نمایش پست تنها
قدیمی 06-26-2011
مهرگان آواتار ها
مهرگان مهرگان آنلاین نیست.
مدیر تالار انگلیسی

سپاسها: : 3,750

4,670 سپاس در 1,282 نوشته ایشان در یکماه اخیر
مهرگان به Yahoo ارسال پیام

نقل قول:
نوشته اصلی توسط آناهیتا الهه آبها نمایش پست ها
سلام

مهرگان جان منم تشکر میکنم به خاطر تایپیک خوبی که راه انداختی
هرچند که متاسفانه شبکه زاگرس سالی دو تا برنامه روی آنتن میبره ولی بازم نقد این دو تا برنامه هم خوبه

نوشته بودی که با برنامه یه قاچ هندوانه شروع کنیم
من که تا حالا این برنامه رو ندیدم ولی از امروز حتما میبینم

یه برنامه زمستان پارسال پخش می شد که اسمش شله واران بود الان مثل اینکه دیگه تموم شده به نظرم برنامه خوبی بود ساختار جالبی داشت بخش های متنوعی داشت ضرب المثل هایی که میگفتن چیستان های کردی که مطرح می شد صحبت های دکتر کشاورز حتی مسابقه محلیش هم به نظرم خوب بود
کلا یه برنامه مخصوص استان کرمانشاه بود ولی به نظرم دکورش جالب نبود خیلی بهتر از اونی که بود می شد طراحی بشه مجریش خوب بود ولی بعضی وقتا فارسی صحبت می کردن به نظرم توی ذوق می زد فعلا همینا تو ذهن بود

سلام عزیزم خوبی؟
مرسی که آمدی
خواهش میشه
راست میگی درمورد دکور، یک بار خوش سلیقگی به خرج نمیدن همیشه یه پرده سورمه ای اون پشته، و نماد طاق بستان و میز و صندلی تکراری، به روز نمیشن!
ولی این شله واران من یادم نمیاد، فکر کنم اسمش نرمه واران بود، نه؟

آره گفتم با یک قاچ هندوانه شروع کنیم، پیشنهاد بود، چیزای دیگه هم به ذهنتان آمد بگینان! مثلا کلا، از نیروی جدید استفاده نمیکنن، نظرتان چیه؟ نمیدانم چرا برا خود من جذابیت نداره برنامه های این شبکه! ترجیح میدم برنامه کودک ببینم از شبکه دو، اون هم جذابتره، هم شاد تره!
یا مثلا این روزا که برنامه هاشان بیست ساعتی شده و برنامه های قدیمی پخش میکنن چه؟