نمایش پست تنها
قدیمی 02-20-2011
SHeRvin آواتار ها
SHeRvin SHeRvin آنلاین نیست.
ناظر و مدیر بخش موسیقی و سینما

سپاسها: : 1,717

2,520 سپاس در 663 نوشته ایشان در یکماه اخیر
پیش فرض آلبوم نفس بكش رونمايي شد

آلبوم موسيقي عليرضا بيات با عنوان «نفس بكش» صبح امروز رونمايي شد.

عليرضا بيات در مراسم رونمايي از اين آلبوم گفت: اين اولين آلبوم من است. البته دو سال پيش قطعه‌اي در رابطه با حضرت وليعصر (عج) تحت عنوان «قاصد غروب جمعه» ارائه كردم كه از شبكه‌هاي راديويي هم پخش شد.

وي ادامه داد: اين آلبوم داراي ده قطعه تحت عنوان‌هاي «گلايه»، «من كاملا شادم»، «نفس بكش»، «يه نگات»، «دلم مي‌خواست اما نشد»، «قاصد غروب جمعه» و ... است.

اين آهنگساز همچنين درباره سبك قطعات آلبوم توضيح داد: اين آلبوم براي موسيقي پاپ كار شده و سعي كردم كه بخش‌هاي آن متفاوت باشد، تا مخاطب خسته‌ نشود.

اين خواننده‌ي جوان با تاكيد بر توجه به بحث ترانه در اين آلبوم عنوان كرد: ترانه بايد مفهوم باشد. قدرت ترانه‌سرا برايم اهميت زيادي دارد، بعضي‌ها موسيقي شاد دوست دارند، بعضي‌ها عاشقانه و ... ترانه‌سرا بايد اين قدرت را داشته باشد كه حس خوبي را به شنونده منتقل كند.

بيات خطاب به شنوندگان اين آلبوم گفت:
من قول نمي‌دهم كه اين اثر مورد پسند تك‌تك شما قرار گيرد، ولي به بازخورد كار خوشبين هستم. اين ترانه‌ها خيلي دستخوش مميزي نشده و تغييرات ايجاد شده هم در حد يك يا دو جمله است.

در ادامه‌ي اين مراسم، انوشيروان تقوي ـ‌ آهنگساز و تدوينگر آلبوم ـ در سخنان كوتاهي بيان كرد: جمع‌كردن اين آلبوم حدود دوسال زمان برد و طي 8 ماه مجوز وزارت ارشاد را دريافت كرد.

هم‌چنين ،فرزاد جلالي ـ مسوول پخش آلبوم «نفس بكش» ـ با بيان اين‌كه اين آلبوم سومين آلبومي است كه شركت پخش الوند آن را حمايت مي‌كند،،گفت: آلبوم «نفس بكش» امروز در تيراژ هزار و 500 نسخه منتشر شد و تبليغات آلبوم هم در بيشتر ايستگاه‌هاي مترو انجام شده است، البته اين اثر تكثير مجدد ندارد.

جلالي اثر بعدي شركت پخش الوند را آلبوم «بزرگان موسيقي پاپ» خواند، كه شامل آثاري از محمد اصفهاني، رضا صادقي و نيما مسيحا مي‌شود.

به گزارش ايسنا؛ مريم اسدي، افشين سياه‌پوش،دامون دهقاني،تاها كاشاني، اصغر رمضاني و الميرا بهشتي از ترانه‌سرايان اين آلبوم هستند.

هم‌چنين ميلاد باران، انوشيروان تقوي، مجيد كاشانيان و ... آهنگسازي و تنظيم اثر را به عهده داشتند.

منبع : ايسنا

and the roads becomes my bride

جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید