نمایش پست تنها
قدیمی 06-02-2010
دانه کولانه آواتار ها
دانه کولانه دانه کولانه آنلاین نیست.
    مدیر کل سایت

کوروش نعلینی

سپاسها: : 1,382

7,486 سپاس در 1,899 نوشته ایشان در یکماه اخیر
دانه کولانه به Yahoo ارسال پیام

نقل قول:
نوشته اصلی توسط آناهیتا الهه آبها نمایش پست ها
در مورد بعضی نمایشگاهها اطلاع رسانی خوبی میشه مثل نمایشگاه پاییزه یا بهاره ولی اگه نمایشگاه کاریکاتور باشه یا نمایشگاه نقاشی کسی به روی خودش نمیاره که خبریه مثلا من دوشنبه که رفتم نمایشگاه کاریکاتور تازه نشست شعرا رو هم دیدم ولی وقتش گذشته بودم خدا میدانه که چقدر دلم میخواست برم

آقا کوروش کلا کاریکاتورا خوب بودن ولی یکیشان که توجهمو خیلی جلب کرد اون کاریکاتوری بود که آدما از زیر پل رد میشدند ولی گوسفندا از بالای پل یعنی موضوعی که بارها تو عمرم دیدم ولی بهش توجه نکردم ولی از بعضی کاریکاتورا هیچ پیامی دستگیرم نشد
دقیقا من میخواستم به اقای دوست محمد(محمد دوست ؟ ) بگم که کاش قبل از انتشار این کاریکاتور ها با یه شاعر صحبت میکردین یه سری ضرب المثل مناسب با این کاریکاتور ها رو در میاوردین نستعلیق کنارش مینوشتین چون به اون کاریکاتور که میگین رسیدم یاد ضرب المثل زیبای :

سنگ را بسته و سگ را گشوده

افتادم

برای دوستانی که ندیدن این کاریکاتور رو عرض کنم که در تصویر یک پل رو گذر رو میدیدیم که روش یه سری گوسفند خوشحال و خندان داشتند میرفتند و در زیر پل به صورت بسیار متراکم و به سختی تعداد فراوانی آدم در حال عبور بودند....
راستش چند تاش رو من هم نفهمیدم
اما خب قشنگ زیاد توش بود...
خیلی هاش مشخص بود که ریشه در دوران کودکی این هنرمند داشت...
نمیدونم چرا اینقدر احساس خوبی دارم به این کاریکاتوررها و هی دوست دارم در موردش بنویسم...

جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید