نمایش پست تنها
قدیمی 08-05-2013
چرو آواتار ها
چرو چرو آنلاین نیست.
کاربر کارآمد

سپاسها: : 247

554 سپاس در 357 نوشته ایشان در یکماه اخیر
جدید آموزش تصویری ایجاد بونسای

آموزش تصویری ایجاد بونسای

در سال 2002، در حالی که سرگردان در اطراف مرکز باغ، من متوجه برخی Junipers های محوطه سازی ارزان است که هرگز قادر به مقاومت در برابر معامله، من فکر کردم من می خواهم یک بازی به اطراف با خرید. متاسفانه، این درخت عرعر و untagged شد و من هنوز به آن مثبت تشخیص است.

درخت عرعر بود وقتی که من آن را خریداری خانه در ماه اوت سال 2002 است. در حدود 2ft/60cm در ارتفاع و به مدت 8 گلدان خزانه کاشته، یک گیاه منطقی بزرگ بود.
همانطور که با تمام درختان خزانه در نظر گرفته شده که به بونسای، لازم است به یک تصویر ذهنی خشن چگونه قصد دارید درخت به نظر می رسد وقتی که در نهایت می شود "بونسای" است.
اگر من یک بونسای بزرگ با ارتفاع نهایی بیش از 18 "-24" می خواستم من اول نیاز به یک تنه با دور مناسب موثر است. با این حال، با وجود شاخ و برگ مجلل و شاخه های متعدد، این درخت هنوز هم فقط 1 "تنه (قطر)، کمی بزرگتر از ضخامت انگشت شست من با استفاده از راهنمای خشن داشتن قطر تنه به نسبت ارتفاع درخت از 01:06 این درخت، با وجود ظاهر اولیه، تنها مناسب برای یک بونسای در حدود 6 "بلند بود.
گزینه های من تا به حال به دو بوته درخت و آن را به زمین برای چندین سال بود، نگه داشتن شاخ و برگ به همان اندازه که ممکن است به تشویق ضخیم شدن تنه سریع تر و توسعه، و یا به انتخاب کردن برای اندازه های کوچکتر، 6 -7 "(حدود درخت 15cm-17cm) بلند به طوری که کار یک ظاهر طراحی شده به سرعت می تواند شروع.
این درسی است که همه ما باید یاد بگیریم زمانی که ما برای اولین بار شروع به توسعه خود بونسای ما است. دور از تنه باید ارتفاع نهایی بونسای دیکته کند. تلاش به منظور توسعه 12 "/ درخت 30cm از سهام خزانه با 1 / 2.5cm (یا حتی کمتر) به قطر تنه در بونسای جوان به دنبال چیزی است که گاهی اوقات به عنوان یک چوب را در یک قابلمه derogatorily. خیلی اوقات علاقه مندان به بونسای درک نمی کنند دقیقا چه بزرگ یک درخت برای اولین بار باید به منظور رشد در توسعه 3 "-4" و یا بیشتر از قطر تنه مورد نیاز برای 24 "/ 60cm بونسای بلند.

یک ساعت بعد، درخت هرس شده بود خیلی سخت. با توجه به زمان از سال، سلامت درخت و توجه و مواظبت در مرحلهء نقاهت خوب، من مطمئن بود که آن را می تواند تحمل چنین رفتاری شدید. با این حال، من به شدت که رویکرد مهربان و گرفته شده است معمولا توصیه می شود، کاهش قد و توده شاخ و برگ در مراحل مختلف در طول یک سال در صورت لزوم.
شایع است را برای Junipers به مانند صنوبرهای درست با یک تنه اصلی رسمی یا غیر رسمی و یکنواخت قرار داده شاخه های منظمی در حال رشد بالا تنه مدل دهید. من می خواستم به توسعه پیچش، وحشی، gnarled به دنبال درخت با مقدار زیادی از علاقه. هنگامی که یکی از مطالعات زیبا ژاپنی درخت عرعر بونسای یا وحشی اروپا yamadori (جمع آوری درختان) آن است که مشترک برای تنه را به وحشی، پیچش تصادفی و چرخش است که هیجان و علاقه است. از همه مهمتر، شاخ و برگ وجود دارد فقط 2 یا 3 شاخه است. اکثر بونسای درخت عرعر با کیفیت خوب یک دوجین منظمی قرار می گیرد شاخه ها را ندارد.
توجه کنید که در کار اولیه مقدار زیادی از مقالههای بدون منبع | مقالههای خرد زندگینامه شعبه را ترک کردم، این سمت چپ من مقدار زیادی از فرصت برای ایجاد جین به عنوان نقاط مورد علاقه بر روی تنه. اما سرانجام همه برداشته شد، مهم است که به باز نگه داشتن گزینه های شیک خود را با ترک مقدار زیادی از شاخه خشکیده درخت به بازی با آینده است.

یک ماه بعد و درخت در حال حاضر با رشد جدید پاسخ (من تمایل به پیدا کردن که در آب و هوا اوت گرم و مرطوب بریتانیا، Junipers می تواند بسیار پاسخگو و سریع در حال رشد). بخش نهایی از ظاهر طراحی اولیه انجام شد قبل از کاشت درخت به ادامه توسعه آن است.
در تلاش برای رسیدن به هدف من در حال توسعه بونسای با تنه تاب و موج دار، شاخه باقی مانده با raffia پیچیده شد (برای متوقف کردن آن از تقسیم و برای محافظت از پوست) و سیمی. فرایند خم و با اضافه کردن مقدار زیادی از پیچ و خم به شعبه (جدید و تنه خط) پس از آن آغاز شده بود. در طول سال آینده به عنوان تنه به رشد خود ادامه، خم و یا جنبش به تنه اضافه شد.
همانطور که می توان در تصویر بالا دیده می شود، تصمیم گیری های بیشتری که جین (شاخه مقالههای بدون منبع | مقالههای خرد زندگینامه) برای حفظ و آن را حذف و سپس درخت به زمین کاشته شد ساخته شده است.
چرا کاشت درخت به زمین که آن را در حال حاضر دارای یک تنه تاسیس؟ درخت را برای بسیاری از دلایل کاشته شد.
در مرحله اول، درخت نیاز به زمان برای بهبود یافتن از چنین کاری سنگین است. ثانیا، trunkline جدید (توسعه یافته از یک شاخه که مانده) نیاز به ضخیم برای ایجاد یک گام طبیعی تر در نوک تیز از تنه ضخیم تر (توجه داشته باشید که در تصویر بالا، trunkline جدید در raffia پیچیده و پس از آن نمی باشد. آشکار است که برخی از ضخامت مورد نیاز است). ثالثا، من در حال حاضر نیاز به توسعه تبدیل شدن به شاخه تنها شاخه های نازک در حال رشد از trunkline جدید.
گذشته از همه، یک نتیجه از بین بردن شاخ و برگ بسیار خواهد بود که ریشه ها و خطوط زندگی (که اجرا طول تنه) که شاخه های که حذف شده اند حمایت dieback. طبیعی است شاری (طول شاخه خشکیده درخت روی تنه) را نیز ایجاد می شود به عنوان کار برکنار شده که هم اکنون خط زندگی می میرند. تا شاری طبیعی و باقی مانده زندگی خطوط (که شاخه و شاخ و برگ باقی مانده را پشتیبانی) ظاهر می شود بر روی تنه، دشوار است به دقت به سبک درخت. باز هم، تا زمانی که ریشه های تازه کار برکنار شده فوت کرده اند، آن است که آسان نیست را انتخاب کنید که ریشه ها به حفظ و برای حذف به منظور رسیدن به درخت را در گلدان بونسای بسیار کوچکتر است.
و به این ترتیب، پس از برخی از کارهای فشرده از طریق اوت 2002، درخت را در زمین کاشته شد و فراموش شده در مورد به مدت 18 ماه است. (هیچ دلیلی وجود ندارد که چرا درخت می تواند در یک قابلمه نمی باقی مانده (حصول اطمینان از آن است که به طور کامل rootbound درختان خزانه اغلب) وجود دارد، با این حال، کاشت درخت در زمین است اغلب فقط راحت تر) است.

مارس 2006 و درخت از زمین برداشته شد. درخت در 18 ماه گذشته دو برابر شده است مشغول به کار در. هنگامی که در بهار به خم trunkline جدید بیشتر و دوباره در ماه اوت به شاخ و برگ درختان به شدت هرس و حذف سیم و raffia.
تصویر بالا نشان می دهد که درخت با rootball به طور طبیعی کاهش می یابد، در نتیجه ریشه های ساخته شده با برداشتن شاخه افتادن دور که من از خاک زمین از ریشه های باقی مانده را تمیز کار برکنار شده است. در حال حاضر از آن به اندازه کافی کوچک است به گلدان آموزش میکا مناسب بدون هیچ گونه نیاز به قدم زدن ریشه های زنده است.

مارس 2006 ادامه داد. تا درخت قوی و نیرومند و تازه گلدانی، آن زمان برای انجام یک ظاهر طراحی شده بیشتر در آماده سازی برای فصل آینده در حال رشد بود.

اولین کار بود به برداشتن پوست مرده را از تنه و آشکار شاری طبیعی. این کمک می کند تا ایجاد قطعی مقابل از شاخ و برگ و شاخه درخت که از آن ترتیب داده شده است. شاخه خشکیده درخت تازه نازل شده است به اضافه کردن بافت جالب تر و طبیعی تر و پس از آن آهک sulphured حک شده است.

و درخت سیمی بود. برای طراحی بونسای منسجم و رضایت بخش، ضروری است که Junipers سیمی به طور کامل در دست کم یک بار در زندگی آنها است. خیلی سخت است به سبک بونسای درخت عرعر در غیر این صورت، به خصوص یک آنقدر کوچک است که قرار دادن دقیق هر یک از شاخه اهمیت است.
من بسیار راضی قسمت بالای شاخ و برگ / راس در این تصویر نیست، اما تصمیم گرفت تا چند ماه صبر کنید قبل از پرداختن به ظاهر مشکل خود را.

ژوئیه 2007. 18 ماه از آخرین تصاویر منتقل شده بود و مدل دهید درخت شده بود. من در نهایت تصمیم به حذف شاخ و برگ در اوج و بالای trunkline، اما آنها را به عنوان جین باقی می ماند. درخت کاشته شده است (کمی بیش از اندازه) در گلدان بونسای از ارین سفال و پد شاخ و برگ های باقی مانده شده اند تازه تقلیل و سیمی.
توجه داشته باشید که آنچه که در ابتدا (در سال 2002) در شعبه یک تنه برهنه در غیر این صورت در سمت چپ، در حال حاضر تبدیل شدن به ادامه تنه خود را، و تمام شاخ و برگ انبوه در حال حاضر تنها یک شعبه است که تا به حال بوده است، اما ساقه کوچک رشد می کند فقط 4 سال پیش.
و ارتفاع نهایی درخت؟ فقط 8 / بلند 20cm در با جمله jins بالا.

ویرایش توسط چرو : 08-05-2013 در ساعت 12:13 AM
کاربران زیر از چرو به خاطر پست مفیدش تشکر کرده اند :
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید