موضوع: طنز ورزشي!
نمایش پست تنها
قدیمی 07-02-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 14

95 سپاس در 74 نوشته ایشان در یکماه اخیر
پیش فرض حمله آدمخوارها به قطبی! / افشین من کجایی؟ افشین چه بی وفایی!

نکته: این مطلب تنها یک نگاه طنز به رفتار نامعلوم سرمربی تیم ملی است که هیچ کس جز خودش از وی خبر ندارد!

اما در مورد اینکه قطبی آنجا چه کار می کند بین کارشناسان به شدت اختلاف پیش آمده است، بعضی ها می گویند او در بین تماشاگران ورزشگاهها نیست و با تلفن بازی ها را می بیند، بعضی ها می گویند هست ولی مثل داستان هانس کریستین اندرسون فقط فدراسیونی های حلال زاده می توانند او را ببینند و گرنه اشکال از او نیست که هیچ دوربینی او را شکار نکرده است... یکی از افتخارات ما در جام جهانی این است که سرمربی تیم ملی مان رفته است آنجا! شماها چقدر سخت گیر هستید، حالا تیم ملی نرفت که نرفت، این چیرا که مهم نیست، آدم باید معرفت داشته باشه! در برهوت عدم موفقیت، سفر قطبی خودش کلی موفقیت به حساب می آید! باز خدا را شکر این سفر انتخابی نداشت وگرنه حتماً قطبی باز هم نمی توانست برود آفریقا!

اما در مورد اینکه قطبی آنجا چکار می کند بین کارشناسان به شدت اختلاف پیش آمده است، بعضی ها می گویند او در بین تماشاگران ورزشگاهها نیست و با تلفن بازی ها را می بیند، بعضی ها می گویند هست ولی مثل داستان هانس کریستین اندرسون فقط فدراسیونی های حلال زاده می توانند او را ببینند و گرنه اشکال از او نیست که هیچ دوربینی او را شکار نکرده است...، بعضی ها می گویند تلویزیون خودمان او را سانسور می کند چون جاذبه های تصویری خیلی زیادی دارد! بعضی ها هم هیچی نمی گویند و با خونسردی سکته می کنند!

فدراسیونی ها می گویند قطبی آنجاست و تلفن زده، به جان مادرمان شماره خود آفریقای جنوبی افتاد روی گوشی مان! البته به روباهه گفتند شاهدت کیه؟ گفت دم خروسه که از دهنم زده بیرون!

اما چرا قطبی یک وووزلا دستش نمی گیرد بپرد جلوی دوربین تا ما افتخار کنیم آنجا یک نماینده فعال داریم، چرا؟ شاید هم ابراهیم توره، قطبی را دزدیده برده انداخته توی داگ هوس که آدمخوارها بیایند و یک 'افشین سوپ' بزنند توی رگ!

ترانه مجوز دار: افشین من کجایی؟ افشین چه بی وفایی!
هنوز اولین سطر را نخوانده
تو را به خاطر آوردم و شب هاي مهتاب را...
ولی نه...!! باید ترک کنم
هم تو را....هم شعر را .... و هم‌‌‌٬ همه ی شب هایی را که به ماه نگاه می کردم...

======================================

مسابقه پیش بینی نتایج لیگ برتر ( اگه دوست داشتی یه سر بزن دوست من )

ویرایش توسط Omid7 : 07-02-2010 در ساعت 09:23 PM
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید