کن بشه و راستی و صداقت جانشینش بشه ....
پیروز و سربلند باشید و ایزد پاک نگهدارتون باشه....
ارادتمند
محمد ک.نظری

ویرایش توسط Knazari : 05-20-2008 در ساعت 03:42 AM
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید