نمایش پست تنها
قدیمی 07-20-2013
Islander آواتار ها
Islander Islander آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 1,112

795 سپاس در 201 نوشته ایشان در یکماه اخیر
Islander به Yahoo ارسال پیام

حق با شماست مهرگان, بعضی از معلم ها با ایده های خوبشون تاثیر زیادی روی یادگیری و حتی زندگی شاگرداشون دارن.

یکی از معلم های کلاس زبان به من گفتش که پیشرفتت خوبه ولی برای بهتر شدن خوبه که یه دوست انگلیسی زبان هم داشته باشی!! من قبول داشتم ولی با خودم فکر کردم که چطور می تونم یه دوست انگلیسی زبان پیدا کنم! هرچند که پیدا کردن چنین دوستی در اینترنت چندان دور از ذهن نبود ولی یه کم از حوصله و روحیه من خارج بود.
اما خیلی جالبه که بیشتر از یک هفته نگذشته بود که بدون هیچ تلاشی یه دوست انگلیسی زبان منو پیدا کرد!! و طبق نظر معلمم تاثیر زیادی روی یادگیری من داشت.
چون اون وقت تقریبا تازه شروع کردم, خیلی سخت بود که همیشه برای یه گفتگوی روزمره و بدون پیش زمینه آماده باشم. برای همین تمام روز یه مداد و کاغذ همراهم بود که لغات و جملاتی که فکر می کردم احتمالا ازشون استفاده کنم رو یادداشت می کردم. یا لغات جدیدی که ایشون می گفت رو حتما نگه می داشتم که فراموش نکنم. همیشه ذهنم درگیر یه گفتگوی احتمالی بود.
خلاصه دوستی که پیدا کردم با حوصله تحمل کرد ضعف من در زبان رو و علاوه بر پیشرفتم در زبان, یه دوست خیلی خوب هم داشتم که بعد از چندین سال هنوز هم حال هم رو می پرسیم و دلتنگ می شیم برای اون وقتا! و اطمینان دارم اگه معلمم تشویقم نکرده بود این همه تلاش نمی کردم!!

ویرایش توسط Islander : 07-20-2013 در ساعت 12:42 AM
4 کاربر زیر از Islander سپاسگزاری کرده اند برای پست مفیدش:
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید