نمایش پست تنها
قدیمی 01-27-2011
bigbang آواتار ها
bigbang bigbang آنلاین نیست.
مدیر بخش مکانیک - ویندوز و رفع اشکال

سپاسها: : 5,427

6,159 سپاس در 1,794 نوشته ایشان در یکماه اخیر
پیش فرض مردم فرانسه باید خجالت بکشند

مردم فرانسه باید خجالت بکشند

در یکی از سالهایی که در فرانسه درس ستاره شناسی می خواندم مجبور بودم به ارتفاعات کوه های آلپ بروم و در قله ای انباشته از برف به با تلسکوپ به رصد ستارگان مشغول شوم . این موضوع سبب شد تا به سینوزیت مبتلا شوم و ریه هایم نیز عفونت کند .

برای معالجه ام به پول احتیاج داشتم . بهتر دیدم از دوستم که پسر وزیر اقتصاد فرانسه و از خانواده های پولدار بود مقداری قرض بگیرم و بعد از یک سال باز پس دهم . او پذیرفت و مقداری پول به من داد . بعد از دو سه ماه یادداشتتی برایم نوشت و درخواست کرد پولش را پس بدهم . او در یادداشت کوتاهی که به زبان مادری اش نوشته بود پنج _ شش غلط املایی داشت . من که از بدقولی او ناراحت شده بودم نامه ای به او نوشته و به او گفتم که : (( به شرطی پولت را بر می گردانم که به همان زبان مادریت امتحان املا از تو که تحصیلات عالی داری و پسر وزیر فرانسه هستی بگیرم . ضمناً مردم فرانسه هم باید خجالت بکشند که پسر وزیر اقتصادشان زبان فرانسه بلد نیست !))

با رسیدن این یادداشت به دوستم ، او تا پایان وقتی که قو.ل داده بود صبر کرد و دیگر چیزی نگفت .

برای در آوردن خرجی خانواده خود و تحصیلم نقشه پاریس را گرفتم و نام تمامی خیابان ها و مراکز مهم و مکان های تاریخی و تفریحی آن را حفظ کردم تا بتوانم راننده تاکسی شوم و مخارج لازم را تهیه کنم .

احد،صمد، قاهر، صادق ...
عاشقشم

لا تقنطوا من رحمة الله

هیچ چیز تجربه نمیشه اینو یادت باشه !!
ترفند هایی براي ويندوز 7

عیب یابی سخت افزاری سیستم در کسری از دقیقه

ویرایش توسط bigbang : 01-28-2011 در ساعت 06:10 PM
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید