نمایش پست تنها
قدیمی 01-21-2008
امیر عباس انصاری آواتار ها
امیر عباس انصاری امیر عباس انصاری آنلاین نیست.
مسئول ارشد سایت ناظر و مدیر بخش موبایل

سپاسها: : 8,720

6,357 سپاس در 1,362 نوشته ایشان در یکماه اخیر
Wink تاپیک سوال و جواب و بحث در مورد گوشیهای سونی اریکسون

نقل قول:
نوشته اصلی توسط shadi نمایش پست ها
سلام. بالاخره حس زيبايي شناسي غلبه كرد و من يه w580 خوشگل خريدم! و دو سوال. اولي اينكه من گوشي رو فارسي كردم. اسامي دفتر تلفن خب انگليسي هست. ولي جستجوي اسامي به فارسي مياد نتيجتا نمي تونم سرچ انجام بدم و براي هرشماره اي بايد تمام ليست و مرور كنم. درحاليكه گوشي نوكياي درپيت قبليم هم فارسي بود با اسامي انگليسي و سرچ انگليسي. هركاري مي كنم نمي شه و نمي تونم سرچ رو هم انگليسي كنم. دوم اينكه علائمي كه براي نوشتن اس ام اس به كار ميان مثل آدمكها يا علائم ديگه به طور كامل ديده نمي شن و اغلب به صورت يه مربع خالي يا كادر خالي ديده مي شن. لطفا راهنماييم كنين ممنون.
سلام
نقل قول:
اولي اينكه من گوشي رو فارسي كردم. اسامي دفتر تلفن خب انگليسي هست. ولي جستجوي اسامي به فارسي مياد نتيجتا نمي تونم سرچ انجام بدم
جواب تو خود سوالتونه
گوشی دو زبان داره
زبان خود گوشی
زبان نوشتن در داخل گوشی

در قسمت Menu در پوشه Settings در Tab اول که نوشته General در گزینه Language دو گزینه تغییر زبان به شما ارائه می شود.
گزینه زبان نرم افزاری گوشی = Phone Language
و گزینه زبان نوشتن متن و نام و پوشه و نام فایل و نام افراد در دفتر تلفن و ایمیل و اس ام اس و متن و تکست و غیره= Writing Language
شادی جان اگه زبان گوشیت فارسی بشه گوشی همه چیز رو فارسی انجام میده
اما در مورد انتخاب زبان نوشتن شما باید در قسمت زبان نوشتاری گزینه های منتخبت رو تیک بزنی تا گوشی بین زبان ها سوئیچ کنه
نحوه سوئیچ= هنگام استفاده از زبان برای نوشتن کلید مربع را فشار داده و نگه دارید تا گوشی منوی سوئیچ سریع جهت نوشتن بین زبانها رو به شما ارائه کند
ضمنا در منوی اس ام اس هنگام نوشتن اس ام اس ممکنه که دیکشنری گوشی که با علامت T9 دربالای متن ظاهر میشه اذیتت کنه
کلید ستاره رو نگه دار تا اون آیکن بره و دیکشنری غیر فعال بشه
در منوی More یا بیشتر هم همین گزینه ها به علاوه تمام ایتمهای لازمه دیگه موجود هستند
در مورد آیکنها و شکلکها:
شادی جان من پیشنهاد میکنم شما یه اس ام اس با شکلکهای مختلف واسه یه گوشی سونی اریکسون دیگه بزنید تا مطمئن بشید کار میکنه و یا خیر
چون من احتمال میدم اشکال از تم باشه
تم گوشی Theme همان گزینه ایه که توی File manager هست و در اون گزینه فایلهایی هستند با نامهای مختلف که وظیفه شون تغییر دادن شکل و رنگ و ظاهر درونی و محتویت خود گوشیه
ممکنه گوشی شما الان تمی داشته باشه که بکگراند اون منویی که توش شکلکها هستند زرد باشه و درنتیجه خوب زرد در زرد دیده نمیشه
ممکنه مشکلتون هم این باشه که گوشی یه رفرش دستی احتیاج داشته باشه
پس گوشی رو خاموش کنید
باطری و سیمکارت و رم رو دربیارید
باطری رو جا بزنید دوباره روشن کنید
دوباره خاموش
بعد همه چیز برگرده حالت اول و دوباره روشن کنید
منتظر بشین گوشی کاملا بیاد بالا
هم سیم و هم رم و هم شبکه رو بشناسه

سپس ببینین با تغییر تم یا سرکشی به اون قسمت بازهم آدمکهای فانتزی و شکلکها موجود هستند یا خیر بازم مورد داره
اگه باشند که هیچی
وگرنه نرم افزار گوشی احتمالا ممکنه یه کم حالش بد باشه
فعلا این موارد به ذهنم رسید
دفترچه تلفنتون رو هم باید دستی درست کنید
گوشیتون کلا سیستمش عوض شده و برای هر کسی پروفایل میسازه و چندتا آیتم متنوع براش در حافظه گوشی درنظر میگیره
یه زحمت مختصر دستی نیازه تا شماره ها و غیره به صورت منظم در دفتر تلفن بایگانی بشه و میتونین حتی روی سیم کارت و روی حافظه رم هم بک آپ بگیرید
موفق باشید
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید