نمایش پست تنها
قدیمی 10-08-2010
bigbang آواتار ها
bigbang bigbang آنلاین نیست.
مدیر بخش مکانیک - ویندوز و رفع اشکال

سپاسها: : 5,427

6,159 سپاس در 1,794 نوشته ایشان در یکماه اخیر

تا به الان که کارهاشون رو مشاهده کردم مجموعه اول شروع زیبایی داشت اما در ادامه اسیر ماندگی سینمایی شد و از آن بوی سرهم بندی آمد !!
تبلیغات با این وسعت می آمد تا نویدی سریالی متفاوت از مهران مدیری بدهد اما چه کنیم که هر چه جلوتر میرود نیش و کنایه های بی مزه و بی معنی و توهین پشت پرده لفاظی در آن نیز بیشتر افزایش می یابد و اغراق خارج از عرف و محدود تاریخی !
ظاهراً آقای مدیری مثل بعضی از کارگردان های دیگر مثلاً می خواهد فیلم چند لایه بسازد ولی نمیداند اول طرف باید هنر داشته باشد بعد صحبت لایه بکند !
مدیری بعد از شب های برره در گردابی به نام ژانر تاریخی به دام افتاد و ظاهراً اثر بعدی او هم دوران بنقله میرزا شاه را روایت می کند !! سیری هم که در قهوه تلخ مشاهده می شود نزولی است و نه سعودی مدیری باید فکری به حال این اثرش بکند تا نشود باغ مظفر!!
همچین گفت بچه ها بهترین بازیشان را کرده اند که گفتیم چه شود و آخر هم دیدیم چه بود و چه شد !!
من که اصلاً خوشم نیامد همچین چیز پر مایه ای نیست که بخواهم تحلیل و تفسیرش هم بکنم .
فعلاً باید همین طنز های اجباری به زور مثلاً خنده آور و فیلم های مثلاً طنز فوق العاده زرد جواد رضویان و........ که کارشان فقط مسخره کردن لهجه ها هست تحمل کنیم
رضا عطاران هم که ازش خبری نیست
ایرج طهماسب که زمانی با فیلم های طنزش غوغا میکرد هم تو همان عینک دودی و فیلم اخیرش باقی ماند !
باید تکانی به سینمای طنز خودمان بدهیم .

احد،صمد، قاهر، صادق ...
عاشقشم

لا تقنطوا من رحمة الله

هیچ چیز تجربه نمیشه اینو یادت باشه !!
ترفند هایی براي ويندوز 7

عیب یابی سخت افزاری سیستم در کسری از دقیقه

جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید