نمایش پست تنها
قدیمی 08-02-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 14

95 سپاس در 74 نوشته ایشان در یکماه اخیر

بحران شورت در تیم مس قبل از بازی با ذوب آهن!

برخی از بازیکنان که در بازی برابر ذوب آهن نمایش بسیار ضعیفی را هم ارائه داده بودند و درصد پاس های غلط آن ها بسیار زیاد بود علت اصلی آن را همین تنگی شورت خود عنوان کرده بودند

سايت گل - پیش از بازی تیم های مس و ذوب آهن در هفته دوم بازی های لیگ برتر در استادیوم باهنر کرمان در رختکن تیم میزبان غوغایی برپا بود و بازیکنان این تیم اکثرا کار خیاطی را برعهده داشتند!

به گفته برخی شاهدان عینی شورتی که برای بازیکنان مس در این بازی در نظر گرفته شده بود در سایز بازیکنان این تیم تعبیه نشده بود و اکثر آن ها تنگ و کوتاه بودند!

این مسئله سبب شده بود که شاگردان صمد مرفاوی چند دقیقه ای را برای مناسب کردن سایز لباس خود وقت صرف کنند. ظاهرا برخی از بازیکنان که دستی در خیاطی هم داشتند راهی برای حل این مشکل پیدا کرده بودند و موفق شدند چند سانتی متری این شورت ها را از طریق کش دور کمر آن بلندتر کنند. همچنین قرار شد بازیکنان جوراب های خود را بالاتر بکشند تا کوتاهی این شورت ها کمتر به چشم بیاید!

اما تنگی آن ها مسئله ای بود که در طول بازی برای برخی از بازیکنان مشکل ایجاد کرده بود و حتی برخی از بازیکنان که در بازی برابر ذوب آهن نمایش بسیار ضعیفی را هم ارائه داده بودند و درصد پاس های غلط آن ها بسیار زیاد بود علت اصلی آن را همین تنگی شورت خود عنوان کرده بودند!

ظاهرا کمپانی که قرار بود لباس های این فصل مس را تدارک ببیند خیلی به سایز بازیکنان توجهی نکرده بود که باعث شده بود قبل از بازی برابر ذوب آهن تیم مس به بحران شورت دچار شود!
هنوز اولین سطر را نخوانده
تو را به خاطر آوردم و شب هاي مهتاب را...
ولی نه...!! باید ترک کنم
هم تو را....هم شعر را .... و هم‌‌‌٬ همه ی شب هایی را که به ماه نگاه می کردم...

======================================

مسابقه پیش بینی نتایج لیگ برتر ( اگه دوست داشتی یه سر بزن دوست من )
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید