نمایش پست تنها
قدیمی 12-11-2009
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 14

95 سپاس در 74 نوشته ایشان در یکماه اخیر

پيكان يك - فولاد خوزستان يك؛ جلالي در ثانيه ها از چنگ پيكان گریخت!

در ديداري كه پيكاني ها از حضور تماشاگران خود محروم بودند، در ثانيه هاي پاياني بازي سه امتياز كامل اين ديدار خانگي را از دست دادند تا دوئل جلالي و درخشان بدون برنده به پايان برسد· در شرايطي كه تا دقيقه 95 بازي به سود پيكان در جريان بود، سعيد رمضاني با گل دقيقه 5+90خود تيمش و جلالي را از شكست نجات داد تا امتيازات اين ديدار تقسيم شود·

هفته نوزدهم، ورزشگاه رجايي قزوين، ساعت 14، تماشاگر بدون تماشاگر!
داوران: سعيد بخشي زاده، حميد غمزه، حسين يوسفي
گلزنان: كارلوس (25پنالتي) (پيكان)، سعيد رمضاني(5+90) (فولاد)
كارت زرد: جهانگير عسگري و حسين معمار (پيكان)

پيكان: مسعود غلامعلي زاد، سعيد لطفي، روح ا··· عطايي (81 علي قرباني)، سعيد دقيقي (87جهانگير عسگري)، محمدرضا طهماسبي، حميد هدايتي، محمود پوراسدا···، ميثم رضاپور، لوئيز كارلوس، حسين معمار، مجيد خدابنده لو (72 علي سلماني)
سرمربي: حميد درخشان

فولاد: حسين آشنا، جلال كاملي مفرد، بارتولوويچ (70 سجاد فيض الهي)، هادي رمضاني، سيامك سرلك (56 آرش افشين)، جابا مجيري (56 اميرخدامرادي)، غلامرضا رضايي، علي حمودي، ايوب والي، جواد شيرزاد، مهدي چمن آرا
سرمربي: مجيد جلالي

شرح گل ها
1-0(پیکان):در دقيقه 25 خطاي جابا مجيري به روي روح ا··· عطايي پنالتي اي را نصيب پيكاني ها كرد كه لوئيز كارلوس يار خارجي پيكان پنالتي، خودروسازان را تبديل به گل نمايد·
1-1(فولاد):در دقيقه 5+ 90 ارسال سجاد فيض الهي در محوطه جريمه نصيب سعيد رمضاني شد تا اين بازيكن با ضربه سر دقيق خود گل تساوي بخش بازي را به ثمر برساند·

دقايق حساس
روح ا··· عطايي در دقيقه 9 صاحب فرصتي ايده آل شد و در حالي كه با دروازه بان فولاد تك به تك شده بود، با بي دقتي توپ را به بيرون زد·
در دقيقه 75 شوت سركش سعيد دقيقي دروازه فولاد را هدف قرار داد كه اين توپ به طرز خطرناكي به بيرون رفت·
در دقيقه 85 شوت جواد شيرزاد با واكنش خوب مسعود غلامعلي زاد راهي به چارچوب دروازه پيكان پيدا نكرد·
هنوز اولین سطر را نخوانده
تو را به خاطر آوردم و شب هاي مهتاب را...
ولی نه...!! باید ترک کنم
هم تو را....هم شعر را .... و هم‌‌‌٬ همه ی شب هایی را که به ماه نگاه می کردم...

======================================

مسابقه پیش بینی نتایج لیگ برتر ( اگه دوست داشتی یه سر بزن دوست من )
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید