نمایش پست تنها
قدیمی 12-11-2009
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 14

95 سپاس در 74 نوشته ایشان در یکماه اخیر

استقلال 3 مقاومت 2؛آهای فرهاد مجیدی!

وقتی مجیدی در دقیقه 90+2 گل پیروزی استقلال را به ثمر رساند ، چنان با خوشحالی و بغض به سمت نیمکت تیمش دوید که باورکردنی نبود. آنها با این برد 30 امتیازی شدند و تا پله سوم بالا آمدند.

گلها: مجیدی(45 و 92)و رحمتی (22)برای استقلال و کریمیان (46)و صادقی (89،گل به خودی)برای مقاومت
ورزشگاه آزادی ، تماشاچی : 15 هزار نفرداور: محمود رفیعی
اخطار : صادقی ، جانوآریو،مجیدی،سیدصالحی( استقلال)

استقلال:محمد محمدی ، امیرحسین صادقی ، پژمان منتظری ، حنیف عمران زاده ،هاشم بیگ زاده ،کیانوش رحمتی ، فابیو جانوآریو(81مهدی امیرآبادی)،خسرو حیدری ، فرهاد مجیدی(93شکوری) ، آرش برهانی ، سید مهدی سیدصالحی
سرمربی : صمد مرفاوی

مقاومت سپاسی:محمدرضا امین صنایعی ، مصطفی صبری ،میرهانی هاشمی ، سیامک کوهنورد(76محمد ایرانپورریان)، محمود محمدی ،علی محمد دهقان ،مهرداد کریمیان ،سعید چاهجویی ،صادق کرمی ،امین متوسل زاده ، شهرام گودرزی
سرمربی : داوود مهابادی

1-0(استقلال): شلیک محکم کیانوش رحمتی از 30 متری ، از میان پاهای دروازه بان مقاومت وارد دروازه زردهای شیراز شد.
2-0 (استقلال):اشتباه مصطفی صبری در قطع توپی که با سر برهانی به محوطه جریمه مقاومت رسیده بود ،مجیدی را صاحب توپ کرد و او با چند متر پیشروی از درون محوطه جریمه گل دوم استقلال را زد.
2-1(مقاومت):هنوز هواداران روی صندلی ها ننشسته بودند که مهرداد کریمیان روی خروج اشتباه محمدی از فاصله 35 متری با یک ضربه چیپ سرضرب و بلند فاصله را کم کرد.
2-2(مقاومت):توپی که با ضربه سر مهاجم مقاومت در شرایطی خطرناک بیرون می رفت با دفع عجیب صادقی وارد دروازه خودی شد.
3-2(استقلال):مجیدی در دقیقه 90+2 کپی گل اول خود را از عمق دفاع مقاومت به ثمر رساند.او بعد از گل ازفرط شادی به گریه افتاد.

بهترین بازیکن : فرهاد مجیدی با دو گل هوشمندانه ، زندگی را به استقلال بازگزداند. او الهام بخش این پیروزی شیرین بود.

اتفاق ویژه: تیم صمد بازهم با اشتباهات بچه گانه پیروزی را از دست دادکه گل فرهاد مجیدی ، بحران را موقتا از آسمان آبی ها دور کرد. این مهمترین گل مجیدی در طول این فصل بود.
هنوز اولین سطر را نخوانده
تو را به خاطر آوردم و شب هاي مهتاب را...
ولی نه...!! باید ترک کنم
هم تو را....هم شعر را .... و هم‌‌‌٬ همه ی شب هایی را که به ماه نگاه می کردم...

======================================

مسابقه پیش بینی نتایج لیگ برتر ( اگه دوست داشتی یه سر بزن دوست من )
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید