نمایش پست تنها
قدیمی 12-03-2009
behnam5555 آواتار ها
behnam5555 behnam5555 آنلاین نیست.
مدیر تاریخ و بخش فرهنگ و ادب کردی

سپاسها: : 3,172

3,713 سپاس در 2,008 نوشته ایشان در یکماه اخیر
behnam5555 به Yahoo ارسال پیام

چرا داد ميزني؟؟!!

ديروز که فرياد زدی دوستت دارم،گفتم نميشنوم لطفاً بلندتر!!!!!!!!! امروز که به ارومی گفتی ديگر دوستت ندارم، گفتم هيس چرا داد ميزني؟

رياضي دان عاشق!!

عزيزم! نمي دانم تورا چه بنامم؛ ايكس يا ايگرگ! اما همين قدر ميدانم كه كسينوس زاويه ي چشمانت با كسينوس زاويه ي لبانت بربر است. همانطور كه دوكمان ابروانت را در قلبم وارد كردي، براي انتقام از تو جذر خواهم گرفت. تو گفتي كه عاشقي هميشه از راه دوضلع و زاويه ي بين حاصل ميشود، اما اين را بدان كه قاضي اين قضيه كسي نيست جز فيثاغورث!!
اگر بتوانم دوباره تو را پيدا كنم، از راه ُ ُمعادله ي دو مجهولي باهم كنار خوهيم آمد و از راه اتحاد مزدوج باهم ازدواج خواهيم كرد. واگر بخواهي از دست من فرار كني و از زندگي من بگريزي، بالاخره روزي تورا زير راديكال عشق ملاقات خواهم كرد. و بوسه اي از كنج لبانت با زاويه اي 90 درجه خواهم گرفت!!

کاش...

كاش ميشد هيچ كس تنها نبود كاش ميشد ديدنت رويا نبود من دعا كردم برايبازگشت دستهاي تو ولي بالا نبود گفته بودي كه فردا ميرسي كاش روز ديدنت فردا نبود(امروز بود!)

خسته...

خسته ام ...! خسته نبودنت ...! خسته از روزهايي كه بي تو شب ميشود و شبهايي كه باز هم بي تو ميگذرد تا كه طلوعي و غروبي ديگر بيايند و باز هم گذر زمانها كه بي تو ميگذرد ...! ميگذرد ...! ميگذرد و باز هم ميگذرد ...!

عشق...

به همه عشق بورز به تعداد كمي اعتماد كن و به هيچ كس بدي نكن. زندگي 3 بار بهت دروغميگه ......... 1 - وقتي به دنيات مياره ........ 2 - وقتي عاشقت ميكنه .......... 3- وقتي زندگيت رو ازت ميگيره تا بهت بگه همش خوابي بود و بس!!

دوست داشتن...

پاييز را دوست دارم چونفصل غم است غم را دوست دارم چون گريه دل است دل را دوست دارم چون عشق را به منآموخت عشق را دوست دارم چون تو را دوست دارم چون تو را دوست دارم!!

شمشیر...

ميگن شمشير تيز همه چيز رو دوتا ميکنه. بنازم شمشير عشق رو که 2 تا رو يکی ميکنه!!

قدرت تفکر...

شايد مهم ترين برتری دانش آموزان رياضی «قدرت تفکر»ی است که آنها دارند و يا برايشان ايجاد می شود. اين قدرت تفکر که بعضی از آن با عنوان قدرت حل مسئله ياد می کنند در واقع نوعی خلاقيت و قدرت ابداع و اختراع است. اختراع فقط ساخت يک وسيله ی جديد نيست بلکه مثلا نوشتن يک برنامه ی نرم افزاری يا طراحی يک صفحه ی وب يا حتی حل يک معادله ی مثلثاتی از راههای متفاوت که در کتاب درسی بيان نشده است و ... .

دل به هیوات لیده دا , لانکی دلی
تو له وه رزی یادی مه ن دا , سه رچلی

خالید حسامی( هیدی )

ویرایش توسط behnam5555 : 12-03-2009 در ساعت 09:49 AM
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید