نمایش پست تنها
قدیمی 08-07-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 14

95 سپاس در 74 نوشته ایشان در یکماه اخیر

دايي : مايلي كهن بزرگتر من است اما براي بزرگتر خودم متاسفم

علي دايي پس از برتري 2 بر يك پرسپوليس مقابل سايپا درباره اظهارات محمد مايلي‌كهن عنوان كرد:‌ من دوستان خوبي دارم كه پيشنهاد دادند سكوت كنم و خاموش باشم اما صحبت‌هايي مطرح شده كه مجبورم خيلي حرف‌ها را به زبان بياورم.

وي ادامه داد: 3-4 سال است سابقه مربيگري‌ دارم. كارنامه‌ام هم مشخص است اما شما كارنامه آقايان را بررسي كنيد و ببينيد در فلان سال‌ها چه سوابقي دارند.

دايي با بيان اينكه دنبال گرفتن حقش از فدراسيون فوتبال است، خاطرنشان كرد: پاي اين موضوع ايستاده‌ام و باز هم مي‌گويم تا به حقم نرسم دست بردار نيستم.

سرمربي پرسپوليس در ادامه انتقاداتش از مايلي‌كهن عنوان كرد: من حكم محروميت اين آقا را گرفته بودم اما چون سرمربي تيم ملي شد، اجازه دادم به كارش ادامه دهد و نمي‌خواستم تيم ملي كشورم دچار مشكل شود. او بزرگتر من است اما براي بزرگتر خودم متاسفم.

دايي تاكيد كرد: چرا هميشه حرف مي‌زنيم و شعار مي‌دهيم و دنبال دادن حق افراد نيستيم. من با فدراسيون فوتبال قرارداد داشتم و طبق قرارداد حقم را مي‌خواهم. من از بزرگتر خودم خيلي چيزها ياد گرفتم اما در واكنش به ادعاهايي كه اصلا ربطي به اين آقا ندارد بايد بگويم چرا بايد عذرخواهي كنم. مگر به من وقت لازم را دادند تا كارم را بكنم. از كجا مي‌دانيد كه تيم ملي را به جام جهاني نمي‌بردم. هنوز سه بازي ديگر براي صعود به جام جهاني مانده بود كه مرا بركنار كردند. مگر آنها به من وقت دادند.

دايي با اشاره به اتفاقات گذشته تاكيد كرد: مگر اتفاقات جام جهاني 1998 را فراموش كرده‌ايد؟ همين آقا را به دليل نتايجي كه تيم ملي كسب كرد، بيرون انداختند و ويراي برزيلي را سرمربي كردند و ما توانستيم به جام جهاني برويم.

دايي گفت: من طبق قراردادم حرف مي‌زنم. بگذاريد شوراي استيناف نظرش را اعلام كند و ببينيم چه مي‌گويد. آن وقت متمم‌هاي قراردادم را اعلام مي‌كنم تا شما نظر بدهيد.

سرمربي پرسپوليس خاطرنشان كرد: خودتان قضاوت كنيد چه دليلي دارد كه اين آقا يك روز قبل از بازي پرسپوليس و سايپا چنين صحبت‌هايي مطرح مي‌كند. بازي جوانمردانه كه فقط درون ميدان نيست و بيرون آن هم مصداق دارد. مگر مملكت قانون ندارد؟ مگر به داروغه احتياج داريم كه درباره هر چيز اظهار نظر مي‌كند؟ اين آقا درباره چيزهايي صحبت مي‌كند كه ربطي به او ندارد. مطمئن باشيد فردا هم چيز ديگري مي‌گويد ولي من تا جايي كه بتوانم سكوت مي‌كنم چون دوست ندارم به پرسپوليس ضربه‌اي وارد شود.

دايي با اشاره به طلبش از فدراسيون اظهار داشت: مگر قرار نبود تاج و فلاني و فلاني تماس بگيرند و موضوع را با صحبت حل كنند. ديديد كه تماس نگرفتند و ظاهرا مي‌خواهند موضوع طور ديگري حل شود. با اين حال اين مسائل ارتباطي به پرسپوليس ندارد و مي‌خواهم با اين تيم به نتيجه لازم برسم. اين مسائل را با هم قاطي نمي‌كنم ولي دنبال گرفتن حقم از فدراسيون هستم.

دايي درباره صحبت‌هاي مايلي‌كهن كه بازيكنان پرسپوليس را به وقت‌كشي متهم كرده و گفته بود با اين وضعيت ما از بحرين ايراد مي‌گيريم، عنوان كرد: او تنها نظر خودش را گفته و من به آن احترام مي‌گذارم ولي پرسپوليس خوب بازي كرد و برد. اين بازي درست است كه بدون تماشاگر برگزار شد، اما بدون خبرنگار دوربين نبود. تلويزيون واقعيت‌هاي زيادي از اين بازي را نشان داد. ما از نظر فني بهتر بوديم و برديم.

وي اضافه كرد: لب بازيكن من پاره شده و انتظار داريد او روي زمين نيفتد. ظاهرا شما دوست داشتيد بازيكن من با همان وضعيت بازي كند و بعد از خونريزي از هوش برود.

دايي با تشكر از بازيكنان سايپا كه پيش از بازي نزد او آمدند، گفت: آنها مردانه بازي كردند اما ما بهتر بوديم و برديم. هفته گذشته با وجود شايستگي به صبا باختيم اما از اينكه با اين برد از كورس مدعيان فاصله نگرفتيم خوشحالم.

به گزارش فارس، دايي در ادامه درباره ديدار دوستانه تيم ملي برابر ارمنستان در تاريخ 20 مرداد گفت: ظاهرا بازيكنان قرار است از يكشنبه تا پنجشنبه در اختيار تيم ملي باشند و ما شنبه آينده بايد با نفت در آبادان بازي كنيم. موافق جدايي بازيكنانم نيستم چرا كه هم به ملي‌پوشان پرسپوليس و هم به مجموعه ما فشار وارد مي‌شود از مسئولان مي‌خواهم اين مسابقه را عقب بيندازد. مگر مي‌شود چند بازيكن اصلي خود را نداشته باشيم و بلافاصله پس از بازگشت آنها در آبادان بازي كنيم.

دايي گفت: مگر اينجا قانون زور حاكم است. ما مملكت آزادي داريم و براي اين آزادي جوانان زيادي را از دست داديم. كسي نمي‌تواند به ما زور بگويد. با نبود ملي‌پوشانم چگونه مي‌توانم از آنها كار بكشم و ضعف‌هاي تيمم را برطرف كنم.

وي ادامه داد: آن صحبت‌ها كه مدنظر مسئولان بوده حتما مثل حرف ترابيان رئيس كميته روابط بين‌الملل فدراسيون است كه در يك برنامه تلويزيوني در باره خانواده ملي‌پوشان صحبت كرد. از آن صحبت‌ها متاسفم. ما نبايد به چنين مسائلي كار داشته باشيم و بايدحريم‌ها را رعايت كنيم. اين حرف‌ها كه بار فني ندارند و موجب آزار ديگران مي‌شود به درد فوتبال ما نمي‌خورد.

دايي افزود: براي ترابيان متاسفم كه چنين الفاظي را درباره ملي‌پوشان به كار برد. اين بازيكنان در اردوي تيم ملي زحمت زيادي كشيدند و نبايد به آنها چنين برخوردي شود. من به سهم خودم از ملي‌پوشان عذرخواهي مي‌كنم. من حق دارم در اين باره حرف بزنم و در اين راه به هيچ كس بي‌احترامي نمي‌كنم.

سرمربي پرسپوليس درباره وضعيت هروه اوسال مهاجم بوركينافاسويي پرسپوليس تصريح كرد: روي اين مهاجم حساب زيادي باز كرده بوديم. او در تمرينات عملكرد فوق‌العاده‌اي داشت اما در آزمايشات مشخص شد بيماري هپاتيت b دارد. اگر نتيجه آزمايش دوم او مثبت باشد بايد به فكر جانشين اين بازيكن باشيم.

وي در پاسخ به اين سؤال كه چگونه يك بازيكني كه هپاتيت دارد را جذب كرده، گفت: ما كف دستمان را بو نكرده بوديم. او از بلژيك آمده بود و سابقه خوبي هم داشت اما به اين بيماري مبتلا است.

دايي درباره عدم حضور شيث رضايي در بازي با سايپا گفت: رضايي جزء بهترين بازيكنان ما و كاپيتان دوم پرسپوليس است. ولي از نظر فني آن چيزي نبوده كه تاكنون از او ديده‌ايم. شيث بايد بيشتر كار كند و در تركيب تيم قرار بگيرد.

دايي در پايان درباره ليگ قهرمانان آسيا عنوان كرد: قطعا مي‌توانيم در اين بازي‌ها موفق باشيم. من با سايپا در آسيا حضور داشتم و در آن زمان با وجود مشكلاتي كه داشتيم و سرمايه‌گذاري كمتر و از دست دادن بازيكنان‌مان توانستيم به عنوان تيم برتر راهي دور بعد شويم. پرسپوليس شرايط آن موقع سايپا را ندارد و بهتر مي‌تواند بازي كند.
هنوز اولین سطر را نخوانده
تو را به خاطر آوردم و شب هاي مهتاب را...
ولی نه...!! باید ترک کنم
هم تو را....هم شعر را .... و هم‌‌‌٬ همه ی شب هایی را که به ماه نگاه می کردم...

======================================

مسابقه پیش بینی نتایج لیگ برتر ( اگه دوست داشتی یه سر بزن دوست من )
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید