نمایش پست تنها
قدیمی 06-19-2010
nae آواتار ها
nae nae آنلاین نیست.
کاربر فعال بخش سینما

سپاسها: : 1

31 سپاس در 27 نوشته ایشان در یکماه اخیر
nae به Yahoo ارسال پیام
پیش فرض بهداد" چهره اصلی ؛ "هدیه تهرانی" غایب !

مراسم ویژه آغاز اکران عمومی فیلم سینمایی "هفت دقیقه تا پائیز" جمعه شب با حضور عوامل این فیلم
در سالن ایوان شمس برگزار شد.

مراسم فرش قرمز فیلم سینمایی "هفت دقیقه تا پائیز" به کارگردانی علیرضا امینی جمعه 28 خردادماه
به همت سایت سینمای ما در سالن ایوان شمس (حرکت سابق) برگزار شد.
در این مراسم که با 90 دقیقه تاخیر و در میان استقبال گسترده مردم برگزار شد، هدیه تهرانی و خاطره
اسدی بازیگران زن فیلم غایب بودند. غیبت ستاره سینمای ایران آنقدر چشمگیر بود که نیما حسنی‌نسب
مجری مراسم بارها به این موضوع اشاره و تلویحا از تهرانی گلایه کرد. این منتقد و روزنامه‌نگار
گفت: متاسفانه خانم تهرانی با وجود قولی که داده بودند به این مراسم نیامدند و من از شما به دلیل نیامدن
ایشان عذرخواهی می‌کنم.
در ابتدای این مراسم عوامل "هفت دقیقه تا پائیز" روی سن رفتند و درباره تجربه همکاری با امینی در
این فیلم صحبت کردند، هدیش بیگدلی شاملو طراح جلوه‌های ویژه فیلم درباره صحنه تصادف و چگونگی
ساخت و طراحی جلوه‌های ویژه این سکانس توضیح داد.
علی تیموری دستیار امینی و میترا آقامیری طراح صحنه و لباس هم در این مراسم حضور داشتند. پخش
دو کلیپ از برنامه‌های فرش قرمز فیلمهای سینمایی و کلیپی درباره هدیه تهرانی و فیلمهایش از دیگر
بخش‌های برنامه بود. پس از آن نوبت به علیرضا امینی و محسن تنابنده و جمال ساداتیان رسید تا روی
سن بیایند.
امینی در جملاتی کوتاه گفت: خیلی خوشحالم که این فیلم را ساختم، این اولین فیلمی است که خارج از
جریان جشنواره‌ای ساخته‌ام و قالبی داستانگو دارد.
ساداتیان تهیه‌کننده این فیلم با صحبت درباره همکاری با فیلمسازان جوان گفت: دوست دارم با فیلمسازان
جوان همکاری کنم و فیلمهایی بسازم که هم ارزش هنری داشته باشند و هم بتوانند مخاطب جذب کنند. پیش
از این "به رنگ ارغوان" را با همین نگاه ساختم و آن را همراه با "هفت دقیقه تا پائیز"بسیار دوست دارم.
محسن تنابنده نویسنده فیلمنامه و بازیگر این فیلم گفت: فیلمنامه زمان فیلمبرداری شکل گرفت و از ایده‌های
علیرضا نادری در نگارش متن استفاده کردم.
پس از این کلیپی درباره حامد بهداد پخش شد و او که در مراسم مورد توجه مردم و عکاسان بود در میان
ابراز احساسات شدید مخاطبان روی سن آمد و گفت: از خداوند، امام رضا (ع) و پدر و مادرم سپاس‌گذارم
. امیدوارم همه شما خیر ببینید و دعا کنید من هم در زندگی‌ام خیر ببینم. این فیلم را خیلی دوست دارم.
پس از آن کلیپی روی پرده رفت که در آن کنسرت گروه دارکوب نمایش داده شد و دقایقی از ترانه خوانی
بهداد نشان داده شد. مراسم قرعه کشی دیگر بخش این برنامه بود و در این بخش کانون فیلم هشت و نیم
مجموعه‌ای از فیلمهای روز سینمای جهان را به برندگان قرعه کشی اهدا کرد.
نمایش "هفت دقیقه تا پائیز" آخرین بخش مراسم بود. مراسمی که به دلیل ازدحام عکاسان با درگیری لفظی
تعدادی از مردم با عکاسان رسانه‌ها همراه بود و حتی انتقاد حسنی‌نسب از رفتار عکاسان را به همراه داشت.
در غیبت چهره‌های سینمایی در این مراسم، مردم با حضورشان به فرش قرمز "هفت دقیقه تا پائیز" گرما و رونق دادند.
سال 89 تو دربی 69
شیث رضایی دنبال فرهاد بدو
آی بدو آی بدو
آی بدو آی بدو

ویرایش توسط nae : 06-19-2010 در ساعت 11:39 PM
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید