نمایش پست تنها
قدیمی 11-09-2007
Hamed آواتار ها
Hamed Hamed آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 314

299 سپاس در 77 نوشته ایشان در یکماه اخیر
پیش فرض محمود فكري: از بازي بازيكنان شيرين فراز راضي هستم

تهران IranSport.Net - سرمربي تيم شيرين فراز كرمانشاه پس از تساوي بدون گل تيمش مقابل تيم پرسپوليس تهران گفت: بازيكنان شيرين فراز امروز خيلي خوب بازي كردند و از آنان كاملا راضي هستم.

" محمود فكري " عصر پنجشنبه در جمع خبرنگاران گفت: بازي خوب شيرين فراز كرمانشاه نتيجه تلاش بازيكنان، تغير تاكتيك و تمرينات اين تيم بود.

وي گفت: بازيكنان شيرين فراز در نيمه نخست اين بازي با ارايه يك بازي خوب توانستند موقعيتهايي خوبي را روي دروازه پرسپوليس ايجاد كنند كه اگر از آنها استفاده مي‌كرديم مي‌توانستيم برنده بازي باشيم.

وي گفت: در نيمه دوم هم بازيكنان ما خوب بازي كردند و ما فقط به فكر دفاع كردن و گل نخوردن نبوديم و موقعيتهايي را روي دروازه پرسپوليس به وجود آورديم .

وي افزود: نتيجه در اين بازي براي من مهم نبود بلكه ارايه يك بازي خوب مد نظرم قرار داشت و حتي اگر در اين بازي شكست مي‌خورديم از بازيكنان راضي بودم چرا كه آنان نهايت تلاش خود را كردند.

وي گفت: در هفته گذشته نحوه تمرينات و تاكتيك تيم شيرين فراز را تغيير دادم و جو دوستي و يكدلي را كه متاسفانه كم رنگ شده بود در بين بازيكنان تيم تقويت كردم.

فكري درباره قبول مسووليت سرمربيگري تيم شيرين فراز كرمانشاه گفت: من عضوي از تيم شيرين فراز هستم و فعلا به‌خاطر اينكه فرصتي به كريمي مدير عامل باشگاه داده باشم تا يك مربي خوب براي تيم انتخاب كند اين سمت را پذيرفتم .

وي افزود: در آينده نيز به عنوان يك سرباز وظيفه خود را در اين تيم انجام خواهم داد.

میانِ غربتِ خاموشِ رهگذر
و تنهای مانده از سفر
یک پنجره

فاصله است...
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید