نمایش پست تنها
قدیمی 04-05-2015
bigbang آواتار ها
bigbang bigbang آنلاین نیست.
مدیر بخش مکانیک - ویندوز و رفع اشکال

سپاسها: : 5,427

6,159 سپاس در 1,794 نوشته ایشان در یکماه اخیر

تاپیکش به اندازه 2 صفحه عمرش قد نداد ! اما در مورد رژیم بنده خودم رو جزو یکی از تجربیات موفق میدونم با اطمینان
کوتاه و مختصر بگم
کربوهیدرات رو کم کنید ، ساده تر نون و پلو کمتر بخورید ! این بسیار مهم هست
نمیگم نخورید ولی در رژیم غذایی خودتون اون خوراکی که از همه باید کمتر بخورید کربوهیدرات هست ، سرخ کردنی نخورید ! مواد قندی شکلات ها و شیرینی بدون تعارف بزارید کنار، غذا یا آب پز یا کباب
اگر چای سبز مصرف میکنید روزی سه لیوان بخورید
اگرقهوه میخورید فقط یک بار در روز مصرف کنید
شکلات تلخ با کره درست میشه
کالری منفی الکی هست ! اون چیزی که حقیقت داره این هست که ما جذب کالریمون از سبزیجات کمتر هست چون معده ما برای جذب انرژی از سبزیجات ساخته نشده
به خاطر همین از گوشت و مواد غذایی دیگه بهتر آهن و ویتامین و مواد معدنی جذب میکنیم تا سبزیجات ! یعنی مثلاً کاهو در ویتامین آ بسیار غنی هست قبول اما جذب ویتامین از کاهو در بدن ما بسیار از جذب ویتامین از طریق ماده غذایی کمتر هست
مثلاً ما آهن بیشتری هنگام مصرف جگر جذب میکنیم تا مصرف جعفری ! البته این رو در حالت تئوریک میگم ، مزایای سبزیجات این هست که دارای فیبر هستند و عمل هاضمه رو بهبود میبخشند و همچنین موجب طراوت میشند
ویتامین هایی که بسیار مهم هستند تو رژیم غذایی شما آ و سی هست ،مواد معدنی آهن و کلسیم هم بسیار اهمیت دارند
بزارید واضح بگم صبح رو با شیر شروع کنید
اگر قهوه میخورید یک وعده شیر و قهوه در صبح بخورید ، 2 لیوان شیر خالی تا آخر شب خوب هست برا نیاز کلسیم روزانه شما ترجیحاً کم چرب یعنی 3 لیوان شیر در روز، روزی یک پرتقال و یک سیب مصرف کنید ، سبزیجات مصرف کنید ، آویشن و جعفری سرشار از آهن هستند ، شام و نهار یا آب پز یا کباب ، بستنی نخورید ! دسرهایی که بیرون هستند پرکالری هستند و سالم نیستند ، دنت سالم نیست ! نشاسته خالص هست
مصرف غذا فقط به کالری نیست ، مثلاً شما مصرف روزانه قندتون باید تا یک حد مشخصی باشه اگر اینطور نباشه دارای چربی سوزی نمیشید ! چیپس نخورید ، پفک نخورید اینها آشغال هستند ! نوشابه اصلاً نخورید اگر مجبورید به خاطر دیگران حداقل زیرو بدون قند مصرف کنید اون هم در حد یک لیوان ، ماست کم چرب بخرید ، ماست های پرچرب خامه هستند که بهشون مایه ماست زدند ، پنیر های پرچرب هم خامه هستند که بهشون امولیسیون کننده ها و مایع پنیر زدند چربی هستند که اسمش رو گذاشتند پنیر
پنیر پیتزا چرب هستند ، نخرید ، نخورید ! تن ماهی چرب هست ماهی کباب یا آب پز بخورید، روغن زیتون ، با روغن مایع زیاد تفاوتی نداره ، هر کجا گفتند روغ زیتون اشکال نداره دارند چرت میگن ! باور نکنید ، روغن چاغ میکنه ، حالا میخواید تو سالاد بریزید یا باهاش چیزی سرخ کنید خلاصه روغن زیتون چاق کننده هست
زیتون مصرف کنید ،خیار شور نخرید ، اما خیار مصرف کنید
دلستر اثری بدتر از نوشابه داره و به شدت چاق کننده هستند ، اگر دقت کنید روش نوشته عصاره مالت یک مقداری که در مواد سازنده اش دقیق بشید متوجه میشید که همش الکی هست
آبمیوه نخرید ، خودتون درست کنید، میوه بخرید آبمیوه بگیرید ، 100% مصنوعی هست کلی بهش شکر و مواد نگه دارنده میزنند 2 تا لیوان میخوری به شدت معده سوزی میگیری ، کنسرو ذرت نگیرید بلال بخرید خودتون یا آب پز کنید یا کباب کنید ( این ذرت مکزیکی ها اصلاً سالم نیستند ! )
کنسرو لوبیا ، کنسرو عدس و اینها .....، اینها واقعاً معلوم نیست چطوری درستشون میکنند ، یه 300 گرم لوبیا بگیرید خودتون آبپز کنید ، باور کنید خیلی درست کردنش راحت هست ، ( اول لوبیا باید زهره اش گرفته بشه ) بزارید اول لوبیا جوش بخوره بعد که آب لوبیا جوشید سیب زمینی یک دفعه بندازید اینطوری سیب زمینی له میشه
من با پیاز و سیب زمینی و لوبیا ،( بدون پیاز داغ ها ! ) خوراک لوبیایی خوردم که شما با نیم من روغن هم نمیتونید به اون لوبیایی که من خوردم برسید
همبرگر خریدید کباب کنید ، تو توستر بزارید تو هواپز بزارید ، سرخ نکنید
اینا مهم هست ، یک امشب باداباد ،نخوری ناراحت میشم ، بخور مفته ، بخور دیگه گیرت نمیاد ، بخور حلالش کن ، بخور خودت رو از لذت های دنیا محروم نکن ! ، بخور .....
اینا چرته ! نخور ! چون واقعاً آدم چاق میشه و واقعاً همون یک شب هم تاثیرش رو میزاره
البته اگر نتایج حتمی میخواید بگیرید ابتدا میزان کالری که در هر روز باید مصرف کنید رو باید به دست بیارید بر اساس حساب و کتاب خوراک مصرف کنید
، یک چیز مهم دیگه این هست ، که بیکار نباشید ، اگر بلد نیستید سرتون رو به چیزی گرم کنید پس حتماً نمیتونید رژیم بگیرید
آها یک چیز دیگه رو هم بگم ، چون لاغری اول از صورت شروع ممکنه خودتون حس کنید مثلاً وای چقدر دارم به خودم فشار میارم ، وای چقدر یک طوری دارم میشم
یا ممکنه دیگران به شما بگند بس کنید ، اما شروع لاغری از صورت کاملاً طبیعی هست از صورت شروع میشه بعد پاها بعد بالاتنه و آخر از همه شکم
شما با ورزش تناسب اندام پیدا میکنید ، اما این رژیم هست که شما رو لاغر میکنه !
رژیم مهمتر از ورزش هست ! اگر ورزش نکنید و کمتر بخورید همون نتیجه ای رو میگیرید که ورزش کنید و بیشتر بخورید ! بحث 2 ، 2 تا 4 تاست !
ماهیچه داشتن دلیلی بر تناسب اندام نیست !
BMI 25 حداکثر وزن مجازی هست که اضافه وزن محسوب نمیشه ! یعنی اگر تو این رنج باشید به این معنی نیست که اندام شما متناسب هست ! بین 18 تا 25 که 18 حداقلی هست و 25 حداکثری 21.5 فکر کنم عدد ایده آلی باشه

باور کنید چیزهای مهمتری از خوردن تو این دنیا هست ، که شما میتونید انجام بدید یا بهش فکر کنید ، رژیم مناسب بگیرید و این رو هم بدونید هیچوقت رژیم به معنای کم خوردن نیست ، به معنای درست خوردن هست ، به معنای این که دل شما سیر میشه اما اگر چشمتون سیر نشد برای سیر کردن چشمتون دوباره نخورید بله منظورم همون اشتهای کاذب هست
قرصهای لاغری خوب نیستند چربی بدن شما رو از بین میرند بدن به طور طبیعی به مقداری چربی نیاز داره ، روش های عجیب و غریب نتایج کوتاه مدت دارند ، لاغری در 3 سوت و اینا همش الکی هست ، بیشتر باید روی ذهنتون کار کنید تا روی شکم و جسمتون !

احد،صمد، قاهر، صادق ...
عاشقشم

لا تقنطوا من رحمة الله

هیچ چیز تجربه نمیشه اینو یادت باشه !!
ترفند هایی براي ويندوز 7

عیب یابی سخت افزاری سیستم در کسری از دقیقه

2 کاربر زیر از bigbang سپاسگزاری کرده اند برای پست مفیدش:
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید