نمایش پست تنها
قدیمی 08-02-2013
bigbang آواتار ها
bigbang bigbang آنلاین نیست.
مدیر بخش مکانیک - ویندوز و رفع اشکال

سپاسها: : 5,427

6,159 سپاس در 1,794 نوشته ایشان در یکماه اخیر

قطعاً اگر نظر منو بخواید بهتون میگم اون هارد دیگه هارد نمیشه ، در واقع صرف نمیکنه ، که آدم وقتش رو یا پولش رو براش هزینه کنه ، من پیشنهاد همون فروش هارد رو بهت میدم قطعاً البته هزینه هارد هم زیاد هست ، و انتخاب شما باید بر اساس بودجه شما باشه
برنامه ریزی باید بکنی تا ببینی ، که اگر بخوای یک هارد داشته باشی هزینه تعمیر چقدر میشه یا هزینه خرید یک هارد جدید البته فقط فاکتور هزینه مطرح نیست
متاسفانه تا الان خودم یک هارد اکسترنال تهیه نکردم ولی اکثر دوستانی که زیاد از هارد اکسترنال استفاده میکنند دچار همین مشکل میشند ، دیگه تبدیل به رویه ای معمول در همه ی هاردها شده
البته این بستگی به همون مراکز داره ، ممکنه واقعاً کارشون درست باشه ، مثلاً همین خود من اگر کسی بیاد سیستمش خراب باشه براش ویروس کشی میکنم ویندوزش رو بهینه سازی میکنم ، کلی از فایلهای کرش شده رو ریپلیس میکنم و در واقع سیستم رو نجات میدم ، نمیگیرم زود ویندوز رو عوض نمیکنم ، چون این کار رو پاک کردن صورت مسئله میدونم ، و البته غیر حرفه ای ، باید با اون مراکز اتمام حجت کنید ، که منظور شما از تعمیر این هست که همه چیش مثل ساعت کار کنه اگر یک هارد جدیدی تهیه کنید ممکنه دوباره همین مشکل برای شما نمود پیدا کنه اونوقت چی ؟
تصمیم با خود شماست ، اگر هم خواستید هارد جدید تهیه کنید باید از خود اونها مشورت بگیرید که چه نوع هاردی تهیه کنیدو با چه مارکی ، چون اونها اکثراً آمار برگشتی ها دستشون هست و میتونن پیشنهاد های خوبی به شما بدند
به عنوان مثال به اینجا سری بزنید البته من با یه سرچ ساده به اینجا رسیدم ولی خوب هست به سوال ها و جوابهایی که در این صفحه هست نگاهی بندازید به نکات خوبی اشاره میکنه

احد،صمد، قاهر، صادق ...
عاشقشم

لا تقنطوا من رحمة الله

هیچ چیز تجربه نمیشه اینو یادت باشه !!
ترفند هایی براي ويندوز 7

عیب یابی سخت افزاری سیستم در کسری از دقیقه

کاربران زیر از bigbang به خاطر پست مفیدش تشکر کرده اند :
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید