نمایش پست تنها
قدیمی 06-26-2011
آناهیتا الهه آبها آواتار ها
آناهیتا الهه آبها آناهیتا الهه آبها آنلاین نیست.
مدیر تالار کرمانشاه

سپاسها: : 6,194

3,940 سپاس در 933 نوشته ایشان در یکماه اخیر

مهرگان جان فکر کنم شله واران بود والا خیلی هم مطمئن نیستم شاید نرمه واران بوده
با نظرت در مورد بازیگرهای جدید موافقم ولی نه هر بازیگری متاسفانه توی شهر ما کلاسای بازیگری چندان جدی گرفته نمیشه
حتی تئاتر هم من ندیدم که برگزار بشه(البته من ندیدم شاید برگزار شده و من خبر ندارم )وقتی ما این چیزا رو نداریم از کجا باید بازیگر خوب و توانا رو بشناسیم
بازیگرای قدیمی به نظر من سرمایه های صدا و سیمای ما هستن ولی متاسفانه اونا هم دیگه تو شبکه زاگرس اجرایی نداشتن (ای کاش می شد آقای رحمانی بودن و ازشان می پرسیدیم که چرا دیگه فیلمی بازی نکردن)

بازی خوب اونا تو خاطر همه ما هست ما اگه صدبار هم سریال میرزا مراد یا کرایه نشینی یا پشی کشی رو ببینیم هیچ وقت خسته نمیشیم چون واقعا خوب کار شده بودن ولی اگه به بازیگرای جدید نقشی بدن به قول مهرگان هیچ جذابیتی نداره البته اگه فیلمی باشه و نقشی وجود داشته باشه!!!

ای کاش یه بار لیست برنامه های شبکه زاگرس رو ببینیم که بیست ساعت برنامه به چه چیزایی اختصاص داده شده ببینیم چندتا برنامه آموزشی دارن چند تا برنامه ورزشی و هنری دارن چقدر مشکلاته شهر رو مطرح میکنن

راستی دوستان حتما در مورد بخش خبری شبکه استان هم صحبت کنیم چون خیلی جای حرف داره و صد البته انتقاد

کاربران زیر از آناهیتا الهه آبها به خاطر پست مفیدش تشکر کرده اند :
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید