نمایش پست تنها
قدیمی 08-03-2010
Elnaz_MJ آواتار ها
Elnaz_MJ Elnaz_MJ آنلاین نیست.
کاربر عادی

سپاسها: : 5

3 سپاس در 3 نوشته ایشان در یکماه اخیر

- چه احساسی نسبت به حیوانات دارید ؟ خصوصاً اونهایی که در معرض انواع خطرات قرار دارند ؟

احساس من نسبت به حیوانات خیلی شبیه به احساسم نسبت به کودکان است . ما به عنوان انسانهای بالغ موظفیم که مراقب باشیم تا از کودکان و حیواناتمون سوء استفاده نشده و اونها در در معرض ظلم و خطر قرار نگیرند . من امیدوارم بتونم تعهداتم رو در مقابل هر دو گروه به انجام برسونم . من دارم تمام تلاش خودم رو میکنم .

- آیا تصمیم دارید که از خودتون هم فرزندی داشته باشید ؟

من عمیقاً عاشق بچه ها هستم و خیلی زیاد امیدوارم که روزی این اتفاق برام بیفته .

- آینده ما و دنیامون رو چطوری میبینید ؟

من انسان خوش بینی هستم . من فکر میکنم ما کارهای زیادی رو برای شکل دادن به آینده میتونیم انجام بدیم ؛ ما میتونیم به اهدافمون جامه عمل پوشانده و دنیامون رو مکان بهتری برای زیستن بکنیم ؛ دنیایی خالی از جنگ ، با نگاهی خوش بینانه عاری از بسیاری بیماریهای عمده و اگر واقعاً بخواهیم ، تهی از ظلم و ستم مابین نسلهای مختلف بشر . من امیدوارم بتونم اونقدر زنده بمونم که ببینم خیلی از این اهداف تحقق پیدا کرده . حتی اگر هم نشه میخوام تا زمانیکه میتونم سهمم رو برای رسیدن به این اهداف انجام بدم ، هرچی که در توانمه ، هرکاری که امکانپذیره .

- فرق HTW با سازمانهای جهانی مثل صلح سبز ، Oxfam ، یونیسف و غیره در چیه ؟

HTW صدای بی صدایان هستش ، کودکان دنیامون . اعضای هیات اجرایی حقیقتاً به نصایح و تجربیات تیم مشورتیمون که همونطور که اشاره کردم شامل بچه های 8 الی 16 ساله میشه گوش میکنند . از اونجاییکه HTW به کلیه پروژه هایی که منجر به التیام مشکلات دنیا میشه علاقمنده اینه که خواه ناخواه حیطه فعالیتش از اون سازمانهایی که شما اسم بردید فراتره . HTW تمام تلاش خودش رو میکنه که از تمام منابع و امکانات موجود با حداکثر راندمان و بهره وری برای انجام پروژه های مشخص و تعریف شده استفاده کنه

- و در انتها جایزه HTW چیه ؟

این یک جایزه سالیانه هست که به افرادی اهدا میشه که در طول سال بیشترین سهم رو در درمان مشکلات دنیا داشته و بیشترین قدمها رو در این مسیر برداشته اند .

- از لطف و محبت شما که این وقت رو در اختیار ما قرار دادید سپاسگزاریم آقای جکسون . امیدوارم به همه رویاهای زیباتون دست پیدا کنید .

از شما و همه عوامل مجله زیبای Off The Wall ممنونم . رحمت خداوند بر شما ...

منبع:http://www.thisistheman02.blogsky.com/
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید