نمایش پست تنها
قدیمی 07-29-2013
bigbang آواتار ها
bigbang bigbang آنلاین نیست.
مدیر بخش مکانیک - ویندوز و رفع اشکال

سپاسها: : 5,427

6,159 سپاس در 1,794 نوشته ایشان در یکماه اخیر

سلام عذر موجه من رو پذیرا باشید ، زیاد حاشیه نمیرم
اما در مورد هارد باید بگم به احتمال زیاد تا به حال تصمیم خودتون رو گرفتید اما در مورد سوالتون نیازی به اجرای فاز 2 نیست مسئله حادتر از این هاست
در مورد تبدیل raw به ntfs مطالبی مختلفی در سطح نت هست
اما برای استفاده از testdisk این متد در سطح نت هست ومن به دلیل توالی اون رو در اینجا قرار میدم :
A. At the first window select “No Log” and press the <Enter> key.
B. Select what drive to analyse, choose “Proceed” and <Enter>.
C. Select partition type – Intel if it’s a PC.
D. Select “Analyse” then <Enter>. The drive/partition will be analysed.
E. Select “Proceed” at the next screen, then <Enter>.
F. Press “Y” if the partitions were created under Vista – “N” if not.
G. TestDisk should say “Structure OK”. Choose the drive/partition to fix. Then press <Enter>.
H. Select “Write” and press <Enter>.
I. Press “Y”.
J. Press <Enter> and close TestDisk. Reboot the computer.
البته به قول خودتون درصد پایینی احتمال پاسخ گیری هست ، من برای یک مشکل کامپیوتری که برای سیستم یک آشنا پیش اومد یک هفته مداوم هر روز بیش از 8 ساعت پای این سیستم بنده خدا بودم تا بک آپ های فلاپی این بابا رو نجات بدم ، و باور کنید مصیبتی بود در کمال ناباوری در آخرین روز هفته اون هم در لحظه ای که کاملاً نا امید شدم جواب گرفتم ، این رو شما هم به عنوان یک کامپیوتر دان میدونید ، برای موفقیت باید متد های مختلفی رو برای حلییکمسئله امتحان کرد مثلاً برای convert از raw به ntfs یا fat32 باید روش مختلفی رو امتحان کنید ، ممکنه اصلاً این متد جواب نده و البته من هم میتونم در مورد متد های جدید شما رو کمک کنم
اگر خیلی قبل تر تصمیم خودتون رو گرفتید و به یک مرکز تعمیراتی رفتید که چه بهتر ، نمیتونم ادعا یک مرکز تعمیراتی از یک مرکز تعمیراتی دیگه بهتر هست ، چون متد و روش هایی که به کار میبرند اونقدر هم برای شما و من دور از دسترس نیست منتها دستگاه و امکانات مخصوصی میخواد که اون از توان و حوصله من شما خارج هست
ممکنه اصلاً به گارانتی مراجعه کرده باشید ، باز هم چه بهتر از این که من رو قابل دونستید و به من پیام خصوصی دادید ازتون تشکر میکنم
اما اگر تا به حال کاری نکردید به خاطر شکیبایی شما از شما تشکر دو چندان میکنم
هیچوقت دوست ندارم بگم و هیچوقت هم نمیگم نمیشه ، اینو از من نخواهید شنید ، منتها تصمیم با شماست

احد،صمد، قاهر، صادق ...
عاشقشم

لا تقنطوا من رحمة الله

هیچ چیز تجربه نمیشه اینو یادت باشه !!
ترفند هایی براي ويندوز 7

عیب یابی سخت افزاری سیستم در کسری از دقیقه

ویرایش توسط bigbang : 07-29-2013 در ساعت 12:21 AM
2 کاربر زیر از bigbang سپاسگزاری کرده اند برای پست مفیدش:
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید