نمایش پست تنها
قدیمی 02-18-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 14

95 سپاس در 74 نوشته ایشان در یکماه اخیر

بایرن 2- فیورنتینا 1: پیروزی بایرن با گل آفساید

تام هنینگ اوربو، داور نروژی بار دیگر با اشتباه در قضاوتش، جنجال آفرین شد

سایت گل- با شروع دیدار حساس بایرن مونیخ و فیورنتینا مشخص شد که فان خال هیچ سورپرایزی در ترکیب تیمش ندارد. بایرن مثل همیشه با سیستم 2-4-4 روانه میدان شد و همان روندی را که در 12 دیدار اخیر، آنها را به 12 پیروزی پی در پی رسانده بود را در پی گرفت.

البته چزاره پراندلی تغییراتی را در ترکیب تیمش ، به ویژه در خط دفاعی اعلمال کرده بود.

با آغاز این دیدار، فیورنتینا در خط دفاعی بسیار منجسم می نمود و بازیکنان تیم میزبان به پاسهای بلند روی آورده بودند. استوان جووتیچ در حقیقت یکی از مهره های کلیدی تیمش بود.نیمه اول این دیدار با تساوی 0-0 پیش می رفت تا اینکه در دقایق پایانی نیمه اول اوضاع برای تیم میزبان تغییر کرد.

در حمله ای که باواریایی ها ترتیب دادند (که شاید بتوان آن را اولین ضد حمله موثر بایرن دانست)، روبن توپ را به ریبری رساند و ریبری با توپ وارد محوطه جریمه شد. توپ به فری، سنگربان فیورنتینا برخورد کرد و به گومزرسید و این ستاره توپ را وارد دروازه بایرن نمود. ولی تام هنینگ اوربو، داور جنجالی این دیدار،با نپذیرفتن گل، اعلام ضربه پنالتی به نفع بایرن نمود. این بار آرین روبن توانست توپ را وارد دروازه بایرن کند تا نیمه اول با برتری 0-1 تیم میزبان به پایان برسد.

با آغاز نیمه دوم دانیل فان بویتن جای خود را به دیه گو کنتنتو داد. بازی با همان نتیجه پایانی نیمه اول دنبال می شد و فیورنتینا فرصتهای کمی را خلق می کرد.البته آنها در دقایق اولیه نیمه دوم توانستند توسط کرولدراپ گل خورده را جبران نمایند تا بازی با تساوی دنبال شود..

در دقیقه 66 اولیچ و کلوزه به جای گومز و مولر وارد میدان شدند و در دقیقه 73 بود که داور نروژی، گوبی، ستاره فیورنتینا را به دلیل برخورد خشنی که با روبن داشت، با کارت قرمز مستقیم از زمین مسابقه اخراج کرد.

در دقیقه 89 این دیدار بود که میروسلاو کلوزه درحالی گل برتری باواریایی ها را به ثمر رساند که این ستاره آلمانی در آفساید و در نتیجه این گل مردود بود ولی داور نروژی با صحیح اعلام کردن این گل، به جنجال آفرینی هایش در دنیای فوتبال ادامه داد و جالب اینکه در پاسخ به اعتراض بازیکنان فیورنتینا نسبت به این تصمیم اشتباه، به وارگاس، بازیکن ویولا یک کارت زرد نشان داد.در نهایت بایرن با نتیجه 1-2 مقابل فیورنتینا به پیروزی رسید تا با روحیه و انگیزه بیشتری برای دیدار برگشت رهسپار فلورانس شود

داور نروژی در جریان این دیدار قضاوتی جنجالی داشت و طبق گفته کارشناسان در اکثر برخوردهای حساس و کلیدی دیدار تصمیمی اشتباه می گرفت و در نهایت نیز با پذیرش گل دقایق پایانی بایرن، پیروزی را به شاگردان فان خال هدیه کرد.
هنوز اولین سطر را نخوانده
تو را به خاطر آوردم و شب هاي مهتاب را...
ولی نه...!! باید ترک کنم
هم تو را....هم شعر را .... و هم‌‌‌٬ همه ی شب هایی را که به ماه نگاه می کردم...

======================================

مسابقه پیش بینی نتایج لیگ برتر ( اگه دوست داشتی یه سر بزن دوست من )
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید