نمایش پست تنها
قدیمی 11-13-2007
امیر عباس انصاری آواتار ها
امیر عباس انصاری امیر عباس انصاری آنلاین نیست.
مسئول ارشد سایت ناظر و مدیر بخش موبایل

سپاسها: : 8,720

6,357 سپاس در 1,362 نوشته ایشان در یکماه اخیر
Wink تاپیک انتقادها و پیشنهادهای اعضای محترم فروم p30city

نقل قول:
نوشته اصلی توسط دانه کولانه نمایش پست ها
همون طور که خودتون میدونید بخش پزشکی و درمان قبل از اینکه بخش رشته های پزشکی ایجاد بشه ایجاد شده بود پس بحث تفکیک در کار نبوده اما درستش همینه که ایندو زیر مجمئعه هم باشند و ترتیب اثر میدم

عرض سلام و ادب و احترام به کل دوستان
ادمین جان عرض شود که نظر من در مورد پیشنهاد خانم مینا مدیره محترم یه کمی با نظر شما فرق دارد.

یعنی از نظر من در این مبحث یعنی پزشکی و درمان گستردگی مطلب بسیار بالاتر از آموزش صرف هست و مراتب و مسایلی مانند اطلاع رسانی... تازه های پزشکی... اخبار روزانه و یا موارد مشابه... و حتی بردهای تخصصی و خاص در این گستره موجود است که قالب گرفتن این بحث در یک تالار و یا زیرتالار آموزشی صرف را ناممکن می کند
منظور من جداسازی این دو بخش نیست... منتها میشود مانند بخش موبایل و یا کامپیوتر طوری طراحی کرد که پشتهای و تاپیکهای دارای بار یکسان در دوجا درج گردد
در قسمت اطلاع رسانی
و در قسمت آموزشی

همین
و البته تقاضا
در بخش موبایل احتیاج مبرم به بخشی برای معرفی گوشیهای متفرقه داریم
چه هستند دوستان و کاربران و عزیزانی که گوشیهای با مارکهای متفاوت از سونی اریکسون و نوکیا و سامسونگ دارند و حداقل کار این است که زیرتالاری برای گوشیهای مارک دیگر زده شود.
البته بخش عمومی موبایل هم وجود دارد یعنی
اینجا
منتها به علت نوپا بودن و شروع تازه و به قولی حرکات اولیه فروم لازم است یه کم توجه بیشتری به آن قسمت نیز بگردد
البته تا نظر شما چی باشد... اگر در بخش عمومی باشد یا زیر تالار برای من فرقی ندارد
منظور من دسته بندی موضوعی و نیمه تخصصی موارد و مطالب فروم بود
در آینده کار مدیریت را راحت تر می کند
متشکرم... امیر عباس
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید